Şimdi Ara

Trabzondan artvine kaç saatte gidilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • trabzondan artvine otobüsle kaç saatte gidilir yolları bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.adanadan trabzona uçakla gidip oradan da otobüsle artvine gitmeyi düşünüyorum tabi erzurumdan da artvine gidiliyormuş yol daha kısaymış yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• rize hopa artvin yapıyorsa 5 saatte gidilir diye tahmin ediyorum.
  • trabzon'dan ulusoy, prenskale, vb. küçük otobüslerle hopa 3 saat 15 dakika civarı sürüyor. (düz yol)
    oradan artvin merkez ise minibüslerle 1 saat 15 dakika kadar sürüyor. (bol viraj)

erzurum'dan artvin merkeze gitmek ise küçük otobüslerle 6 saat sürüyor. (bol bol viraj)
  • Otobüsü bilmiyorum ama otomobil ile 4 civarı sürüyor.Yolu güzeldir.Yorucu bir seyahat olmaz.
    Erzurum dan hemen heme aynı zamanda varırsın. Çoruh Vadisindeki Baraj çalışmaları yüzünden yol belli saatlerde kapatılıyor ayrıca yer yer bozuk ve taş,kaya mıcır gibi süprizler çıkabiliyor. Manzarası güzeldir yalnız yolun. Fakat her saatte Erzurumdan Artvine otobüs var mıdır on bilmiyorum ama.
  • cevaplar için teşekkür ederim. trabzondan gitmek daha mantıklı görünüyor ozaman. bir de uçağa yetişme gibi bir problem olduğundan otobüsler zamanlarının dışına çıkmıyordur sanırım yoksa uçak bensiz uçar.peki artvinden trabzona her saat otobüs var mıdır
  • erzurumdan artvine gidilmesine gidilir. sanırım bayburt tarafından ilerleyeceksin. tavsiye etmem. tahminim trabzondan artvin karadeniz sahil yolu ile her şeye rağmen daha sağlıklıdır .. otoban sonuçta ve uçaktan indiğinde artvin hopaya gidecekmisin abi diye de sorarlar sürekli
    daha dün mesela..
  • Uçakla Adana-İst-Batum (gürcistan) uçuşu yapıp Batum-Hopa-Artvin karayoluda mümkündür.

Bilmediğini varsayarak; Batum uçuşu iç hat sayılıyor özel anlaşma gareği.Vize,pasaport falan gerekmiyor.Normal bir kimlik(tercihen nüfus cüzdanı)yeterli.

Not: Batum-Hopa arası 17 Km.Havaş servisi mevcut sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Uçakla Adana-İst-Batum (gürcistan) uçuşu yapıp Batum-Hopa-Artvin karayoluda mümkündür.

Bilmediğini varsayarak; Batum uçuşu iç hat sayılıyor özel anlaşma gareği.Vize,pasaport falan gerekmiyor.Normal bir kimlik(tercihen nüfus cüzdanı)yeterli.

Not: Batum-Hopa arası 17 Km.Havaş servisi mevcut sanıyorum.

bilgi paylaşıldıkça güzel...
    teşekkürler bilmiyordum öğrendim.
  • yalnız batum uçuşunu seçerken batumu seçmiyorsunu hopa'yı seçiyorsunuz gidilecek yer olarak.
    yoksa hem fiyat ikiye katlanır hem de pasaport gerekir.
    hopa uçuşlarında pasaporta falan da gerek yok.
    hem batumu da görmüş olursun.
    batum gürcistanın antalyasıdır...
  • bence hiç gitme derim ya o yollardan daha çok nefret ettiğim bir yer yok. v1 v2 v3 bitmiyor. hele erzurum üzerinden gitsen daha bir bela. dostum boşver artvini Rize gülzedir.
  • katılıyorum, Rize bir başkadır.
    Karadeniz'de en sevdiğim il Rize.
    Artvinliler kızmasın ama Rize'deki sıcaklık Artvin'de yok...
  • üzgünüm ama artvine gitmek zorundayım rizeyi seçme şansım yok:)bende hiç gitmek istemiyorum ama mecbur işte. gürcistan batum(hopa) şeklinde geçiyor thy ile gitmeye karar verdim havaş otobüs ile artvine bırakıyormuş 450 ytl ye mal oluyor ama artık bir kereliğine vereceğiz. internetten rezervasyonumu yaptırdım ama thy da uğrayacağım net olarak öğrenmek için..bütün bilgiler için teşekkür ederim çok yardımcı oldu özellikle batum kısmı
  • 4-5 saat
  • Bu otobüsle gidersennnn... 8 - 10 saat sürer heralde.

- - - > OTOBÜS İÇİN BURAYA PIKLAYINIZ < - - -
  • hocam 450 TL çok değil mi. havaşın otobüsü zaten o hat için bedava, onu hesaba katmayın.

thy'nin sitesinden baktım.
    6 Eylül'de Adana'dan İstanbul aktarmalı Hopa(Batum) Uçuşu 233 TL hesapladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.