Şimdi Ara

Total War: Warhammer (2016) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
558
Cevap
12
Favori
19.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de şu an aldım 9 gb ve ilk gün patchi indi 9.5 gb gibi bir şey bu arada.

ilk defa total war oynayacağım umarım çok zorlanmam.
  • Başlık güncellendi.
  • Sevmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SultanHakim S kullanıcısına yanıt
    dostum denedim. 1366x768'de ultrada bile oynanıyor ama 1920x1080'de sıkıntılı.
  • eğer haritada dolanırken takılmalar zıplamalar oluyorsa pencere modunu etkinleştirin baya faydası oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 25 Mayıs 2016; 10:47:12 >
  • Denuvo oldugu icin korsani bekletecek sanirim, yarim yamalak oyun ciakrdiklari icin orijinal alasim gelmiyor, 180 lira verecegim birde oyun yarim olacak ? evet buyuk emek var fakat 180 lira modasi nereden geldi anlamiyorum
  • yanlız grafik ayarları arasında uçurum var. uzak kameradan medium ayarda askerler çöp adama, ortalık çamura dönüşüyor. neyin ne olduğu anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hydralisk -- 25 Mayıs 2016; 17:35:19 >
  • Lanet olsun dayanamadım kutulu aldım oyunu pazartesi gibi geçecek elime.

Geçen yıl 70 liraya Attila varken denuvo yüzünden fiyatlar arttı.
  • oyun güzel beyler, alınır her türlü yapımcı iyi iş çıkarmış. sürekli tarihsel temada oyunlardan artık insanlar sıkılmıştı, fantastik bir dünyaya geçiş yaparak doğru karar verdiler.
  • europa universalis ayarında bir diplomasi beklemiyordum tabi ama diğer total war serilerini bile aratıyor nerdeyse diplomasi ekranına girmeden oyunu bitiricem belki vampirleri seçtiğim için böyle olmuştur zaten vampirlerde 3 farklı clan mevcut oyunun başında diğerine saldırmanız için görev veriyor onları ele geçirince diğer clan size göre zayıf kaldığı için çekiniyor ilişki puanınız sürekli - değer alıyor cüceler ve insanlarlada aynı orklarla zaten anlaşılmaz tek bir ülke ile ticaret anlaşması bile yapamadım bayada kaynağım vardı üstelik ama dediğim gibi belki vampirleri seçtiğim için böyle olmuştur cüceler veya insanlar için diplomasi daha geniş bir yer tutabilir
    chaos en ilginç ırk medival deki timur gibi belli bir süre sonra her yeri yakıp yıkmaya geliyorlar belirli bir şehirleri yok aynı vampirler gibi şehirlerde yozlaşma yaratabiliyorlar

online oynamak için arkadaş arayan varsa ekleyebilir steam id : rzenma

• Bu oyunu ilk çıktığı zaman almayı düşündüm lakin 180 tl nedir arkadaş öğrenci adamım kiram 170 tl başıma düşen böyle saçmalık mı olur ya nasıl bi sistem kim bunun sorumlusu . Mağlum ortamlarada düşmüyor kaldık mı böyle ? Steame güvendik ucuz olur dedik sırtımızdan bıçaklandık resmen. İlla 2-3 seneye bekleyip öyle mi aldırcaksınız oyunu yazıktır o kadar beklememe
  • Rzenma kullanıcısına yanıt
    ben orklarla vampirleri kankim yaptim birlikte chaos u fln devirdik digerleri ise diplomasıyi sadece af dilemek icin kullanıyor

• Kedi Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam bence vakit geçsin oyun ucuzlasın ek paketlerle uygun fiyata alırız zaten elfler yok. Elflerle mükemmel olur be

• Rzenma kullanıcısına yanıt
    Warhammer evreninde geçtiği için diplomasi ve benzeri mikro yönetimlerin minumum düzeyde olması gayet uygun bence. Liderlerimizi güçlendirip, giydirmek ile uğraşıyoruz bu sefer en detaylı olarak.

Savaş kısmındaki gelişmeler(büyüler, devler ve hava kuvvetleri), ırklar arası oynanışlardaki farklılık ve öncekilere göre çok daha iyi yapay zeka var bu sefer oyunda. Güzel gelişmeler bence. Kuşatmalar biraz baside indirgenmiş geldi bana ama bu da yapay zekanın saçmalamasını önlemek için alınmış bir karar gibni geldi bana. Ellerinde merdivenler ile haritada 5 tur atan askerlerden sonra iyi geldi açıkçası.

Yapay zeka corruption ile pek baş edemiyor gibi geldi bu arada bana, yavaşlatıyor biraz bu da düşmanları. Kader kısmet deyip geçiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 27 Mayıs 2016; 11:03:29 >
  • yalnız ben chaostan korkuyordum ama en yukardaki varglar daha fena çıktı herifler kurt sürüsü gibi bir indi abov ortalığı dağıtıyorlar bide hep 2 full ordu dolanıyorlar yanına da skaelingleri almış yaklaşamıyorum
  • Arkadaslar oyun icinde fpsyi nasil olcuyorsunuz. Steaminde frapsinda fps gostergesi oyuna girince calismiyor.

• Hydralisk kullanıcısına yanıt
    bende de ilk başlarda steam çalışmıyordu ama şimdi sıkıntı yok pencere modunda değilse onu aktifleştirip deneyebilirsin alternatif olarak da msi afterburner var
  • Harita içinde elfler varmı? yada başka değişik ırk.
  • 180 tl civarında ki fiyatlara oyun alınması taraftarı değlilim. Oyun ne kadar da güzel olsa..

Önce şu malum sürüm düşse denesek de hakikaten alınır mı onu görseydik.. Ya da steam yaz indirimlerini bekleyeceğiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urzais100

180 tl civarında ki fiyatlara oyun alınması taraftarı değlilim. Oyun ne kadar da güzel olsa..

Önce şu malum sürüm düşse denesek de hakikaten alınır mı onu görseydik.. Ya da steam yaz indirimlerini bekleyeceğiz..

Malum sürüm uzun süre düşmeyecek Just Cause 3, 7 aydır kırılmadı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.