Şimdi Ara

TORENT DESTEKLİ MODEMLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Ben bilgisayar başında olmadığım zamanlarda bilgisayar kapalı iken modeme USB Hard Disk takaraktan film v.s İndirmek istiyorum.Acaba Torent destekli modemler hangileridir.Hangisini Tavsiye edersiniz. Tşk ederim.

• Bildiklerim

MODEM:

ASUS DSL-N14U,DSL-N16U,DSL-N55U,DSL-N66U,DSL-AC68U

AIRTIES 5650,5760

ROUTER:

ASUS RT-N14U,RT-N56U,RT-N65U,RT-N66U,RT-AC66U,RT-AC68U,RT-AC87U

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey

Bildiklerim

MODEM:

ASUS DSL-N14U,DSL-N16U,DSL-N55U,DSL-N66U,DSL-AC68U

AIRTIES 5650,5760

ROUTER:

ASUS RT-N14U,RT-N56U,RT-N65U,RT-N66U,RT-AC66U,RT-AC68U,RT-AC87U

Bunlardan briisini alabilirsin

• engincan12 E kullanıcısına yanıt
    Sadece airties da orijinal bittorent programi var.

Asus kendi yazilimini kullaniyor.

• alierr A kullanıcısına yanıt
    Konuyu biraz daha açarsak.
    Bu bana Asus almam için (Asus alabilirsiniz ama sıkıntı yaşarsınız mı) demek oluyor.Siz hangisini tavsiye edersiniz? Doğru olanda karar vermeye çalısıyorum.Aksilik olmaz ise yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.Şu fiyata şu modem şu özelliklerinden dolayı alınır gibisinden tavsiyelerinize acilen ihtiyaç vardır.
    Tşk ederim.
  • bende torrent kullanıyorum banada tavsiğe edebilceğiniz modem varmı 70-130 tl arası adsl modem arıyorum
  • Merhabalar
    airties 5650 kaçlık USB'yi destekliyor maksimum? Ben 2 tb taktım fakat usb ikiye bölünük NTFS VE FAT32 diye.Ama modemin içine giripte bittorrent tıklıyacağımız yazı çıkmıyor. doğal olarakta tıklayıp torent sitesini açamıyorum.Açamadığım içinde torentin yerini gösterip indir diyemiyorum.
  • engincan12 E kullanıcısına yanıt
    5650 ben kullanıyorum. gayet memnunum. vdsl ve fiber destekli olması açısından senin için ileriye dönük bi cihaz olacaktır. Fiyatı gayet iyi. wifi ile ilgili çekim problemi yaşamazsın. tavsiyem bu yönde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: i'm insane

5650 ben kullanıyorum. gayet memnunum. vdsl ve fiber destekli olması açısından senin için ileriye dönük bi cihaz olacaktır. Fiyatı gayet iyi. wifi ile ilgili çekim problemi yaşamazsın. tavsiyem bu yönde.

Torrent indirmelerde bir Sorun yaşıyor musunuz? Smart tv de deneme şansınız oldu mu filmlerde desteklenmeyen dosya türü ya da altyazılı izleyememe gibi problemler oluyor mu?
  • YNaniSK kullanıcısına yanıt
    Torrent de hic bi sıkıntı yasamadm. Zaten orjinal torrent yazılımı ile gelen tek marka airties. Asus fln kendi yazılımlarıni kullaniyor. Bi problem yasamazsin.
    alt. Tv konusunda da bi sikinti yasamadm. Boyle bi soruyuda ilk defa senden duydum. Bu yuzden baska kullanicilarinda boyle bi sorunla karsilasmadigini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: i'm insane

Torrent de hic bi sıkıntı yasamadm. Zaten orjinal torrent yazılımı ile gelen tek marka airties. Asus fln kendi yazılımlarıni kullaniyor. Bi problem yasamazsin.
    alt. Tv konusunda da bi sikinti yasamadm. Boyle bi soruyuda ilk defa senden duydum. Bu yuzden baska kullanicilarinda boyle bi sorunla karsilasmadigini düşünüyorum

Dn DLNA bağlantısıyla laptopla tv arasında bağlantı kurduğumda laptoptaki mkv uzantılı dosyaları tv den izleyemiyorum. Ancak harddiski tv ye bağladığımda böyle bir problem yaşamamaktayım. Şimdi modem ile DLNA bağlantısı kurduğumda harddiski modeme bağladığımda tv aynı problemi yaşar mıyım bunu araştırıyorum. DLNA özellikli harici harddisk almayı düşünüyordum bu yüzden tereddüt ettim. Şimdi ise modem almayı düşünüyorum aynı soru kafamı kurcalıyor.

• YNaniSK kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir usb belleği modeme bağlarsan Dlna olarak kullanıyosun bildiğim kadarıyla bende şu aralar Asus n14u yu araştırıyorum alıcam bu gidişle
  • BadCatShero kullanıcısına yanıt
    Evet telekomun verdğı zxyel marka modemi aldım ancak mkv uzantılı dosyaları DLNA uzerınde tv de izleyemiyorum malesef. İşin ilginç tarafı modeme bagladıgım harddısk bilgisyarda medya sunucu olarak gözukuyor. Harrdıske dırek ulaşamıyorum dosya sistemi şeklinde goruntuleyemıyoru. Çok can sıkıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.