Şimdi Ara

Topladığım sistem için yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kasa : Lian Li Lancool 215 3 Fanlı E-ATX Oyuncu Kasası

İşlemci : Ryzen 7 7700

GPU : Palit RTX 4070 TI GamingPro NED407T019K9-1043A 192 Bit GDDR6X 12 GB Ekran Kartı

Soğutucu : Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 

SSD : Kingston NV2 2 TB SNV2S/2000G M.2 PCI-Express 4.0 SSD

Ram:Kingston Fury Beast 32 GB (2x16) 6000 MHz DDR5 CL36 KF560C36BBEK2/32 RAM

Anakart : Asrock B650 PG Lightning AMD AM5 DDR5 ATX Anakart

PSU : Corsair RM850 White CP-9020232-EU 850 W Power Supply

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audemus -- 22 Mart 2023; 1:25:3 >

• ayrı soğutucuya gerek işlemcinin soğutucusu var

işlemci olarak 7600 alabilirsin

• https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-500gb-nvme-m-2-3500-2100mb-snv2s-500g-fiyati,336818.html

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-1tb-nvme-m-2-3500-2100mb-snv2s-1000g-fiyati,5242127.html

SSD leri ,depolamada çok aşırıya kaçmıyacaksınız 500 ve 1 tb olarak 2 adet öneririm Tek SSD riskli olabilir. Bozulursa herşeyiniz gider.

7700 ün soğutucusu ısı borulu ve performanslı .Bu işlemcide ısınmıyor zaten .Sıvı soğutucu çok gereksiz. Stok soğutucu ile bi deneyin önce .Yazın ,çok gerekirse ucuz bi hava soğutucu ,belki alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin abi 65 -- 22 Mart 2023; 13:1:3 >

• @metin abi 52 elimde zaten bir tane 500 gb ssd ve 1 tb hdd var ek olarak aldım 2 tb ssdyi gün geçtikçe her şeyin boyutu artıyor malum. sıvı soğutucu gereksiz olmuş olabilir o konuda bir şey diyemem ben ucuza gördüm biraz bir de ileride yükseltme yaparım diye aldım zararı yok zaten.

• Güle güle kullanın o zaman.Topladığım sistem için yorum 

• Teşekkürler, buraya yazdıktan sonra satıcı iptal etti soğutucuyu üzülmedim açıkçası, ayrıca ramler daha gelmedi 21 martta sipariş etmiştim hala kargoya bile verilmemiş.

• audemus A kullanıcısına yanıt

Boşverin,iyi olmuş .Topladığım sistem için yorum Gereksiz yere, paranızı verecektiniz. Lüzumlu bi yere harcarsınız şimdi.

• Çok güzel aldın mı sistemi

• Teşekkürler,

Sistemi aldım sadece sadece ramlerin kargosunu bekliyorum ve dediğim gibi soğutucu iptal edildi.

• Gelmeyen ramler çok canımı sıktı, 21 mart gecesi sipariş verdim. Diğer parçalar geldi ramler gelmedi. 2 gündür de böyle sabrımı test ediyorlar.

Parçaları açıp videoya alacaktım sonra da birleştirip bir arıza var mı diye bakacaktım ama ramler yok ortada. Tavsiyesi olan var mı?

Topladığım sistem için yorum
  • Siz Adanadamısınız.

• Kocaeli

• Aras kargoda bekliyor görünüyor o zaman.

• Hala adanada bekliyor mu diyorsunuz? 1 hafta içinde test edip bir arıza varsa bildirmem gerekiyor 22sinde geldi diğer parçalar 27sine kadar vaktim var adanada ise yetişmeyecek

• audemus A kullanıcısına yanıt

Ara kargoya telefon ile ulaşmaya çalışın.

• Sabah arayacağım ama pazar günü açarlar mı bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.