Şimdi Ara

trabzonsporu yenmek için lazio maçından çıkan notlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trabzon geçen yıla nazaran daha iyi top oynuyor.adrian yine şef ama bana futbolunu ilerletmiş geldi.lazio maçında görüldüğü üzere yan top zaafı had safhada.bu da demektir ki her duran topta egemen bruno ile ceza sahasında olmalıyız.hızlı hucuma cıkıyorlar son pas tercihleri iyi ama son vuruş becerisi sınırlı.insallah alanzinho oynar adam tam fiyasko.kazanıcağımız konusunda ümitliyim.sabırlı oynamalıyız.mustafa yumlu adrian ve yusufu beğendim .maluda bosingwa ilk yarı fena değildi son bölümlerde oyundan düştüler.

• sizde tespitlerinizi eklerseniz paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminati Çaycısı

6-1 yenecekler

bak bakalım totem konusu yazıyor mu_?zaten totem konunun mantığını hiçbir zaman anlamadım boş iş gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gümüşyaka

quote:

Orijinalden alıntı: İlluminati Çaycısı

6-1 yenecekler

bak bakalım totem konusu yazıyor mu_?zaten totem konunun mantığını hiçbir zaman anlamadım boş iş gibime geliyor.
    bişey yapmamıza gerek yok.
  • Onların zayıf noktası bizim en kuvvetli noktamız.fazla bakmadım maca da onur yine bosa cikmis sanırım bir golde.biz de bol bol korner ve duran toplardan pozisyona girdiğimize gore iyi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Onların zayıf noktası bizim en kuvvetli noktamız.fazla bakmadım maca da onur yine bosa cikmis sanırım bir golde.biz de bol bol korner ve duran toplardan pozisyona girdiğimize gore iyi yani

bana da sonuca duran toplarla katkı sağlarız gibi geliyor.
  • Canerle gokhan gununde olursa sonuca gitmek daha kolay olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: OT_MARİ

Canerle gokhan gununde olursa sonuca gitmek daha kolay olur

umarım gg gününde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gümüşyaka

quote:

Orijinalden alıntı: OT_MARİ

Canerle gokhan gununde olursa sonuca gitmek daha kolay olur

umarım gg gününde olur.

Alıntıları Göster
    Özel bir şey yapmamıza gerek yok silindir gibi geçeriz üzerlerinden meraklanmayın renktaşlarım.

• Gençlerbirliği maçından daha kolay geçer fb zorlanmadan yener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: $developer;

Gençlerbirliği maçından daha kolay geçer fb zorlanmadan yener.
    Lazio maçının yorgunluğuyla gelecekler, biraz tempo ve baskılı oyunumuzla Kadıköy'den çıkamazlar.
  • Zor mac olur bence, ama aliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1679fbhju

Zor mac olur bence, ama aliriz
    Laz derbisi diye öyle oynadı onlar Her türlü alırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Laz derbisi diye öyle oynadı onlar Her türlü alırız

Alıntıları Göster
    Alper mutlaka oynamalı.Caner ve GG gününde olursa handikaplı kazanırız gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax*

Alper mutlaka oynamalı.Caner ve GG gününde olursa handikaplı kazanırız gibime geliyor.

Alıntıları Göster
    Trabzonun en zayıf noktası kondisyonları. 60 dan sonra düşüyorlar. ortasaha resmen kayboluyor. Kontra becerileri pek yok gibi. Defansları zayıf. Acemice hareket ediyorlar, biraz baskı yiyince paniklerdeler. Akşam maçta Floccari girdikten sonra tek başına hallaç pamuğuna döndürdü defansı. herifler 2 kişi 6 kişi arasında takır takır top çevirdiler.

Onur konusunda şüphem var. Dün yaptığı hatayı bizde yaparmı bilmiyorum. Zira o hata dışında yan toplarda sıkıntı yaşamadı. Ama takımın geneli olarak buna yatkın olduklarını düşünüyorum ben de.

Eğer sakin oynar, üzerlerine fazla gitmeden top çevirirsek bir süre sonra gardları düşecektir. İstediğimiz sonucu alırız diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Trabzonun en zayıf noktası kondisyonları. 60 dan sonra düşüyorlar. ortasaha resmen kayboluyor. Kontra becerileri pek yok gibi. Defansları zayıf. Acemice hareket ediyorlar, biraz baskı yiyince paniklerdeler. Akşam maçta Floccari girdikten sonra tek başına hallaç pamuğuna döndürdü defansı. herifler 2 kişi 6 kişi arasında takır takır top çevirdiler.

Onur konusunda şüphem var. Dün yaptığı hatayı bizde yaparmı bilmiyorum. Zira o hata dışında yan toplarda sıkıntı yaşamadı. Ama takımın geneli olarak buna yatkın olduklarını düşünüyorum ben de.

Eğer sakin oynar, üzerlerine fazla gitmeden top çevirirsek bir süre sonra gardları düşecektir. İstediğimiz sonucu alırız diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Malouda da iş yok..Henrique son vuruş özürlü...Adrian tehlikeli..Onu kilitlersek zaten TS nin hücum gücü çok düşer..Defanslarında açık veriyorlar. Sow ve Emenike olayı sonuca bağlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Malouda da iş yok..Henrique son vuruş özürlü...Adrian tehlikeli..Onu kilitlersek zaten TS nin hücum gücü çok düşer..Defanslarında açık veriyorlar. Sow ve Emenike olayı sonuca bağlar

Alıntıları Göster
    60 DK Defans,30 DK Hucüm = 4-0 skor.

Ersun YANAL'a gönderdim taktiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

60 DK Defans,30 DK Hucüm = 4-0 skor.

Ersun YANAL'a gönderdim taktiği.

Alıntıları Göster
    Taktiğe gerek yok,Baroni'nin oynaması yeterli

geçen sene ki bir gol bir asisti de yok videoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: EяdiL

Taktiğe gerek yok,Baroni'nin oynaması yeterli

geçen sene ki bir gol bir asisti de yok videoda.

Alıntıları Göster
    Trabzon defansı deli gibi çalım yiyor.Alper Emenike oynasın maç %100 Fb'nin

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer yükselen

Trabzon defansı deli gibi çalım yiyor.Alper Emenike oynasın maç %100 Fb'nin

Alıntıları Göster
    70.dakikadan sonra Trabzon oyundan düşer.
    O dakikaya 1-0 mağlup girsek bile maçı çevirebiliriz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.