Şimdi Ara

TP-Link TD-W8961ND Firmware güncelleme sonrası kurulum yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar.geçtiğimiz günlerde TP-Link TD-W8961ND V1 model modemimin arayüzüne giremediğim için içine bir şeyler bulaştığını ya da güvenlik açığı olduğunu düşündüğüm için resmi sitesinde kullanıma sunulmuş olan son firmware i indirip cihazı güncelledim. ama işler çok kötü bir noktaya geldi. modemin arayüzü ingilizce oldu. ama en kötüsü kurulum bilgilerimi girdiğimde karşıma bir hata çıkıyor ve hiçbir şekilde bu hatayı çözüme ulaştıramadım. bana yardımcı olursanız sevinirim. daha önceki sürümlere dönmeyi de denedim ama yapmadı. hatayı aşağıda yazdım. teşekkürler.

ERROR: FAIL TO UPDATE DUE TO... Duplicate to a VPI/VCI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erd_yy -- 26 Temmuz 2014; 15:03:20 >

• Hocam kurduğunuz son uptadeyi silip modemi tekrardan kurmanızı öneririm. Bu 61 modelinde çok sıkıntı çıkıyor nedense,ben 51i kullanıyorum bugüne kadar bir sorun yaratmadı. Modemi tekrar kurmayı dene arayüzden,eski ayarlarınızı hatırlıyorsanız o şekilde yapmaya dikkat edin. Bunlarda işe yaramıyorsa, TP-LINK cevaplandırabilir sorunuzu ama pek bir çözümde sunmuyor kendileri..
  • Son Update i silme için bir menü göremedim. Güncelleme işleminden sonra tekrar fabrika ayarlarına aldım yine. Ama sonuç değişmedi.
  • erd_yy E kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız;

Cihaz kontrolü için bir irtibat bilgisini mesaj yoluyla bizlere iletirseniz. Tarafınıza dönüş sağlanıp yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
    TP-LINK TÜRKİYE
  • Tplink 8961ND ayni güncelleme hatası veriyor

https://imgyukle.com/i/R8oeNA

https://imgyukle.com/i/R8oFmG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.