Şimdi Ara

Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
23
Favori
14.888
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 gündür mallarımız gümrükte bekletildi. Geçen hafta sipariş geçen arkadaşlara çeşitli ekstra avantaj sağladık onlara tekrardan özür dileriz.

Adminler devamlı Xiaomi konularımı sildi. Belge nerede orjinallik vs diyerek. Resimleri o yüzden koyuyoruz. Adresimiz mağazamız belli.

Xiaomi ürünler orjinal mi diye soranlar olacak. Xiaomi satış mağazasından alındı. İade garantili mal satıyoruz. Ürünler Dayan iletişim garantisi adı altında fiş kesilerek yollanacaktır.

N11 mağazamız 21 haziranda komisyon sözleşmesi imzaladık hala beklemedeyiz ne zaman açılacak bilmiyoruz.

Daha önceden Remax sattık. Geri dönüşlerimiz ortadadır.

Xiaomi 10400mah 69 TL ---- http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Harici-Batarya-Orjinal__isp24884651

Xiaomi 5200mah 45 TL ---- http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-5200mah-Harici-Batarya-Orjinal__isp24883128

Remax 3200mah 25 TL --- http://www.sanalpazar.com/Remax-3200mah-Harici-Batarya__isp23913942

İsteyen arkadaşlara fatura kesebilirim. Fatura düzenlemesi zaman alacaği için (ben gün boyu toptancılara mal dağıtıyorum isteyen ziyarete gelebilir) fiş kesiyorum. Eğer illa ben fatura isterim diyen arkadaşlarhttp://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Harici-Batarya-Orjinal__isp26632020 buradan sattın alsın. Aynı gün kargolayamam. 2-3 gün içinde toplu şekilde fatura düzenlemesi yapar yollarım. Fatura-fiş olayında herkesin içi rahat olabilir. 10 kuruşluk fark ise yanlış anlaşılmasın. Fatura olduğu belli olsun diye koydum herhalde art niyet aramazsınız. Saygılar

Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!! Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!! Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!! Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!! Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- Xiaomi- Remax Harici batarya !!!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• N11 açılmış olsaydı çek+kredi kartı puanları ile alabilirdim. Herhalde açılmasını bekleyeceğiz.
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet.Murat -- 1 Kasım 2015; 11:04:56 >
  • 5200 lük alabilirim. Mesajım bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam şu n11 i bi aç ya baskı yap ara felan da puanlarla alalım

• Yine "fiş kesilerek" yazmışsınız...

Ürüne fatura kesmiyormusunuz?
    Yani faturasız ürün mü satıyorsunuz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Oh beeeee gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Yine "fiş kesilerek" yazmışsınız...

belirli bir bedel altinda fatura yerine fişle islem yapilabilir. yasadışı bir sey degil yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

belirli bir bedel altinda fatura yerine fişle islem yapilabilir. yasadışı bir sey degil yani.

Ama fatura isteyene fatura verebilmeli değil mi?

Yada fatura kesemem illa fiş vereceğim derse bu normal midir?
  • quote:

quote:

yalnız ilanda

Faturalı-garantili üründür

böyle yazıp en alta da

Orjinaldir, Fiş kesilip yollanacaktır.
    İade garantilidir.

Derse ,bizim donanımhaber ekibi ve üyeleri bu laf oyunları yemez .
  • hatırladığım kadarıyla dürüst bir esnaftınız, xiaomi 10400lük powerbankın gerçek kapasitesi nedir?
    iphone sahibi olduğunuzu hatırlıyorum, kaç kere şarj edebiliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jestia kullanıcısına yanıt
    5Si 4,5 kez şarj edebilir
  • Fiş küçük meblağlarda kullanılır düdüklü tencere aldim marketten fis kesti garanti yerine de gecti bilip bilmeden konuşmayın adam esnaf ondan iyi mi biliyorsunuz

• he fiş he fatura sonuçta fiştede ünvanı yazıyor faturadada aynı ünvanı yazıyor.

siz elinize ürün geliyormu kalitelimi fişi varmı ona bakın.

sonuçta fiştede aynı kdv çıkıcak faturada'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Fiş küçük meblağlarda kullanılır düdüklü tencere aldim marketten fis kesti garanti yerine de gecti bilip bilmeden konuşmayın adam esnaf ondan iyi mi biliyorsunuz

fatura sormasının nedeni belli.

bir ürünün orjinalliği şüheli ise fatura önemlidir. çünki faturada ürünün ismi birebir doğru şekilde yazıldı ise ürün orjinaldir aksi durumda satan kişi çok büyük ceza ödemek zorunda kalabilir.

ürünün distribütörü yok 50 tane çinden ithal ediliyor(diğer konuda 50 adet denilmişti o yüzden böyle yazdım) ve garantisi dükkanın ismi veriliyor.

• quote:

quote:

quote:

Ama fatura isteyene fatura verebilmeli değil mi?

Yada fatura kesemem illa fiş vereceğim derse bu normal midir?

İsteyene fatura kesmeli, ama herkese fatura kesecek diye bir şart yok. Fişde kesebilir. sonuçta vergisini veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Fiş küçük meblağlarda kullanılır düdüklü tencere aldim marketten fis kesti garanti yerine de gecti bilip bilmeden konuşmayın adam esnaf ondan iyi mi biliyorsunuz

fatura sormasının nedeni belli.

bir ürünün orjinalliği şüheli ise fatura önemlidir. çünki faturada ürünün ismi birebir doğru şekilde yazıldı ise ürün orjinaldir aksi durumda satan kişi çok büyük ceza ödemek zorunda kalabilir.

ürünün distribütörü yok 50 tane çinden ithal ediliyor(diğer konuda 50 adet denilmişti o yüzden böyle yazdım) ve garantisi dükkanın ismi veriliyor.

tamam adam yurtdışından kendi imkanları ile getiriyor.

peki sen 10400 mah 70 tl almak istersin

yoksa 140 tl ye mi ?

adam fatura kesse bile ürünün ismini orda veremez aksesuar vs yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

yalnız ilanda

Faturalı-garantili üründür

böyle yazıp en alta da

Orjinaldir, Fiş kesilip yollanacaktır.
    İade garantilidir.

Derse ,bizim donanımhaber ekibi ve üyeleri bu laf oyunları yemez .

sanirim arkadas resmi ithalat yapmiyor.
    urunleri getiriyor ama sanayi bakanligi onayli garantisi yok.

fis vererek vergisini veriyor ama garanti isleri net degil

• Fatura isteyenler hizlial dan fiş isteyenler arkadaş dan alsın yoksa kavga çıkacak

• Arkadaştan daha önce 3 ürün alınmıştır güvenilir , saygı değer birisi tüm sorularıma sorunsuz ve gayet dürüstçe cevaplar vermiştir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.