Şimdi Ara

TRABZONSPOR ROSTOVU ELESIN KENDIMI 1 HAFTA CIZIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu takimin bir rus ekibi elemesi imkansiz. Ismimi son 2 haftada cok duymussunuzdur gercek bu . Bu takim o yapiyla bu turu toplam skor 3 farkli kaybeder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gözünü seveyim şimdiden banla. Trabzonspor bölümü sayende çöplük oldu, az konu aç be arkadaş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Gözünü seveyim şimdiden banla. Trabzonspor bölümü sayende çöplük oldu, az konu aç be arkadaş!

Adam konu açmasa Trabzon bölümünde konu yok zaten.

• Bu kadar umutsuz olmayın , Rostov un iki hafta önceki rakibi, Rus Liginin ilk hafta maçı : D. Moskova 7-3 Rostov. Trabzon bu takımı rahat eler kanısındayım bende.
  • EhrimeN kullanıcısına yanıt
    Ben olmasaydim juve maci totemleri kalsaydi dimi?
    Ulkenin kaliteli forumlarinda takimin konusu gecmesin sonra 4.buyuguz dersin. Sen bi konu acta millet girsin kulube katkisi olmayan. Sigara cay kahve takilmaktan iyidir.
    ben yorumumu yapiyorum. Forumda istersem;
    T
    R
    A diye teker teker konu acarim sikayet edersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Bu kadar umutsuz olmayın , Rostov un iki hafta önceki rakibi, Rus Liginin ilk hafta maçı : D. Moskova 7-3 Rostov. Trabzon bu takımı rahat eler kanısındayım bende.

Bakma sen 15-20 transfer yaptıklarına, trabzonspor rezil top oynuyor.

Elenebilirler.

• Rostov Trabzonsporu elesin ben de kendimi 1 hafta çiziyorum. 15 günde bir rutin olarak uzaklaştırma alıyorum zaten sorun olmaz:)
  • adizman kullanıcısına yanıt
    Hocam, cizmeni istemem kendini ama insaAllah banlanirsin diyorum bu komudan dolayi. Hocam yanilirim ama rezil bi takimiz suan

• Trabzon 3 atar en az
  • quote:

Orijinalden alıntı: trehsan61

Hocam, cizmeni istemem kendini ama insaAllah banlanirsin diyorum bu komudan dolayi. Hocam yanilirim ama rezil bi takimiz suan

iyi olmasak da rostov da bir juventus değil. o yüzden eleriz, sıkıntı olmaz.
  • adizman kullanıcısına yanıt
    Hocam, takimlar arasi ucurum var ancak takim hic oturmadi yoksa bu iki takim sezon ortasi mac yapsa parcalariz videoton a da oyuzden elendik malum

• Trabzon 3 atar 1 de Rostov atar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valilhodzic yeni bir takım yarattı.Emeklemeyi öğrenmeden koşmayı başaramayız değil mi.Zamanla Trabzonspor daha iyi olucak.Hemen başlamayın olumsuz düşünmeye.Rostov'uda eleyeceğimize gönülden inanıyorum.
  • olmazzz koşmakta ne kelime bizim direk uçmamız lazım yoksa bu ts taraftarı ne topçuları ne hocayı yaşatır. Sabır maalesef bizim taraftarımızda yok ...
  • Hocam,benim bu sene hedefim ts icin avrupada son 16 belki son 32 ligde 3.luk. ancak hocanin rostov korkusu insani uzuyor endiselendiriyor

• Yense de yenilse de çizilsin.
  • Ben cizileyim ama sende cizil. Beyni kufretmekten baska bisiye yaramayan adamlardan artistlik yiyoruz ya koyuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: trehsan61

Ben cizileyim ama sende cizil. Beyni kufretmekten baska bisiye yaramayan adamlardan artistlik yiyoruz ya koyuyor

küfretme derken ?
  • adını ilk defa duyduğum rostov u da eleyemeyeceksek yazıklar olsun bize. ne kadar yeni topçu olursa olsun bizim bir ağırlığımız var bu vahid hoca bunun için geldi bir şekilde tadroyu oturtmalı hami hoca nasıl toplamıştı, bence çok rahat eleriz. vahid cesur olmalı yalnız.
  • 2-0 oldu şimdiden banla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.