Şimdi Ara

TRABZON NASIL BİR YER ? (KATÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sosyal ortam , erasmus, work and travel gibi organizasyonlara önem veriyor mu ? Kampüsü , havası hakkında bilgi verebilecek olan arkadaşları buraya davet ediyorum

• Çöp.
  • yapısal olarak baksan gelişmiş bir şehir, betonu bol yani ama ben beğenmedim çok plansız programsız çarpık kentleşmiş bir şehir.
  • yobazistan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknik üni ama tıp var sen düşün nasıl bi yer

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Bende pdr istiyorum hocam
  • Çöp
  • Neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukanyalcii -- 14 Temmuz 2017; 20:37:40 >
  • 15 sene Trabzonda yaşamış b,r, olarak anlataağım. Trabzon öyle 40 türlü insan olan yerler gibi değildir. Belki biraz klişe olacak ama ailedir Trabzon. Kısa zamanda çok arkdaş edinirsin. Merkez meydan da uzun sokak vardır gezmelik takılmalık. Avmsi de vardır sokaklarında yeme içme giyim vb. her şeyi. Aynı şekilde sahilde merkezdedir. Canın sıkkınken geç sahilde bi tur dolan dön dert tasayı unutur insan. Üniversitesi hakkında pek bilgim yok ama şehiri kötüleyenleri dinleme Trabzon havası, dostlukları, ortamıyla mükemmel bi şehirdir. 15 sene Trabzonda yaşadım doğma büyüme şu an Ankaradayım Trabzonu çok arıyorum. Bunu da şu an arabada yazıyorum Trabzon yolundayım tatile gidiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrogz40

15 sene Trabzonda yaşamış b,r, olarak anlataağım. Trabzon öyle 40 türlü insan olan yerler gibi değildir. Belki biraz klişe olacak ama ailedir Trabzon. Kısa zamanda çok arkdaş edinirsin. Merkez meydan da uzun sokak vardır gezmelik takılmalık. Avmsi de vardır sokaklarında yeme içme giyim vb. her şeyi. Aynı şekilde sahilde merkezdedir. Canın sıkkınken geç sahilde bi tur dolan dön dert tasayı unutur insan. Üniversitesi hakkında pek bilgim yok ama şehiri kötüleyenleri dinleme Trabzon havası, dostlukları, ortamıyla mükemmel bi şehirdir. 15 sene Trabzonda yaşadım doğma büyüme şu an Ankaradayım Trabzonu çok arıyorum. Bunu da şu an arabada yazıyorum Trabzon yolundayım tatile gidiyorum :)

Tutucu bir şehir mi acaba?

• onrogz40 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam değerlendireceğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ickiliydibilmemne

quote:

15 sene Trabzonda yaşamış b,r, olarak anlataağım. Trabzon öyle 40 türlü insan olan yerler gibi değildir. Belki biraz klişe olacak ama ailedir Trabzon. Kısa zamanda çok arkdaş edinirsin. Merkez meydan da uzun sokak vardır gezmelik takılmalık. Avmsi de vardır sokaklarında yeme içme giyim vb. her şeyi. Aynı şekilde sahilde merkezdedir. Canın sıkkınken geç sahilde bi tur dolan dön dert tasayı unutur insan. Üniversitesi hakkında pek bilgim yok ama şehiri kötüleyenleri dinleme Trabzon havası, dostlukları, ortamıyla mükemmel bi şehirdir. 15 sene Trabzonda yaşadım doğma büyüme şu an Ankaradayım Trabzonu çok arıyorum. Bunu da şu an arabada yazıyorum Trabzon yolundayım tatile gidiyorum :)

doğudaki en az tutucudur. ama batıdan daha tutucudur kesinlikle. üüniversite çevresi mahalleler gayet free lakin. özelden sorabilirsin kafana takılanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ickiliydibilmemne

quote:

Tutuculuktan kastın eğer dini şeyler ise sahilde oturup birasını içeni de görebilirsin, ramazanda iftarda sokakta gezmeyeni de öyle pek karışmaz kimse kimseye. Siyasi anlamda biraz yobazdır şehir ancak şehirde eline zorla bildiri vermeye çalışan insanlar yok denecek kadar azdır. Oradakiler bilmez siyasi anlamda çoğu şeyi. Canlı şahit olduğum bir olayı anlatmak istiyorum. Meydanda Hdpli 5 kişi bi şeyler anlatıyor bağırıyor falan. Halk boş boş bakıyor bayağı bi kalabalık. Birisi çıkıp Pkklı itlerrr diye bağırdı ancak o zaman millet hareketlendi saldırdılar :D Halk biraz bilgisizdir ama sokakta kimse kimsenin giyimine ne yeyip içtiğine karışmaz :)

• Trabzon Karadenizin İstanbuludur. Küçük İstanbul da denebilir fazlaca öğrenci nüfusuna sahiptir Doğa harikasıdır sürekli yağmur yağar Sağcısı da çoktur solcusu da oraya takılırsan zaten bişey yaşayamazsın Yani pek sorun yaşayacağın bi şehir değil Ne ararsan bulabilirsn Avmsinden her şeyine işte ...
  • Makine insaat harita okuyacaksan puanina gore cok daha kaliteli okul fikrimce . Bubarada tipida iyidir evet teknik unide tip var cunki bolgesinde tipin t si yoktu ve trabzonda mecbur acildi 1970 lerde.

Ama hukuk mukuk tavsiye etmem

• Güncel
  • Pahalı bir şehir

• Şehir pahalıdır.

Kampüs geniş ve güzeldir. KTÜ için konuşuyorum.

İklimi berbattır. Hava çok sıcak olmaz ama nem çok fazladır. Olduğun yerde su gibi terlersin. Gün içinde üstüne ne giyersen giy seni rahatsız edecek bir neme sahiptir ve çözümü yok maalesef.

Forum AWM var. Aradığın hemen hemen her şeyi bulabilirsin.

Trabzon meydan var yine aynı şekilde %80 aradığın şeyleri bulabilirsin.

Seyyar satıcı kültürü yoktur. Midye dolma, kokoreç, seyyar pilavcı tarzı şeyler bulamazsın koskoca şehirde. Müptelası oldukların varsa bu da bir dezavantaj :)

Merak ettiklerini sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chefarcher

Şehir pahalıdır.

Kampüs geniş ve güzeldir. KTÜ için konuşuyorum.

İklimi berbattır. Hava çok sıcak olmaz ama nem çok fazladır. Olduğun yerde su gibi terlersin. Gün içinde üstüne ne giyersen giy seni rahatsız edecek bir neme sahiptir ve çözümü yok maalesef.

Forum AWM var. Aradığın hemen hemen her şeyi bulabilirsin.

Trabzon meydan var yine aynı şekilde %80 aradığın şeyleri bulabilirsin.

Seyyar satıcı kültürü yoktur. Midye dolma, kokoreç, seyyar pilavcı tarzı şeyler bulamazsın koskoca şehirde. Müptelası oldukların varsa bu da bir dezavantaj :)

Merak ettiklerini sorabilirsin.

Deniz nasıldır . Dalgalı ve hırçınlı diyorlar :) İngilizce kursları vs iyi midir hocam

• 2014te tercih yapacağım zaman internette araştırıyordum insanları terstir hemen parlayabilir ve Fenerbahçe formasıyla sokaklarda dolanamazsınız yazmıştı birisi. Ben de Fenerbahçe maçı zamanı forma mı giyemicem lan çok saçma diyip yazmadım. 5-6 ay sonra Türkiye ligiyle alakam kalmadı Fenerde kim var kim yok bilmem ehehehe. Neyse o yazılanlar doğru. Şu anda yakın arkadaşlarımdan biei Trabzonlu ters yönleri her şakayı kaldıramayışları hemen parlayabilmeleri falsn bir Egeli olarak bana acayip geldi ama severim tabi hergeleyi iyi çocuktur. Formayla dolaşma konusunu sormuştum doğru yazmış vururlar valla dediydi. Eyyorlamam bu kadar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.