Şimdi Ara

TP-Link td-w8961nd kablosuz 802.11n 4 port modem (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.253
Cevap
27
Favori
327.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bu modemi oasisngn arkadasin anlatimina bakarak aldim cokta memnunum sagolsun birkac gun once soyle bir sikinti yasadim.

modemim isyerinin arka odasinda duruyor.isyerinin bilgisayari on tarafta o sekil kullaniyorum evimde isyerinin yaninda balkona birtane anten koydum ve sorunsuz baglaniyorum birkac gun once ne isyerindeki bilgisayar nede android cep tellerimiz ( Note2 ve S2 ) internete baglanmamaya basladi sadece evdeki bilgisayar baglaniyor diger bilgisayarlar agi goruyor baglandi diyor ama ama internete girmiyor sebebi ne olabilir bilginiz varmi.Herhangi bir ayar degisikligi vb... yapilmadi ip yazarak modem arayuzunede giriyorlar ama internet yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganatak -- 10 Mart 2014; 12:52:04 >
  • Beyler bu modemin en son firmware ina nerden ulasabiliriz? Tp linkin sitesinde ayni model nolu fakat gorunusu farkli beyaz bir model gorunuyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menzili yüksek bir modem alacağım. Işimi görür mü acaba ? Modem evin holün de duracak. Salonda TV, iPad, Telefon vs kullanılacak. Şu an Laptopdayım ve modem ile aramda 3 - 4 metre kadar varken bile bazen 3 tıka düşmekte. Duvar kalınlığı yüzünden olsa gerek. Bu model işimi görür mü veya başka bir model tavsiye ederseniz sevinirim.
  • Bende bu modemin şu beyaz olanından var. Bir sorun yüzünden yazılımını güncellemeye karar verdim.
    Ama tp-link sayfasındaki son yazılımın dili ingilizce.
    http://www.tp-link.com.tr/support/download/?model=TD-W8961ND&version=V1

Bu en güncel yazılımın Türkçe olanını nasıl bulabilirim?
    Ya da Türkçe kullandığınız sorunsuz yazılıma nerden ulaşabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tp link 8961 nd modem aldım yeni Türkçe arayüz vardı yanlışlıkla tplinkin sayfasına gittim dikkat etmedim yabancı siteye gitmişim ordaki versiyon 3 olan busene çıkan İngilizce sürümü indirdim ve güncelledim ama dil İngilizce tekrara araştırma sonucu tplinkin türkiye sayfasına baktım ve Türkçe arayüzlü olan firmwareyi indirdim ama bir türlü yüklenmiyor cihaza ne yapmam gerek ....
  • ayhan-71 A kullanıcısına yanıt
    Türkçe olan arayüz çok problemli ingilizce olan sürümde kalmanızı tavsiye ederim.

Not : Ver1 için geçerli bu söylediğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akid -- 15 Nisan 2014; 6:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Türkçe olan arayüz çok problemli ingilizce olan sürümde kalmanızı tavsiye ederim.

Not : Ver1 için geçerli bu söylediğim.

Ya tp link müşteri hizmetlerini aradım böyle böyle oldu dedim bana demez mi kullandığınız yabancı dil İngilizce sürüm en son çıkan firmware olduğu için tp link Türkiye sitesindeki eski dedi ...eski sürümü kabul etmiyor dedi...yani güncelleme yapıldıktan sonra bir önceki sürümü tekrar yükleyemezsin dedi
    Ya ne saçma bir şey bu konuda ne aldığım ürünün kataloğunda nede sitesinde firmware yüklerken dikkat edilmesi gerekir gibi bir uyarıveya ikaza rastlamadım....
    Şimdi İngilizce arayüzle mi kullanacağım. Daha önce başına gelmiş yada bu sorunu çözebilen var mı?

Boyle kullanmanizi tavsiye ederim cunku eski versiyon cok sorunlu kendi kendine dns tanimlamasindan tutun belli bir sure sonra hicbir sekilde modem sifresini kabul etmemesine kadar bir suru sorunu var.

• DOSTUM SEN BU MODEMDEN KULLANIYORSUN SANIRIM BENDE YENİ KASA OLANI VAR DAHA ÖNCEKİ modemimde cep telefonumdaki wifi bağlantı hızı 135 mbps idi ama bunda ne yaptıysam wifi ayarlarında bir türlü 65 mbps üzerine çıkmıyor sende durum nasıl....ne yapmamız gerek artı....bir modem eski ayarlarına dönmezmi ....nasıl olurda başka bir firmware sürümü yüklenemez hangi çağda yaşıyoruz değil mi dostum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan-71 -- 15 Nisan 2014; 18:21:26 >
    Eski ayarlara donmez buyuk ihtimal ama ben de yeni aldim cok bilgim yok ayarlar konusunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: TaRanTuLa_MY

Beyler bu modemin en son firmware ina nerden ulasabiliriz? Tp linkin sitesinde ayni model nolu fakat gorunusu farkli beyaz bir model gorunuyor?

aynen arkadaşlar v3.1 benimkisi

son firmware'ye nasıl ulaşabilirim

ingilizce mi yüklemek lazım ayrıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: TaRanTuLa_MY

Beyler bu modemin en son firmware ina nerden ulasabiliriz? Tp linkin sitesinde ayni model nolu fakat gorunusu farkli beyaz bir model gorunuyor?

aynen arkadaşlar v3.1 benimkisi

son firmware'ye nasıl ulaşabilirim

ingilizce mi yüklemek lazım ayrıca

http://www.tp-link.com.tr/products/details/?model=TD-W8961ND#down

Beyaz olan yeni kasaymış ve donanım olarak eski bizdeki kasayla aynıymış. Bende v1 donanımlı eski kasa siyah olandan var. Linkteki v1 Firmware larından en son yayınlanan sürüm ile güncelledim. Sizin modemin altında v3 yazıyorsa linkten v3 yazılımını kurarak güncelleyin. v3 te tek bir yazılım var o da zaten türkçe görünüyor. Kolay gelsin.

• Merhaba arkadaşlar birçok arkadaş daha önce belki yazmıştır ama kesin bir çözüm bulamadım W8961nd modemi aldım ancak router ayarları onaylamadı şeklinde bir yazı ile karşılaşıyorum son aşamada yaptığım hata ne olabilir acaba ?

edit : Sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecelik85 -- 10 Temmuz 2014; 12:50:06 >
  • arkadaşlar supronline geçtiğim için yeni modem verdiler. 3 ay önce alfığım TP-LINK TD-W8961ND modemini satıyorum. faturası kutusu mevcut herhangi bir sorunu yok fiyatı 40 tl pazarlık yok kargo alıcıya ait
    ankara elden teslim alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahi13 -- 10 Temmuz 2014; 16:45:40 >
  • modemi bugün aldım fakat kurulumunda sorun çıktı. router ayarları onaylamadı diyor. her bilgim doğru internetteki 192.168.1.1 dende kurulumu başarıyla yaptım, kablosuz ağıda kurdum bağlanıyor fakat cddeki bu son sekmedeki router ayararı yüklemiyor. nedir bunun çözümü l5ütfen yardımcı olun. eski modemi takınca internet var yani hatlarda sıkıntı yok
  • Hocam modemin tüm ışıkları yanmakta internet falan hepsi var ama internete bağlanamıyorum neden olur bu?

• DHCP otomatik yap
    Olmadı el ile IP ver..
  • Cillop gibi modem bugün aldım bende, tp link 54 mbps vardı eski ama artık çekim gücü yetmiyordu, resmen çağ atladım şimdi evin her noktasında en az 4 diş çekiyor üst kat komşumunda bağlantı sorunları çözüldü.
    Toplamda iki pc iki android telefon ve bir windows phone bağladım sabit ip tanımladım hepsine maşallahı var.

Sırf burdaki olumsuz yorumlar yüzünden kafam karıştı abuk sabuk pahalı bişey alacaktım nerdeyse neyseki sıfır sıkıntı.
  • Çekim konusunda zaten sorun yok onu hepimiz diyoruz
    Modeme her daim erişebiliyor musun?
    Modem sürümünü yazar mısın?
  • benim modem geçenki sağnak yağmur sonrasında elektrik akımının gidip gelmesi ile yandı galiba , garantiye yolladım bakalım ne çıkıcak
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.