Şimdi Ara

TR Serverındaki malum küfür hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş herkes birbirine malum küfür ediyor serverda (o....ç....) Bir oyunda en az 6-7 farklı kişinin söylediğini görüyorum birbirine. Çok normal bişey sanki herkesin ailesinde var bir kaç tane de böyle rahat rahat söylüyorlar birbirlerine. Sinirim bozuldu ya 10 yaşında bebeler bi küfür öğrenmiş paso söylüyorlar.

• Normal birşey zaten bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 yıl önce biri başkasına bunu dese olay çıkardı. artık 5 yaşındaki çocuğun bile dilinde olmuş. Bunun sebebi kesinlikle inci sözlüktür. bunu da buraya yazıyorum.

• normal birşey.10 kişiden 8i küfür eder.hele birde veletse...gerçi 20yaşında üniversite oynayan , çocuk gibi sövüp , afk kalan arkadaşlarımda var.normal olmayan şey küfür değil,eğitim ve insan olan kalmamış bu sunucuda.bu normal değil bence.(genelleme değil sözüm küfürbaz kişilere)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

normal birşey.10 kişiden 8i küfür eder.hele birde veletse...gerçi 20yaşında üniversite oynayan , çocuk gibi sövüp , afk kalan arkadaşlarımda var.normal olmayan şey küfür değil,eğitim ve insan olan kalmamış bu sunucuda.bu normal değil bence.(genelleme değil sözüm küfürbaz kişilere)

Üniversite oynayan... Iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: K i R i K a Z e

quote:

normal birşey.10 kişiden 8i küfür eder.hele birde veletse...gerçi 20yaşında üniversite oynayan , çocuk gibi sövüp , afk kalan arkadaşlarımda var.normal olmayan şey küfür değil,eğitim ve insan olan kalmamış bu sunucuda.bu normal değil bence.(genelleme değil sözüm küfürbaz kişilere)

hocam bir -de koyamadık iyiki.onca şeyden ona mı dikkat ettin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K i R i K a Z e

quote:

hocam bir -de koyamadık iyiki.onca şeyden ona mı dikkat ettin.

Yok dostum makara olsun diye yazdım. özür dilerim.

• Aile terbiyesinden kaynaklı birşey var bence çocugu dogrup sokaga atma soz kalıbı vardır bu ounun aynısı cocukla ilgilenmeyip önüne pc koyup her hareketinde kızan bir anne baba sokaktan cevresinde öğrendiği şeyleride rahatca sölüyor.

• çocuk ağzı işte.annesi kızıyor normalde küfür edince onlar da böyle stres atıyor.bloklayıp geçmek lazım da ben bazen üstüne gidiyorum korkutmak eğlenceli oluyor
  • millet beni niye eksiliyor
  • Heey heey artık normalmiş gibi. En yakın arkadaşlar birbirine annanı .. , lan o. ve buna gülüp geçiyorlar
  • Yaptığın davranıştan dolayı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.