Şimdi Ara

trafik sigortası ile ilgili önemli bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ayın sonunda trafik sigortamın süresi bitiyor.4 gün önce kaza geçirdim. 320 tl olan trafik poliçesi teklifi 900 tl ye çıktı. dün kazada karşı tarafın yüzde 100 ssuçlu olduğu kesinleşti. simdi ben yüzde 0 kusurlu olduğum için tekrar 320 tl teklif alabilirmiyim. hasarsızlık indirimim devam edermi. 1 hafta sürem var. sigorta şirketleri tekliflerinin revize ederlermi. sigortacı arkadaslar cevaplarsa sevinirim.

• Geçmiş olsun. Fiyat teklifi aldığınız acenteye sorsanız ne yapabileceğinizi, bence daha makul bir cevap alabilirsiniz. Millet hasar ödemesi almasın diye yapmadıklarını bırakmıyorlar. Soygundan ne farkı var bunun? Alt limit yok üst limit yok. Böyle saçmalık mı olur zorunlu bir sigortada. Hey Allah'ım akıl fikir ver Ya Rab. Aklınız neredeydi kaç yıldır? Yeni mi fark ettiniz zarar ettiğinizi? Resmen ve fiilen soyuluyoruz. Anlaşmış gibiler hepsi birden fena zam yapmaya başladı. Rekabet Kurulu denetliyor bakalım sonuç ne çıkacak?

Arkadaşım bu arada ay sonuna kadar fiyat teklifleri aşağı inmezse Hazine Müsteşarlığı'na şikayet yazabilirsin. Link vereyim;

Hazine Müs. Sig. Gen. Müd. Şikayet Formu

• teşekkürler. umarım düşürürler.
  • bende merak ettim şimdi, kusur bizde ise onu anladıkta kusur %100 karşıda ise bunun bizim primleri etkilememesi gerek.
  • Acentanıza bildirirseniz düşeceklerdir.
  • sorun çözüldü. hasarsızlık indirimimi aldım. ilgilenenlere teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.