Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: halilcinar51

Bişey sormak istiyorum babamda world card var VISA bende ise ININAL var bunun ile amerikadan amazondan alışveriş yapabiliyormuyuz kargo falan herşey 50$ tutuyor müşteri hizmetlerine indirim yaptırdım falan şimdi bunu böyle alırsak sorun çıkar mı yada visadan ininala aktarma oluyor mu ? ne kadar sürede olur teşekkürler

sorun çıksa bile ödeme seçeneğini değiştirebilirsin.

başka neler yapabiliriz yardımcı olabilir misin?
  • quote:

başka neler yapabiliriz yardımcı olabilir misin?

ne demek şimdi :)

ne yapacaksın hocam sorun çıkarsa hata verecek sende başka kartla deneyeceksin başka birşey yapamazsın.
  • Geçen hafta cuma günü sipariş ettiğim Razer Hammerhead Pro bu gün elime ulaştı

Tavsiye ederim.
  • Ben 60$ a bir kulaklık almak istiyorum amazondan.kargo vs her sey dahil. Sorunla karsilasir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Geçen hafta cuma günü sipariş ettiğim Razer Hammerhead Pro bu gün elime ulaştı

Tavsiye ederim.

dostlar SS ' siz bırakmayın.

bende yüklüyorum şimdi.

quote:

Orijinalden alıntı: nervus*vagus

Ben 60$ a bir kulaklık almak istiyorum amazondan.kargo vs her sey dahil. Sorunla karsilasir miyim acaba?

çok acayip sorular bunlar, 20 sayfadır biz burda ne yapıyoruz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ocak 2015; 15:17:59 >

• Hocam fiyatı fazla geldi

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• Arkadaşlar kargo ücretini geri alma olayı vardı, forumdan millet logitech g930 alırken kullanmıştı. Nasıl yapıyorduk onu :)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Arkadaşlar kargo ücretini geri alma olayı vardı, forumdan millet logitech g930 alırken kullanmıştı. Nasıl yapıyorduk onu :)?

sormuyoruz artık bu olayı, ilk sayfada HELP ' e ulaşım var oraya girerek chat ' ten rica ediyoruz en fazla olmazsa üstelemiyoruz.
    eyvallah teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: cio_cio

Arkadaşlar kargo ücretini geri alma olayı vardı, forumdan millet logitech g930 alırken kullanmıştı. Nasıl yapıyorduk onu :)?

sormuyoruz artık bu olayı, ilk sayfada HELP ' e ulaşım var oraya girerek chat ' ten rica ediyoruz en fazla olmazsa üstelemiyoruz.

Ben sordum olmaz dedi yapan birisinin işlem kodunu ver diyor

• quote:

Ben sordum olmaz dedi yapan birisinin işlem kodunu ver diyor

tamam işte yapmıyorlar yüzsüzlüğün alemi yok kimseye yokken bu olay bize mi yapacaklar özel olarak.

• Arkadaşlar ürünle beraber görüşlerimizi de yazarsak alacak arkadaşlara rehber oluruz.

Ben resimleri anca yükledim görüşleri akşam yazacağım.

ve birkez daha bu soyguncuıların elinden bizi kurtardığı için Amazona teşekkürler !

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ocak 2015; 19:25:17 >

• Amazonu harbiden çok sevdim. Hocam chet den amozon ile konuşuyordum vergiler hakkında kesin olarak 60 gün içerisinde vergi ücretleri geri ödeniyormuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mertw1

Amazonu harbiden çok sevdim. Hocam chet den amozon ile konuşuyordum vergiler hakkında kesin olarak 60 gün içerisinde vergi ücretleri geri ödeniyormuş :)

onunla ilgili ekledim bilgiyi Vergi ücreti Ürün ücretinden fazla olmaz ise ödeniyormuş evet.
  • Taşınabilir hoparlör -
    http://www.amazon.com/Portable-Wireless-Bluetooth-Rechargeable-High-Def/dp/B00GX9A06Q
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Usb 3.0 hub -
    http://www.amazon.com/AmazonBasics-Port-2-5A-power-adapter/dp/B00DQFGH80

Usb wireless adaptör -
    http://www.amazon.com/Panda-300Mbps-Wireless-N-Adapter-button/dp/B00JDVRCI0

Bu ürünlerin siparişini 17'sinde verdim 23'ünde kapıma geldi,hepsinden çok memnunum hiçbir sıkıntı yok,sorusu olan varsa sorabilir.

• Hayırlı olsun hocam güzel ürünler eklerim ilk sayfaya.

Hub taki güç girişini nasıl çalıştırdın dönüştürücün var mı ? Girişlerden tam verim alıyor musun ? sağlıklı dağıtıyor mu ?

Birde wifi alıcıda kopma donma felan yaşıyor musun ? Çekim alanı bir evin içi kadar olsa yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ocak 2015; 22:16:00 >
  • Amazondan aldigim fotograf makine cantasi videosu. urunden cok memnunum!

http://www.amazon.com/gp/product/B00CF5OGP8/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

16 GB SD card.

http://www.amazon.com/gp/product/B00M55BMKK/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

ve bu parfumu 15 dolara almistim. simdi yolda.
    Nautica Voyage By Nautica For Men

http://www.amazon.com/gp/product/B000P22TIY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atacante -- 25 Ocak 2015; 10:42:45 >

hocam, ozellikle cuzdanin kalitesini soracaktim. razi misiniz? deri mi? kaliteli oldugu belli mi?
    bir kac daha fotosu ve ya video olursa guzel olur. tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

hocam, ozellikle cuzdanin kalitesini soracaktim. razi misiniz? deri mi? kaliteli oldugu belli mi?
    bir kac daha fotosu ve ya video olursa guzel olur. tesekkur ederim.

öncelikle senin ürünler de hayırlı olsun bu parfümleri nasıl geçirtiyorsunuz ya baktım gelmiyor gözüküyor varsa bir yolu paylaşın beyler.

cüzdanın derisi kaliteli, elde güzel duruyor, ufak ve hafif ayrıca şık, kolayca her cebe giriyor.

9 kart koyma yeri, tek kağıt para koyma yeri var , bozuk para koyacak yer yok zenginler için yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ocak 2015; 22:12:51 >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.