Şimdi Ara

toyota rav 4 ve honda crv dizel otomatik vites niye yapmıyor?sadece düz vites dizel var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dizel otomatik vites 4x4 için daha çok tutulmuyormu bu markalar neden yapmıyor otomatik.

• Bldiğim kadari ile toyotada tam otomatik vites yok mmt ise 2200 motor ve yüksek torktan dolayi sorun cikartma ihtimali yüksek yanlis kullanimda bu yuzden.

hondada ayni yüzden olabilir ki oda 2200 motor dizel
  • quote:

Orjinalden alıntı: santiyeci

dizel otomatik vites 4x4 için daha çok tutulmuyormu bu markalar neden yapmıyor otomatik.

daha yapamadılar desek daha doğru
  • yapamamak olduğunu sanmıyorum.

neredeyse tüm japon markaları ticari dizel teknolojisinde sınıf liderleri.

örnek mitsubishi kamyon ve pikc up ları.
    bence türkiye ye bir nedenden ötürü sokmak istemiyorlar.

koca kamyona dizel motor yapabilen herhalde otomobilede dizel motor yapacak teknolojiye haizdir değilmi?

hayırlı günler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tasshelhoff

yapamamak olduğunu sanmıyorum.

koca kamyona dizel motor yapabilen herhalde otomobilede dizel motor yapacak teknolojiye haizdir değilmi?

hayırlı günler.

Rav4 ve Cr-v de dizel motor varda buna uygun otm şanzıman geliştirmek zor,tork muhabbeti.Bu olay sadece Tr ye has değil Cr-v de üzerinde çalışıldığını biliyorum..
  • eee bir sürü 2500 yada daha yüksek motorlu otomatik vites jeep var onlar güvenli değilmi o zaman?şanzıman olarak
  • raifkokten arkadaşın dediği gibi CRV için otomatik çalışması var. Biz hep firmaları eleştiriyoruz ama iş sanıldığı kdar kolay değil. Hepsi çok büyük paralar ve uzun dönemleri kapsıyor. Sağlamlığı kanıtlamak için yapılacak testlerde cabası. Ama her iki araç içinde otomatik büyük eksik. Çünkü Suv araç alacakların çok büyük ksımı otomatik şanzumanlı olsun istiyor.
  • Kia sorento, Hyundai Santafe vs. piyasayı parselliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 10 Ocak 2008; 22:40:40 >
  • crv 2,2 dizel otomatik çıktı,108,500 tl ye
  • Dizel otomatik Honda CR-V 3 gündür satışta:

http://www.kirpihaber.com/otomobil/dizel-honda-cr-v-otomatik-versiyonuyla-turkiyede-h30956.html

http://www.sondakika.com/haber-dizel-honda-cr-v-otomatik-versiyonuyla-turkiye-de-3042799/

Bu da Honda'nın sitesinden:

http://www.honda.com.tr/SeriesPrices.aspx?series=crv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tralles -- 11 Ekim 2011; 9:34:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

hayırlı günler.

Rav4 ve Cr-v de dizel motor varda buna uygun otm şanzıman geliştirmek zor,tork muhabbeti.Bu olay sadece Tr ye has değil Cr-v de üzerinde çalışıldığını biliyorum..

Hortu ben yapmadım
    Yeri gelmişken 4 senede Honda dizele otomatik koydu,hemi de 2200 motor ve 150 araba beygiri..

• beyler yenı konu acamıyorum yardım edın bana :S
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı günler.

Hortu ben yapmadım
    Yeri gelmişken 4 senede Honda dizele otomatik koydu,hemi de 2200 motor ve 150 araba beygiri..

Honda bunu 2 yıl önce geliştirdi ama Türkiye'ye bu yıl gelmeye başladı nedense. İngiltere'de bir yılı aşkın süredir dizel otomatik CR-V satılıyor. Subaru'dan hala haber yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.