Şimdi Ara

Touchpro 7” DESTEK-PAYLAŞIM (ANA KONU) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
2
Favori
29.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok mu 2.3'ü nasıl yükleyebileceğimi bilen biri ? makinanın şarjı dayanmıyor kullanılmaz halde biri el atsa şu işe minnettar olucam gerçekten.
  • Biz bu cihazdan benim yeğene de aldık, onda yeni sürüm 4.0 yüklü, bende 2.3 yüklü. Fakat pil süresi yeni olanda da normal gibi geldi bana, acaba yazılımdan değil de cihazın kendisinden kaynaklanan bir sorununuz olmasın? Ayrıca 4.0 yavaº diyen arkadaºlar olmuº ama bana hızları da aynı gibi geldi. ªimdi yükleyip yüklememe konusunda iyice kararsız kaldım. Eski sürümden de memnunum aslında ama yeni sürümün de görselliği daha güzel gibi. ªu eski sürümün yedeğini alabilsek gerçekten çok iyi olacak...
  • 2.3 versiyonu elinde olan arkadaşlar lütfen bir el atıverin şu işe bu 4.0 sürümü adamı kanser eder.
  • Kaç Gb'a kadar micro sd destekliyor bu cihaz bilen var mı?
  • 32 gb
  • arkadaşlar biraz ilgi gösterseniz yedeklemekten bahsedenler var hiçkimsenin elinde yok mu yani 2.3 lütfen biraz yardım edin
  • Dün kipada cihazın fiyatı 240TL'ye düşmüş. İyi fiyat, almak istiyenler için... Yedekleme konusunu halledebilirsek gerçekten iyi olacak. Bende 2.3 sürümü var, ancak yedekleyemiyorum.
  • Evet fiyat düşmüş gene. Kullanan arkadaşlarım şu whatsapp mı ne bu cihazda kullanılıyor mu? Kullanan var mı ?
  • arkadaşlar tabletin grafik belleğiyle ilgili bir bilgiye sahip olan varmı
  • Dün çorlu kipadan 1 adet aldım cihaz fiyatına göre güzel ama

1.kendiliğinden ekran gidiyor sonra kapatıp açmak zorunda kalıyorum sebebini bilen var mı veyahutta bu olayın aynısını yaşayan var mı ısındığından dolayı diye düşünüyorum ama zırt bırt kapanıyor ayar ediyor adamı
    2.GPU modelini bilen var mı
    3.3d oyun deneyen var mı

Deneyimlerimi aktarayım.
    500 gb western digital 2.5 harddiskteki full hd videoları takılmadan açtı videoyu ilerletirken en ufak bir kasma yoktu. Logitech kablosuz ve everest kablolu usb fare taktım tanıdı algılaması 2-3 sn sürdü. Usb belleğimden kendi hafızasına dosya kopyaladım. Bluetooth aygıtı tanımadı.Menü geçişleri çok iyi samsung galaxy tab 10.1 kullanan varsa bilirler menü geçişleri ondan daha iyi. Angry birds rio ve fruit ninja sorunsuz ve takılmadan çalıştı. Sensör araba oyunlarında sorunlu. Bu arada kipadan aldığımda android 4 yüklüydü. Fiyatına göre iyi bir ürün bir de şu kapanma olayına çözüm bulsak.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunafani

Dün çorlu kipadan 1 adet aldım cihaz fiyatına göre güzel ama

1.kendiliğinden ekran gidiyor sonra kapatıp açmak zorunda kalıyorum sebebini bilen var mı veyahutta bu olayın aynısını yaşayan var mı ısındığından dolayı diye düşünüyorum ama zırt bırt kapanıyor ayar ediyor adamı
    3.3d oyun deneyen var mı

Deneyimlerimi aktarayım.
    500 gb western digital 2.5 harddiskteki full hd videoları takılmadan açtı videoyu ilerletirken en ufak bir kasma yoktu. Logitech kablosuz ve everest kablolu usb fare taktım tanıdı algılaması 2-3 sn sürdü. Usb belleğimden kendi hafızasına dosya kopyaladım. Bluetooth aygıtı tanımadı.Menü geçişleri çok iyi samsung galaxy tab 10.1 kullanan varsa bilirler menü geçişleri ondan daha iyi. Angry birds rio ve fruit ninja sorunsuz ve takılmadan çalıştı. Sensör araba oyunlarında sorunlu. Bu arada kipadan aldığımda android 4 yüklüydü. Fiyatına göre iyi bir ürün bir de şu kapanma olayına çözüm bulsak.

Bu tabletin ekran kartı mali 400 işlemcisi arm cortex a8 boxchip a10 die geçiyor 3d oyunlardan gta 3 war onu bile çalıştırıyor ama biraz taklıyor takılmayıda işlemci hızını artırarak çözebiliyorsunuz pes 2012 yi oynuyorum meraklısıysanız counter strike bile oynanıyor gameloftun kurduğum oyunlarından şu ana kadar kaldırmadığı olmadı bence sensörüde gayet iyi ama ayrıca ben 2.3 kullanıyorum 4 sürümünü kullannlar pil tüketiminden birde sen söründen çok yakınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: _2345

quote:

Dün çorlu kipadan 1 adet aldım cihaz fiyatına göre güzel ama

3.3d oyun deneyen var mı

Deneyimlerimi aktarayım.

Bu tabletin ekran kartı mali 400 işlemcisi arm cortex a8 boxchip a10 die geçiyor 3d oyunlardan gta 3 war onu bile çalıştırıyor ama biraz taklıyor takılmayıda işlemci hızını artırarak çözebiliyorsunuz pes 2012 yi oynuyorum meraklısıysanız counter strike bile oynanıyor gameloftun kurduğum oyunlarından şu ana kadar kaldırmadığı olmadı bence sensörüde gayet iyi ama ayrıca ben 2.3 kullanıyorum 4 sürümünü kullannlar pil tüketiminden birde sen söründen çok yakınıyor

Ayrıca ekleleyim işlemci hızını 1.2 den fazla yapınca kapanıyor ses kaliteside iyinin biraz üstündedir

• kapanıyor derken 1.5 ghz işlemci yazıyor kutusunda bir de arm v6 v7 falan yazıyor sitelerde bununki nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunafani -- 21 Mayıs 2012; 20:41:14 >
  • quote:

kapanıyor derken 1.5 ghz işlemci yazıyor kutusunda bir de arm v6 v7 falan yazıyor sitelerde bununki nedir

Şu an tablet 1 ghz sen bunu bazı uygulamalarla yükseltiyorsun 1.5 dediklerine bakma sen
  • fiyat 240a düşmüş çok zoruma gitti 280 e almıştım neyse 1 ay oldu ben alalı facebooktaki zaman tüneli saçmalıgı yüzünden facete gezmek bazen işkence gibi ama android markette şahan e programlar var menü geçişleri süper skype msn aklınıza gelebilecek ne varsa uygulamalar kaliteli fiyatına göre iyi bence çünkü çok kaliteli bir çin malı :)
  • cihazın tek eksiği bluetooth yok. acaba harici olarak eklenebilirmi arkadaşlar bi bilgisi olan yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedimcelik

cihazın tek eksiği bluetooth yok. acaba harici olarak eklenebilirmi arkadaşlar bi bilgisi olan yardımcı olabilirmi?

usb çevirici kısmına bi adet bluetooth baglayın belki çalışır
  • denicem.Faket driversiz çalışcağını sanmıyorum
  • benm tablet bu gün donmaya basladı özellikle sayfa geçişlerinde iyice kasmaya basladı fabrika ayarlarına falan döndüm yine aynı aradan 1 saat falan geçti kendine geldi sbebei ne olabilir sizce
  • Arkadaºlar Turkcell vınn aldım e173 modemi cihaz tanımadı, tanıtmanın bir yolu var mı? Daha önceden giren arkadaºlar vardı diye hatırlıyorum... :(
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.