Şimdi Ara

TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
17
Favori
469.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: doganbeker

arkadaslar benimde polatlı çıktı. yedek subay diyor. meslekçi miyim değil miyim nasıl ayırt etcem bilemedim yardımcı olabilirseniz seviinirim

Göreviniz makina müh. doktor falan yazıyorsa meslekçi çıkmışsınızdır, ama adestim falan gibi yazıyorsa meslekçi değilsiniz...

görev falan belirtilmemiş. sınıf : topçu , branşı: 69 , statü: yedek subay diyor artık hayırlısı ne diyelim:)
  • arkadaşlar benim de ankara polatlı çıktı. branşı 64 diyor sanırım o makina mühendisliğini gösteriyo. ama mesleki miyiz yoksa değil miyiz nereden anlıyoruz?
  • bende de branş 64 yazıyor. Bende Harita mühendisiyim meslekçi mi oluyor.
  • arkadaşlar benim branş kısmında 102 yazıyor, meslekçi mi bu? 31 ocak teslim tarihi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkasap -- 24 Ocak 2014; 11:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİR AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ TUTULACAK YEDEK SUBAY ADAY ADAYLARI 27-31 OCAK 2014 TARİHLERİ ARASINDA, İKİ BUÇUK AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ TUTULACAK YEDEK SUBAY ADAYLARI 10-14 ŞUBAT 2014 TARİHLERİ ARASINDA TERTİP EDİLDİKLERİ SINIF OKULLARINA.... diye yazıyor. ASAL'ın sitesinden * Şubat 2014 Celbinde Silah Altına Alınacak Yedek Subay Aday Adaylarına Ait TRT Duyurusu için tıklayınız. ' a basınca görürsünüz.
  • Srknakdgn S kullanıcısına yanıt
    bende kimyagerim bendede 64 yazıyor=) meslekçiyiz sanırım gittiğimiz tarihe göre
  • Bu konuyu görünce moralim bozuluyor ...Şimdi herşey çok daha güzeldir eminim ... Ara ara uğrar oldum bu konuya .

Herkese hayırlı teskereler diliyorum.

Bir tane 85/ 2 Karargah askeri yazmaz mı konuya yahu .
  • USTA BIRLIGI 58 İNCİ TOP.TUG. 1 İNCİ
    TOP.TB. 1 İNCİ TOP.BT. /
    ANKARA POLATLI /
    ANKARA .... BEYLER AYNI YERMI

• doganbeker D kullanıcısına yanıt
    kardeş benim branşta 69 hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23JAN23

USTA BIRLIGI 58 İNCİ TOP.TUG. 1 İNCİ
    TOP.TB. 1 İNCİ TOP.BT. /
    ANKARA POLATLI /
    ANKARA .... BEYLER AYNI YERMI

Hayır bu başlıktaki ile farklı bir birlik

• Adı MEHMET
    Sevk Bitiş31/01/2014
    Soyadı KURT
    Celp Dönemi ŞUBAT 2014
    Eğitim Birliği TOP. VE FÜZE OK.K.LIĞI / POLATLI/ANKARA / ANKARA
    Celp Grubu1
    Esas Birliği
    Kuvvet HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü YEDEK SUBAY
    Sınıf TOPÇU
    Sevk Başlangıç 27/01/2014
    Branşı 101

Kimya Öğretmenliği mezunuyum(meb de çalışmıyorum) şimdi bu branş 101 nedir anlayamadım anlayan varsa açıklayabilir mi? Bizi orda bekleyen gelecek nedir bilen var mı?(Rutin işlerden bahsetmiyorum yani rütbeler acemilik falan gibi şeyler) Eğer aynı yere düşen dostumuz varsa tanışalım tertipler.Ek olarak birde şunu merak ediyorum neden esas birlik kısmı boş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppsional -- 25 Ocak 2014; 3:08:19 >
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    mehmetkardeşim öncelikle hayırlı olsun, aynı yerdeyiz aynı eğitimi alıcaz ben de inşaat mühendisiyim, sınıflandırma sonucu meslek kurası yedek subay olacağız. yani durum şu; 18 gün eğitim sonrasında torbadan mesleklere ve boş kadrolara göre kura çekerek esas birliğimize gitcez. yani kebapız rahat ol ;)
  • tertip özelden face i yazdım ekle konuşalım.
  • teslım tarıhı 25-27 ocak olan butun arkadaslar meslekcısınız yataklarınız bıle hazır sızı beklıyoruz burda bız 353.donem tk k. larıyız bır hafta sızınle bırlıkte kalcaz burda. rahat guzel bır askerlık yapacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgrbl

kardeş benim branşta 69 hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar :)

kardeş sen ne mezunusun? ben endüstri mühendisiyim branşlar oradan mı çakışıyor acaba...
  • doganbeker D kullanıcısına yanıt
    işletme mezunuyum kardeş oradan değil herhalde hayırlısı bakalım.
  • cuneyt5401 C kullanıcısına yanıt
    Cuneyt kardes benim son sevk tarihi 31.01.2014 topcu ve fuze.ok. k.ligi polatli Ankara brans 102 yaziyor insaat muhendisiyim senin bransta ne yaziyor. meslekcimiyiz degilmiyiz anlayamadim tam olarak

• Cool5461 C kullanıcısına yanıt
    ben de inşaat mühendisiyim kardesim bende de brans 64 yazıyor. Gecen dönem giden arkadasım var suan van da mühendislik yapıyor. onda da öyle yazıyormuş. biz meslek kurasına girecez kardeşim. @Cool5461
  • Celp DönemiŞUBAT 2014
    Eğitim BirliğiTOPÇU VE FÜZE OKL.K.LIĞI / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Celp Grubu1
    Esas Birliği KuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    StatüYEDEK SUBAY
    SınıfTOPÇU
    Sevk Başlangıç10/02/2014
    Branşı71

Hakkımızda hayırlısı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool5461

Cuneyt kardes benim son sevk tarihi 31.01.2014 topcu ve fuze.ok. k.ligi polatli Ankara brans 102 yaziyor insaat muhendisiyim senin bransta ne yaziyor. meslekcimiyiz degilmiyiz anlayamadim tam olarak

jandarma muhendislere 102 yaziyor sanirim.. makine muhendisiyim, benim de 102..

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.