Şimdi Ara

Toshiba Recovery Disk Sorunu Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toshiba laptopa kendi diskinden recovery yapmamız gerekiyor ancak dvd bozuk çıktı sanırım başka bir markanın dvdsini taktığımızda görüyor ama kendi dvdmi görmüyor bunu int.ten indirip dvd ye çekebileceğim bir yer bulabilir miyim yardımcı olabilecek birileri olursa çok sevinirim

diskin tam adı

A300 Series Microsoft Windows Vista 64-bit SP1

• A300serilerinde recovery siz sistem üzerinde oluşturusunuz eğer bunu oluşturduysanız sorun yok fakat belitiğiniz iside bir recovery dvd yok. 64 işletim sistemi kullanan A300 değil toshiba modeli yok bildiğim kadarıyla....
    cihaz TOSHIBAekranından sonra F8 ile bilgisayarınızı onarın menüsüne girerseniz şyet kendi içerisinde bulunan recovery ile sistmeinizi yeniden kurabilirsiniz.

tabi format atıp xp kurmadı iseniz....
  • laptop zaten amerika dan alınma Türkiye de bu model yok içinde 2 tane recovery dvd sigeldi ama muhtemelen biricisi bozuk F8e de girmiyo bios tan cdrom da seçili ama dvd çelışmıyo
  • dvd bozuk olsada işletim sisteminin kendi içerisinde
    TOSHIBA RECOVERY DISC CREATOR die bir program mevcut... Bu program sayesinde bir recovery disk oluştura bilirsiniz. Tabi recovery imajının kayıtlı olduğu partition'ı silmediyseniz. Eğer başarılı olursanız bir değil birden fazla recovery dvd oluşturun...
    kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.