Şimdi Ara

Top Eleven Manager - Facebook (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.081
Cevap
59
Favori
812.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babaorucca

Belki senin telden olabilir samsunglarda oluyor bu o zaman

Ulan ne güzelde 18 token kapmıştım hemen 100 mb doldu ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

quote:

Belki senin telden olabilir samsunglarda oluyor bu o zaman

Ulan ne güzelde 18 token kapmıştım hemen 100 mb doldu ya..

Hideman vpn one click kullan baska prog da var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Programı tekrar alamıyorsunuz dostlar çok denedim.. istediğiniz kadar veriyi silin veya programı dilip kaldırın değişen birşey olmuyor..
    Alternatif ve full bir program bulmalıyız..

Hatan var biz aliyoruz :))tigerden

Kardeş nasıl alıyorsunuz Allah aşkına anlatırmısın...? Ben veriyide sildim uygulamayıda kaldırıp tekrar kurdum deişen birşey yok kullanım hakkın bitti diye uyarı veriyor..

Bende 3310 var bi el atın gençler

• ben bu token olayını 10 günde zor çözdüm.
    öncelikle ip değiştriyorum bir de google çeviri açıyorum :D
    Almanya ve fransa favorim bu aralar. günde 20 ile 30 token geliyor. Video ve bilgisayara dowlandsız oyunlara kaydolun. Birde tokenin kriteri için olan bölümü iyi çevirin türkçeye.
  • telefon için olan ip değiştirme programlarında satın alma kısmı uygulama içinde mi? eğer öyleyse hepsinde sınırrsız üyelik alabilirim

vpn one click değilmiş, hidemande içinde ama yemedi freedomu mobilden nerden token alıyorsunuz ingiltereden bağlandım videoyu açtım 3dk lık uzun bir videoydu bitti tokende vermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Şubat 2013; 0:52:45 >
  • merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum
    topelevenda token kazanmak için desteğinize ihtiyacım var
    en son 33 tokeni aldım varsa böyle kolay token alabileceğimiz bağlantılar paylaşırsanız çok sevinirim
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • fransada 43 lük teklif var grepolis. ben denedim 500 puan aldım oyunda ama ne yazık ki gelmedi :(
  • aceba bugün varmı güzel bi teklif arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: guadzimodo

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum
    topelevenda token kazanmak için desteğinize ihtiyacım var
    en son 33 tokeni aldım varsa böyle kolay token alabileceğimiz bağlantılar paylaşırsanız çok sevinirim
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Gene almisin 33 token o tokeni almak icin gunlerce ugrasanlar var. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ege222

ben bu token olayını 10 günde zor çözdüm.
    öncelikle ip değiştriyorum bir de google çeviri açıyorum :D
    Almanya ve fransa favorim bu aralar. günde 20 ile 30 token geliyor. Video ve bilgisayara dowlandsız oyunlara kaydolun. Birde tokenin kriteri için olan bölümü iyi çevirin türkçeye.

mesela hangi tekliflerden aldın hangi sponsorlardan isim olarak verir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

telefon için olan ip değiştirme programlarında satın alma kısmı uygulama içinde mi? eğer öyleyse hepsinde sınırrsız üyelik alabilirim

vpn one click değilmiş, hidemande içinde ama yemedi freedomu mobilden nerden token alıyorsunuz ingiltereden bağlandım videoyu açtım 3dk lık uzun bir videoydu bitti tokende vermedi

Peki kardes google play storede VPN in TOUCH var bu programı da bidenese
    bakalım full surum yapabilecek misin yaparsan valla çok iyi olacak ALMANYA İNGİLTERE ABD ip lerini veriyor super
    program kota der di olmayacak
    Tiger VPN de olduğu gibi

• hide ıp pronun hideman vpn one click hepsinin süresi doldu en son safe ıp kurdum oda ıp değiştiriyo ama oyuna girince türkiye teklifleri çıkıyo varmı bunun bi ayarı bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskici43

quote:

telefon için olan ip değiştirme programlarında satın alma kısmı uygulama içinde mi? eğer öyleyse hepsinde sınırrsız üyelik alabilirim

bakalım full surum yapabilecek misin yaparsan valla çok iyi olacak ALMANYA İNGİLTERE ABD ip lerini veriyor super
    Tiger VPN de olduğu gibi

malesef buda olmuyor. freedom diye bir uygulama var bununla uygulama içinde satılan ekstra özellikleri bedava alıyorum. Çoğu oyunda ve uygulamada alıyorum ama online çalışan uygulamalarda işe yaramıyor. Online çalışanlarda yarasa topelevende token bile alırdım

• quote:

quote:

quote:

Tiger VPN de olduğu gibi

malesef buda olmuyor. freedom diye bir uygulama var bununla uygulama içinde satılan ekstra özellikleri bedava alıyorum. Çoğu oyunda ve uygulamada alıyorum ama online çalışan uygulamalarda işe yaramıyor. Online çalışanlarda yarasa topelevende token bile alırdım

canın sağolsun
    kardes

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tiger VPN de olduğu gibi

canın sağolsun
    kardes

mobilden ne kazanıyorsun peki? ben ingiltereyle bağlandım videoyu açtım uzundu ve token vermedi.

• Android kullananlar Viatun programına saldırın kardeşler.. Sabahtan beri aldığım token sayısı 27
  • Su an ingiltereden 1 video var :D
  • quote:

Android kullananlar Viatun programına saldırın kardeşler.. Sabahtan beri aldığım token sayısı 27

kardes ben viatunu kuramistim nasıl yaptınız hangi ülkeden bağlanarak aldin tokenleri nereden aldın
    baya bir ülke veriyomu

• quote:

Orijinalden alıntı: ege222

Su an ingiltereden 1 video var :D

1 saat aralıklarla bak.. 4-5 video falan geliyor.. Anket ve uygulamalarda var.. Bunları uygula programı off yap tekrar top elevene gir.. Tokenler geliyor.. En azından ben aldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronin1453 -- 17 Şubat 2013; 14:03:37 >
  • quote:

quote:

Android kullananlar Viatun programına saldırın kardeşler.. Sabahtan beri aldığım token sayısı 27

kardes ben viatunu kuramistim nasıl yaptınız hangi ülkeden bağlanarak aldin tokenleri nereden aldın
    baya bir ülke veriyomu

Ülke seçimleri epeyce var ve şu ana kadar gördüğüm bir sınır yok.. Az geliyor ama geliyor..
  • 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.