Şimdi Ara

TOSHİBA LAPTOP SİYAH EKRAN SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle sorunun temel kaynağı şu 7 volt çıkışlı bir adaptör var ben bunun ucuna usb uç taktım ve laptop sogutucusu çalıştırmada kullanıyordum 1 hafta önce o 7 volt çıkşlı kabloyu bir arkadaş laptobun usb giriişine takmış bilgisayar korumaya aldıgından hemen kapanmış o da çıkarmış kabloyu hemen sonra açılmıyordu laptop sonra düzelti direk açılıyordu bugün sabahtan beri açmaya çalışıyorum ama toshiba yazıyor sonra siyah ekran oluyor ve usb çıkışının birisi bilgisayar kapalıyken bile +5 veriyor sarj kablosunu çıkarınca vermiyor.
    bilgisayarı güvenlik modunda açıyorum ama başka türlü açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum bilgisayarın içinde öemli verilerim var onları kurtarsam yeterli servise göndercem garantisi var ama ,içindeki verileri nası kurtacaram güvenlik modundan veri transferi çok yavaş günler sürer diger pc ye atmak

• quote:

Orijinalden alıntı: murat0601

Öncelikle sorunun temel kaynağı şu 7 volt çıkışlı bir adaptör var ben bunun ucuna usb uç taktım ve laptop sogutucusu çalıştırmada kullanıyordum 1 hafta önce o 7 volt çıkşlı kabloyu bir arkadaş laptobun usb giriişine takmış bilgisayar korumaya aldıgından hemen kapanmış o da çıkarmış kabloyu hemen sonra açılmıyordu laptop sonra düzelti direk açılıyordu bugün sabahtan beri açmaya çalışıyorum ama toshiba yazıyor sonra siyah ekran oluyor ve usb çıkışının birisi bilgisayar kapalıyken bile +5 veriyor sarj kablosunu çıkarınca vermiyor.
    bilgisayarı güvenlik modunda açıyorum ama başka türlü açılmıyor yardımlarınızı bekliyorum bilgisayarın içinde öemli verilerim var onları kurtarsam yeterli servise göndercem garantisi var ama ,içindeki verileri nası kurtacaram güvenlik modundan veri transferi çok yavaş günler sürer diger pc ye atmak

Harddiski alın hocam başka bir bilgisayarınız var ise bağlayın verilerinizi alın sonra laptopunuza geri takın yollayın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.