Şimdi Ara

toyota sakarya fabrikası üretime ara verdi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    www.kanaldhaber.com.tr

• aynı şekilde tofaş bursa fabrikasıda üretime ara verdi. dünyadaki kriz dangalanmasından ekonomimiz en az hasarı alacak şekilde kurtulur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carphunter -- 25 Eylül 2008; 21:43:31 >
  • o kadar büyütülecek bişi değil. her sene fabrikalar belirli günlerde kapanır. model yılı değişim zamanında bir süre bakım yapılır. bu sene bayram tatiline denk getirdiler.
  • YUNUS ÜRETİLEN 82.000 AURİS VE VERSO DAN 80.000 İHRACAT VAR...BU HAZİRAN SONUNA KADAR OLAN ÜRETİM. SONRKİ 4 AY DAHA AÇIKLANMADI.. BİLDİGİM .DIŞ PİYASAYA ÇALIŞIYORLAR...ŞİPARİŞ ÖNEMLİ....KİMSE STOKA MAL YAPMAK İSTEMEZ... Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 28 Eylül 2008; 16:26:28 >
  • şu yeni avensisi üretselerdi bari ondan sonra tatile girselerdi.
  • Bilebildiğim kadarıyla Yaris Türkiye'de değil Fransa'da üretiliyor. Hatta benim yaris 2005 1.3 sol AT. Bunda fabrique en france (yani made in france) yazılı.
  • Ülkemizde hangi modeller üretiliyor?
  • bildiğim kadarıyla auris ve hilüx ülkemizde üretiliyor.
  • ülkemizde auris ve corolla verso,yaris fransa,hilux afrika,lc camry ve rav 4 japonya,corolla ise afrika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahsancak -- 26 Eylül 2008; 11:04:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucegu60

ülkemizde auris ve corolla verso,yaris fransa,hilux afrika,lc camry ve rav 4 japonya,corolla ise afrika.

Şu corolla , japonyada üretilse ahh ahh
  • quote:

Orjinalden alıntı: Z-DGİ

quote:

ülkemizde auris ve corolla verso,yaris fransa,hilux afrika,lc camry ve rav 4 japonya,corolla ise afrika.

ilk çıktığı zaman japonya dan geliyordu ama şimdi afrika dan geliyor.corolla olsun da nerden gelirse gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

ilk çıktığı zaman japonya dan geliyordu ama şimdi afrika dan geliyor.corolla olsun da nerden gelirse gelsin.

Öylede hocam , internette japon corollaların resimlerini görmüştüm navigasyonlu ve malzeme kalitesi gerçekten 1.sınıftı içim gitmişti vallahi.

• bizim corollaları artık siyah vatandaşlar üretiyor:)
  • quote:

quote:

Bizim 2008 D4D comfort Japon du şimdiki 2009 D4D comfort ise güney Afrika üretimi ama bence 2008 modele göre daha çevik ve az yakıyor hele kliması no frost buzdolabı mübarek

• COROLLA nın arka camları manuel !!! ve boş baz modelini 35 den satmaya çalışırlarsa arada verirler kapatırlarda...Zaten kimse alınmasın üstüne üstlük yeni Corolla ların kalitesi kesinlikle bir önceki versiyonuna göre düşük; özelliklede iç plastik aksam ve bagaj döşemesi konusunda...Test ettiğim aracın iç plastiklerindeki cızırtı ötmeleri imzamdaki 4 yıllık arabamdan bile gelmediği için vazgeçmiştim almaktan...Nitekim sikayetvar.com daki yazılar bu tezimi doğrular nitelikte,cızırtı-tıkırtıların yanında depo doluyken gelen lıkırtı seslerini saymıyorum bile...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.