Şimdi Ara

Tom Clancy's The Division Uplay'de Activation Kodunu Bulamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Steam üzerinden the division trial paketini almıştım aşağı yukarı 40 gb gibi bir indirme yapmıştı daha sonra normal paketini satım aldım 100-200 mb kadar üzerine bir güncelleme yaptı, oyunu steam üzerinden başlat dediğimde beni uplay'e atıyor uplay'de activation code istiyor ancak bende böyle bir kod yok ve steam üzerinde de herhangi bir kod bulamadım şuan oyuna giremiyorum yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramcontay -- 10 Aralık 2018; 12:31:58 >

• Uplay'i aç settings'den Uplay ve Steam hesaplarını eşleştir. Ya da Direk Uplay'den oyunu aç.
  • Isbara I kullanıcısına yanıt
    Zaten ayarlar kısmından girdiğimde uplay ve steam hesabım bağlı gözükmekte ayrıca uplayden oyunu açmaya kalktığımda ise arka planda steam hesabını açıyor kendisi sonra uplay tarafında etkinleştirme kodu istiyor.
  • bayramcontay kullanıcısına yanıt
    Kod falan sormaması lazım öyleyse. Çok anlamlı gelmedi bana. Bi Steam Support'a ticket falan at bakalım ne diyecekler.
  • Isbara I kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekürler şimdi oyunu sildim tekrar indirip denicem olmazsa ticket atmayı denerim
  • bayramcontay kullanıcısına yanıt
    Bir ihtimal;

Yanlışlıkla The Division yerine The Division PTS'i indirmiş olabilir misin? PTS'i indirdiysen yanlışç Public Test Server o.
  • Yok o değil pts hiç indirmedim daha
  • Sorun düzeldi steam üzerinden oyunu kaldırıp tekrar indirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.