Şimdi Ara

.::TOSHIBA SATELLITE A100-003 - Review & Tests::. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
938
Cevap
4
Favori
83.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A100-003'ün PCMCIA kart yuvası mevcuttur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfguney

Pcmcia Yuvası var yazıyor zaten hepsinde vardır. Express card girişi derken neyi kastettin. Bende bir iki soru sorayım
    1. Hiç kasılma varmı oyunlarda aldığını fspler nedir
    2. Canta veriyorlarmı kutu içeriği nedir.
    3. Hiç pişmanlık duydunuzmu
    4. Kasanın kalitesi nasıl düşmeye dayanıklımı :)

1. Şu ana kadar hiçbir kasılma olayı yaşamadım.
    2. Ürünü aldığımda yanında Toshiba çanyası hediye verdiler ancak kutunun içerisinde değil ayrıca veriliyor.
    3. Hiçbir şekilde pişmanlık duymadım şu anda yeni bir notebook alacak olsam yine aynısından alırdım.
  • Diğer A100-003 kullanan arkadaşlar sizin bilgisayarınızda da iki farklı işlemci takılıymış gibi gözüküyor mu?(Aynı hatayı başka bir A100-003'te daha gördüm) Acaba bu hatayı nasıl düzeltebiliriz?

• ilk önce T5500 işlemciyi kaldır, sonra T7400 işlemciyi.bilgisayarı yeniden aç kapat, düzelicek.
  • Merhaba Arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftadır bu modeli kullanıyorum. İlk izlenimlerim çok iyi. İlk başlarda sesi çok az geldi, ancak denetim masasındaki ses ayarlarından yaptığım bazı ayarlarla şu anda iyi bir seviyede gibi. Ses seviyesini arttırabileceğim başka ayar varmı. Birde hardisk biraz sesli çalışıyor gibi. Özellikle açılış aşamasında. Bu konu ile ilgili izlenimlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bu bilgisayarı bu sahifedeki yorumlar sayesinde aldım.Çokta iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Herkese teşekkürler.
  • windows defender'ı disable edip, O&O defrag ile defrag yaparsanız harddisk sesi azalıyor bayaa bir.
  • 3dmark06 testi yapanlar varmı? ben uyguladım bugün yeni nvidia driverları yüklemeden sonra.2131 oldu.eskiden 2060'tı.fakat vistanın derecelendirmesinde aero perfonmansı 4.2'ye düştü :S
  • Bende yarın aranıza katılıyorum inşallah artık hayırlısı birdaha mesaj attığımda yeni bilgisayarımda atmayı nasip eylesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametsa

3dmark06 testi yapanlar varmı? ben uyguladım bugün yeni nvidia driverları yüklemeden sonra.2131 oldu.eskiden 2060'tı.fakat vistanın derecelendirmesinde aero perfonmansı 4.2'ye düştü :S

Eğer 3D Mark sonucunun validation linkini verirsen sayfanın başına koyabilirim.
  • 2-3 gündür microsoft kaynaklarına ve msn ye baağlanamıyorum.diğer bağlantılar normal.acaba vista için indirdiğimiz güncelleştirmelermi, bunu yarattı.güvenlik duvarlarını kapatıp deniyorum ama MSN 81000306 nolu hatayı veriyor ve yardım için çevrimiçi microsoft kaynaklarına bağlanamıyorum.aynı internet hattımla XP işletim sistemli M70-160 bilgisayarımla sorunsuz MSN kaynaklarına erişiyorum. Ama vista da bu sorun var.ne yapmam gerekir . bilen arkadaşlar bilgilendirirse makbule geçer.....
  • Merhaba tosh,ba elime geçti vee ondan mesaj atıyorum kablosuz ağ büyük sorun oldu bir türlü açamadım ama sebebide yandaki switch miş. per formanslı alet çok pencere açmama rağmen hepsini arka arkaya sıraladı bu topiği dibe gömmeyelim performans kralına yukarı lazım.
  • valla güzel alet.ama hala şu harmon kardon olayı şaibeli bilgisi olan yommu başka bu konuda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brostanca9

valla güzel alet.ama hala şu harmon kardon olayı şaibeli bilgisi olan yommu başka bu konuda.

Harman/kardon kullanılan Toshiba notebooklarda hoparlörün harman/kardon yazıyor ancak daha önce de belirtmiş olduğum gibi bu modelde hoparlörün yanında harman/kardon yazmıyor, konun başındaki resimlere de bakabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bizim 256MB olarak bildiğimiz A100-003'ün NVIDIA GeForce Go 7600 ekran kartı standart haliyle paylaşımlı olarak 527MB'a kadar çıkıyormuş.

• yukarıda belirttigim driveri yukledikten sonra ekran kartım artık 751mb!!! :)
    resim asagıdadır...

http://img183.imageshack.us/img183/970/toshibaph1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerf -- 4 Mayıs 2007; 21:28:39 >
  • birde bu laptopun yanında verilen Product Recovery (Ürün Kurtarma) dvd si tam olarak nedir yani eger format atarsam laptopa bu cd den windows vista home premiumu ve aldıgımda icinde olan toshiba programlarını yukleyebilirmiyim?
  • Ürün ü kutudan çıkarttıktan sonra ...Vistayı kurmadan direk olarak Xp proyu kurup daha sonra 2. işletim sistemi olarak vistayı kurabilirmiyiz ,,,bir sorun yaşarmıyız..
  • olmaz o iş
    quote:

Orjinalden alıntı: Federal779

Ürün ü kutudan çıkarttıktan sonra ...Vistayı kurmadan direk olarak Xp proyu kurup daha sonra 2. işletim sistemi olarak vistayı kurabilirmiyiz ,,,bir sorun yaşarmıyız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarppy

quote:

Orjinalden alıntı: brostanca9

valla güzel alet.ama hala şu harmon kardon olayı şaibeli bilgisi olan yommu başka bu konuda.

Harman/kardon kullanılan Toshiba notebooklarda hoparlörün harman/kardon yazıyor ancak daha önce de belirtmiş olduğum gibi bu modelde hoparlörün yanında harman/kardon yazmıyor, konun başındaki resimlere de bakabilirsiniz.

evet aleti bende yeni aldım ancak yazmıyor ama bence o kadarda önemli değil ses kalitesi yeterli geldi bana tşk ler..
  • Arkadaşlar bu bilgisayarın uzun ömürlü bataryası var mı?Ayrıca 2 saatlik ğil ömrü denilen şey,sistemin normal konumundaki tüketim mi?Yani hiçbişey yapmadan bilgisayar açık kaldığı zaman ki dayanma süresi mi?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.