Şimdi Ara

TR'Den ne beklediğiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Türkiye sunucundan ne beklediğinizi ciddi anlamda anlayamıyorum...
    Forumda geziyorum TR Sunucusu Gibi Sunucumu olur (Flame flame flame) başlıklı konuya gireyim dedim, ilk başlarda merakımdan girdim.
    Bakıyorum Konuya Arkadaş demişki Türkiyedikeler Adcmi gidiyorlar tanka focuslanıyorlar yüzüne vurduğumuzdada afk kalıyorlar. Yani bunu bana dese bende afk kalırdım,
    Ben apc veya offtank değilim ki adc focuslanıyım Adc dediğin sürekli durmadan damage wuran range bazı champlardır yani sonra dedim arkadaş hangi leagues'deymiş sorayım dedim. Bronze 4 Olduğunu söyledi ve flameler yüzünden çıkamadığını söyledi.
    Yani arkadaşlar o kadar iyi bi oyuncu olduğunuza güveniyorsanız hertürlü çıkarsınız zaten, Sırf bunu denemek için kardeşimin hesabını Bronze 5 e düşürüp Silver 5 Ne kadar zamanda olacağımı denemiştim 9 Gün Sürmüştü .
    Westte oynuyorum Silver 4 Düştüm 1-2 maçta yenilip 3 Hafta oldu Gold 2yim.
    Yani Herşeyi Türkiye sunucusuna atamazsınız Türkiyedeyim bronzum bronzum bronzum çıkmak hiçte zor değil takıma ayak uydurabildikten sonra lastpick midim yazarsa misal biraz zorlarım derim kardeş suportsun filan baktım almıyıcak locklarım supportumu bu kadar basit.

• Peki anneleri yemeğini hazırladığı için afk kalanlar ?
    İnternet kafede süresi bitenler
  • Keşke sadece adcler tanka focuslansa. SS vermeyenlere, ss nerde diye sorunca, öldüm ölünce ss mi verilir diyenlerin olduğu bir yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Keşke sadece adcler tanka focuslansa. SS vermeyenlere, ss nerde diye sorunca, öldüm ölünce ss mi verilir diyenlerin olduğu bir yer.

bu miss vermeyenlerden şikayet edenlerde de map control sıfır. Bakacaksın aga .gtu sağlama alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adc adc ye focus yapmaz. hele birde s3
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizgoxel

quote:

Keşke sadece adcler tanka focuslansa. SS vermeyenlere, ss nerde diye sorunca, öldüm ölünce ss mi verilir diyenlerin olduğu bir yer.

bu miss vermeyenlerden şikayet edenlerde de map control sıfır. Bakacaksın aga .gtu sağlama alacaksın.

Genelde bakarım zaten, arada bir kaçırırım ss verseydide muhtemelen verdiğini görmezdim zaten ama gıcıklığına yazarım.

Ama şu ss vermedin diye ana avrat söven ya da konuyu 2 saat uzatan noob falan diyen tiplerden değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stormyroad

Merhaba Arkadaşlar Türkiye sunucundan ne beklediğinizi ciddi anlamda anlayamıyorum...
    Forumda geziyorum TR Sunucusu Gibi Sunucumu olur (Flame flame flame) başlıklı konuya gireyim dedim, ilk başlarda merakımdan girdim.
    Bakıyorum Konuya Arkadaş demişki Türkiyedikeler Adcmi gidiyorlar tanka focuslanıyorlar yüzüne vurduğumuzdada afk kalıyorlar. Yani bunu bana dese bende afk kalırdım,
    Ben apc veya offtank değilim ki adc focuslanıyım Adc dediğin sürekli durmadan damage wuran range bazı champlardır yani sonra dedim arkadaş hangi leagues'deymiş sorayım dedim. Bronze 4 Olduğunu söyledi ve flameler yüzünden çıkamadığını söyledi.
    Yani arkadaşlar o kadar iyi bi oyuncu olduğunuza güveniyorsanız hertürlü çıkarsınız zaten, Sırf bunu denemek için kardeşimin hesabını Bronze 5 e düşürüp Silver 5 Ne kadar zamanda olacağımı denemiştim 9 Gün Sürmüştü .
    Westte oynuyorum Silver 4 Düştüm 1-2 maçta yenilip 3 Hafta oldu Gold 2yim.
    Yani Herşeyi Türkiye sunucusuna atamazsınız Türkiyedeyim bronzum bronzum bronzum çıkmak hiçte zor değil takıma ayak uydurabildikten sonra lastpick midim yazarsa misal biraz zorlarım derim kardeş suportsun filan baktım almıyıcak locklarım supportumu bu kadar basit.

Al işte Bronze 5 'e düşürürken , Mağdur ettiğin onca insan Burada Konu açıyor emin ol.Tr olmuş deneme tahtası..

• quote:

Ben adam base den gelmiş ben napayım diyen gördüm

• turnuvadan rp kazanmak en kötü ihtimal o rp ile weste geri gecmek ( çeyrek finalı geçemedi )
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyavuzoz

Peki anneleri yemeğini hazırladığı için afk kalanlar ?

öyle kaç tane adam geliyor ki ? bunlar çoğunlukla milletin abartmaları tr'de 600 oyunluk tecrübem var 1 kere geldi böyle
  • tanka focuslandığın için adam sana sövüyorsa sen afk kalıyorsan, 3-5 küfüre pes ediyorsun demektir. bu küfür mevzusunu herkez büyütüyor adam sana sanki yüzyüze söylüyor küfürü, klavyeden 3-5 tuşa basıyor yani bunu hazmedemeyecek olgunluğa sahip değilseniz zaten oynama, bu küfürleri edenler çoluk çocuk "tabi haksız yere edenler"
  • respect.

• quote:

ss vermek zorunda degil adamlar ama kabalik tabiki. ss vermedi die adami suclamaya hakkin yok kurallara gore

• quote:

Orijinalden alıntı: MrVayne

quote:

Orijinalden alıntı: iyavuzoz

Peki anneleri yemeğini hazırladığı için afk kalanlar ?

öyle kaç tane adam geliyor ki ? bunlar çoğunlukla milletin abartmaları tr'de 600 oyunluk tecrübem var 1 kere geldi böyle

Hafta sonu ya da hafta içi saat 18 sularında benim takımıma 2-3 oyunda bir böyle insanlar geliyor
  • gece oynayın
  • En küçük hatada bile deli gibi küfrediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellraisers

quote:

Ben adam base den gelmiş ben napayım diyen gördüm

Bu ss olayını abartıyorsunuz. O eskidendi. Artık zırt pırt chatten ""ss, ss!, ss bot, ss 1, re 2" tarzı şeyler yazmak yok. Yani isteyen yazabilir ama sadece bir ping atılması bu ss demeye eşdeğerdir. Ping atılmasa bile diğer lane'deki oyuncular dikkatli olacaklar. Kontrollü biçimde devam edecekler.

• Eğer tr sunucu daha önce olsaydı bu oyunda bir beklenti olmazdı. İnsanlar daha düzgün oyunlara alıştığı için hesap tr ye aktarılınca bir afalladı. Beklentileri sadece eskiden oldukları yerdeki gibi oyun oynamak. Ha diğer server larda yok mu kötü adamlar evet var ama tr ile orantılandığında oranı küçük kalır. Trde de iyi oynayanlar var buna çoğu insan istisnalar kaideyi bozmaz der. Umarım bir gün istisnalar çoğalıp kaide olur, böylece beklenti karşılanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkayp -- 24 Nisan 2013; 20:01:25 >
  • Duo girin acayip fark ediyor abi.
  • Abi yani bronze 5ten çıkmak istiyorsanız ya playerlığınızla yada parayı basın eloboost yaptırın yani SAVE ME A WORD diye bi laf war ben ss istemem sadece ping atarım karsımdaki adam giderse bi ping atarım arada bu kadar yani Özet : SAVE ME A WORD
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.