Şimdi Ara

toyotada kriz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • durum kötü napçaz?, arabalar elimizde patlayacak...
    quote:

Orjinalden alıntı: yunus2003

toyotada işler iyi gitmiyor.
    http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=283950
  • bu auris tıpkı 1999-2001 yılları arasında üretilen corolla gibi toyotasanın başını yiyecek. Hadi bakayım hayırlısı..
  • Ondan değil TOYOTA'da çalışan bi çok arkadaşım var adamlar genç yaşta bel ve sırt bölgelerinden ağır hastalık geçirdiler bence onların ahı tuttu
  • ama son paragraf güzel:

Küresel araç satışında ABD'li otomotiv şirketi General Motors (GM) ile başabaş bir mücadele yürüten Toyota, bu yılın ilk yarısında GM'den 277 bin 532 adet fazla araç satarak, 4 milyon 817 bin 941 adet araç satışına ulaştı ve böylece dünyanın en büyük otomotiv firması oldu.
  • Dünyanın en büyük gücü olan Amerikan Ekonomisi durgunluga girmiş, Ev kredisi alanlar ödeme güçlügünde, ödeyemeyiyor...Dev gibi kaç banka batmış...Hal böyleyken OTOMOBİL SATIŞLARI DAHADA CANLANACAK...HERKES YENİ ARAB ALACAK...ARABASINI YENİLİYECEK....degil...Durgunluk ABD ve Avrupada var...Bütün Dünya da bundan nasibini alıyor...Bizde dahil...Kapanan şirketlerin , işsiz kalan personelin haddi hesabı yok....Diyorumki...PANİK YOK....Sakin olun....Degerli arkadaşlarım...Saygılarımla..

• Başlık YALAN bir kere.
    işçi çıkardıkları falan yok.
    Arabalarda elinizde patlamadı ne alakası var Toyota dünyanın en çok araba satan firmasıdır bu krizin altından rahatlıkla kalkabilecek kapasitededir bundan şüpheniz olmasın
  • arkadaşım gıgır yaptım ben orda... en çok araba satan firma olduğunu biliyorum...
    quote:

Orjinalden alıntı: JeFFreY.JeY

Başlık YALAN bir kere.
    işçi çıkardıkları falan yok.
    Arabalarda elinizde patlamadı ne alakası var Toyota dünyanın en çok araba satan firmasıdır bu krizin altından rahatlıkla kalkabilecek kapasitededir bundan şüpheniz olmasın
  • ok yeni işci alimlarinda hepimiz talibiz dimi
  • talibiz hepimiz
  • Toyotasa da ihtiyaç oranında eleman çalıştırıyor. Bu işler iyi gitmiyor demek değil, mantıklı olanı yapmak demek. Birçok büyük şirket talebe göre arz yapıyor. Arza göre de işçi çalıştırıyor. Devlet fabrikaları gibi boşuna maaş mı ödeseydi. Toyota kalitesinden taviz vermediği sürece dünyadaki satış liderliğini sürdürür.
  • ötv indirimiyle satışlar patlamasına ragmen neden durdurmus toyota uretimi, bilen var mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldier_of_fortune

talibiz hepimiz

• quote:

Orjinalden alıntı: twinklestar

ötv indirimiyle satışlar patlamasına ragmen neden durdurmus toyota uretimi, bilen var mi?

Dostum toyata'nın satışları sadece Türkiyeden ibaret değil ötv Türkiyede düştü zaten diğer ülkelerde benzeri birşey görmedim ben. Onlarda eğer vergi indirimi gelmediyse satışların hala düşük olması kuvvetle muhtemel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.