Şimdi Ara

Total War: Attila (2015) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
12
Favori
75.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ee insan elde edemediklerinin peşinden koşar...
  • dogru soze ne diyebilirimki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar

oyunda bende sürekli çakılıyor. Kilitleniyor hatta. Oyunum orjinal
    sıkıntı nedir ?

sistemim

4770k
    32gb ram
    gtx 980
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk

quote:

Orijinalden alıntı: Snaru

quote:

Orijinalden alıntı: SonOfTurk

rome2 ye gore oldukca basarili, grafik konusuna girmeyecegim zaten amd kullanicisiyim rome2 de almadigim performansi aldim. Oyun rome2 ye benziyor diyebilecegim en buyuk ozellik eyalet sistemi... tw serisinde bu kadar zorlandigimi hatirlamiyorum, ayrica, hunlari aldiginizda gelisiguzel hamleler sonunuz olabilir

ne ekran kartı var acaba? Bende R290X var çıldırıyorum Attila da oynayamadım. En düşükte bile 30-40 fps

amd radeon hd6800 kullanıyorum ve çok çok rahat azami kalite değerlerinde oynayabiliyorum. rome2 de bu sistemle en alt seviyede nasıl oynayamadığımı hala anlamış değilim...

gözüm hala rome2 de

işin enteresan kısmı rome 2 de bende 0 kasma en yüksek özelliklerde fakat atillada en düşüklerde bile 30-40

• G3258 r7 260x ile kasma yok rahatca oynuyorum 1080,ama ilk total war oyunum pek cozemedim bide pc tvye bagli yazilari okuyamiyorum

• 35 fps yi geçemedim......
  • CA yine dlc çıkarmış yav, şimdi gördüm.Eskiden sadece campaing dlcleri gelirdi, zaten not defterinde ufak bir oynama ile bütün factionları oynabilirdik.Şimdi 3 faction'ı 15 liraya satıyorlar, Rome 2'den sonra bunu iyice abarttı CA.Hayır, campaing dlcleri gelsin bari, kolaya kaçıyor resmen CA.

Lombardlar, Burgonyalılar ve Alamanlar oynayabiliyoruz yeni dlc ile bu arada.
  • Oyundaki amacı anlamadım ben. Ayrıca göçmen bir halk ile başladığınızda yanlış bir hamlede yok olabiliyorsunuz. 11. turda ben Vandallar iken Romalılar bir anda kıstırıp soykırım yapmıştı bana.
    Şimdi vizigotlarlayım, Tüm italyayı adaları ve afrika kıyısını aldım.
    Bir de arkadaşlar bu bayrağa tıklayınca ülke genelindeki hakimiyet, bizim oranımız filan nasıl yükselir bende hep düşüyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colombo53

quote:

Orijinalden alıntı: Masum Gören Ufo Köylü

Beyler oyunda deniz savaşları var mı?

Var.

Hocam bişey daha sorabilir miyim?Şimdi ben batı romayı aldım ama çevredeki şehirlere nasıl saldırabilirim
  • Arkadaslar rehber tarzi bisey var mi acaba,bodoslama barzo gibi oynuyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

G3258 r7 260x ile kasma yok rahatca oynuyorum 1080,ama ilk total war oyunum pek cozemedim bide pc tvye bagli yazilari okuyamiyorum

çıldırcam ya neyi yanlış yapıyorum anlamadım ki
  • quote:

quote:

G3258 r7 260x ile kasma yok rahatca oynuyorum 1080,ama ilk total war oyunum pek cozemedim bide pc tvye bagli yazilari okuyamiyorum

Hocam driver ile ilgili olabilir,stabil olmayan overclock olabilir yaptiysan,ondan sonra isinma sorunu olabilir,ilginc yani r290x gibi bir kart,ben
    sistemimle rahat oynuyorum ki baya dusuk sayilir sistemim.

• Ben Franklerle bitirdim oyunu 2 gün önce.DLC konusunda cidden ben de çok sinirlendim.Viking Forefathers için Pre - Order verdim ama o kadar detaylı factionlar olduğunu söyleyemem.Hunların oldukça ağır babayiğit askerleri de var,ancak bayağı gelişmen lazım atayabilmek için.Ayrıca bu eski Total Warlar gibi değil,ünitelerin seviyesini arttırmak cidden çok pahalıya patlıyor.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam driver ile ilgili olabilir,stabil olmayan overclock olabilir yaptiysan,ondan sonra isinma sorunu olabilir,ilginc yani r290x gibi bir kart,ben

driver 14.12 kullanıyorum. oc yapmadım hiç hazır profil bile kullanmıyorum. Ama bi sıkıntı var çözemedim. Yani genel olsa anlarım herkes yazardı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

driver 14.12 kullanıyorum. oc yapmadım hiç hazır profil bile kullanmıyorum. Ama bi sıkıntı var çözemedim. Yani genel olsa anlarım herkes yazardı.

General

Improved performance with AMD graphics cards.
    AMD MSAA optimisation.
    Changing the "Unit Detail" graphics settings during battle will no longer cause some units to lose their weapons.
    Optimisation to reduce the VRAM usage in battles.

yeni update gelmiş sorunu çözebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: r_a_z_o_r

quote:

quote:

quote:

quote:

General

Improved performance with AMD graphics cards.
    AMD MSAA optimisation.
    Changing the "Unit Detail" graphics settings during battle will no longer cause some units to lose their weapons.
    Optimisation to reduce the VRAM usage in battles.

yeni update gelmiş sorunu çözebilir

oh be valla eve gidince bakıcam bi

• hayda bana o update gelmedi

Edit: Önümüzdeki perşembe gelecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snaru -- 26 Şubat 2015; 23:28:35 >
  • sağlam sistem ile düşük performans alıyorsanız kesinlikle yazılımsal probleminiz var demektir.
    tavsiyem bilgisayarınıza sağlam format attıktan sonra oyunu yüklemeniz.
    gtx560ti i7 3770k 4Ghz ile akıcı bir şekilde oyunu oynayabiliyorum
    ancak belirtmemde fayda var. normalde ekran kartım 1 gb hafızaya sahip. bios üzerinden ram paylaşımını açtığımda hafızası 4 gb'a yükseliyor. bilgisayarımdaki toplam ram miktarı 8 gb. Oyunun optimizasyonu iyi olduğu için geriye kalan 4 gb yetiyor

ayrıca oyunun müzikleri insanın tüylerini diken diken yapıyor şahane olmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M1A2Abrams -- 27 Şubat 2015; 2:15:11 >
  • M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt
    560 ti'ye nasıl ram paylaşımı yapıyorsunuz acaba? Ram paylaşımı denilen şey laptopta olmaz mı?
  • Bize modern zamanlarda geçen bi total war lazım.
    Total War: Hitler gibi

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.