Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+... (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
3
Favori
153.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Var ancak su an benim elimde yok ancak siparis uzerine getirtebilirim..En az 2 yada 4 adet olmasi lazim cevrenizde ihtiyaci olanlar ile anlasarak ortalama bu sayida siparis verirseniz getirtirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerenay777

Var ancak su an benim elimde yok ancak siparis uzerine getirtebilirim..En az 2 yada 4 adet olmasi lazim cevrenizde ihtiyaci olanlar ile anlasarak ortalama bu sayida siparis verirseniz getirtirim..

eğer varsa resimlerini eklermisin nasıl bir cihaz olduğunu görmek isterim.birde kaç liraya satacaksın onuda yazarsan memnun oluruz
  • Bende 1 adet navigasyon cihazı var satacağım isteyenlere resimlerini mail atabilirim.
    hiç kullanılmamış sıfırdır.Benim araca olmadığı için satıyorum.
    toyota corolla ya uygun olduğunu servisten öğrendim.

mail adresim a_uzun@hotmail.com
    0 532 307 70 66 ayhan uzun

FİYAT DÜŞÜTRÜLMÜŞTÜR.
    550 DOLAR

Functions:
    6.1" TFT high definition digital screen
    Fully touch screen with interactive GUI design
    MP4(AVI,DivX)/DVD/VCD/MP3/CD-R/WMA/JPEG
    player
    ESP buffer (DVD: 8sec., CD: 20sec., MP3: 120sec.)
    Built-in AM/FM/RDS tuner
    Built-in GPS system operated by touch screen
    (OS:windows CE5.0)
    Navigation auditory & handwriting input function
    Built-in microphone & Bluetooth for mobile hands-free
    operation
    4CH RCA output & subwoofer output
    USB port, SD/MMC card slot support MP4, MP3 and
    WMA playback
    Support the original car steering wheel control
    1 RCA camera video input (switch automatically)
    Dual-zone for Radio/DVD/SD/USB/TV/GPS
    Support the clock display

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanuzun -- 2 Temmuz 2010; 11:52:04 >

• Beyler 2005 model toyota corolla terra için böyle dvd + gps bir sistem var mı ?

TOYOTA COROLLA SEDAN NAVIGASYON + DVD+...
  • 2007 model yeni nesil corolla comfort um var. Takılır mı acaba bu alet. Navigasyon da TR haritraları var mıdır ? Bende çok heves ettim ama konuyu açan arkadaş ortalıkta yok :(
  • Bende dusunuyorum bunlardan ama bilen birinin tavsiyelerine ihtiyacim var,
  • arkadaşlar bendede 2008 toyota coralla var aldığımda üzerinde sizin resmini koyduğunuz dvd player vardı ancak araba güneşte kaldığında dokunmatik ekranı çalışmıyor ancak günün ilk saatlerinde çalıştırdığımda veya yağmurlu havalarda güneş olmadığı zaman dokunmatik ekranı çalışıyor bu konuda bana yardımcı olabilecek kimse var mı son olarakta bu dvd player in markası varmı varsa nedir çünkü servisine göndermeyi veya sormayı düşünüyorum bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/299797/AB293EB473E04888A6B77AB20B7EAD00.jpg
    markasını merak ettiğim dvd player in fotografı burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu___men

yeni kasa corollalar 2007 mart gibi geldi.

neden 2009 ve sonrası?

quote:

Orijinalden alıntı: cerenay777

Arkadaslar aero teknoloji olarak bu cihazlari ben turkiyede ithal etmeye basladim elinizde mevcut olanlarada navigasyon yuklerim turkce ve turce sesli IGO8 yukluyorum bana ulasabilirsiniz ...Insallah yakında yetkili servislerede vermeye basliyorum..

0532 442 5 880
    aslansebahattin@hotmail.com
    adreslerinden bana ulasabilirsiniz..

Not:Su an sadece 2009 ve ustu corollara getiriyorum

Bu sorunun cevabi sizce nedir?Bence fark yok.otonun yazilimi ile navigasyonunda ilgisi olmaz.Dikkat edin boyle seylere.

• Mrb, bende Navitech nrd-ax300tc cihazından var. Bu cihaza nasıl reset yapılacağı ve reset yapınca hangi ayarlarının sıfırlanacağı (örneğin geri görüş kamera ayarları bozulur mu?) hakkında bilginiz varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler
  • arkadaslar yeni konu acmadan burdan sorayim dedim.
    piyasada bu cihazlarin bazilari 7inch bazialari da 8inch bunlar farkli mi bilen var mi? ogrenmek istedigim cihazin sadece ekran boyutu mu farkli yoksa cihazin kendisi de farkli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Beyler 2005 model toyota corolla terra için böyle dvd + gps bir sistem var mı ?

Cihazının olduğu yere bire bir uyumlu şu linkteki cihazı bir incele:
    http://www.aliexpress.com/item/Good-quality-Toyota-Corolla-E120-2004-2006-Car-DVD-with-GPS-Radio-MP3-MP4-TV-Bluetooth/1395952607.html

• NRD-AX3000TC Corolla Navigasyon programı LAZIM

arkadaşlar 2008 model toyota corolla aldım

navitech NRD-AX3000TC multimedya cihazı var. fakat navigasyon tuşuna basıldığında ( Unable Find HBS.TXT ! ) yazıyor ve navigasyon açılmadan radyo bölümüne geri dönüyor.

navigasyon hafıza kartını bilgisayara taktım . benden önceki sahibi mp3 parçaları atmış içerisine.

bu konu hakkında bilgisi olan varsa buradan bana bilgi verirlerse çok memnun olurum.

şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.