Şimdi Ara

Tojen (180 search)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu belayı başımdan atamadım (180 search asistant)

Bunu kaldıran bir program varsa sevinirim

• ad-aware yada spybot güncelleştirilmiş şekliyle ikiside kaldırır 180 search assistant'ı...en bilinen spylardan biridir bu kaldıramayacak program yoktur bence.. sen hiç denedinmi herhangi bir ajan önleme yazılımıyla..
  • cwshredder+iyi bir registery cleaner derdini çözer
  • Hijack this Gerisi boş Tara hijackla sistemi, hemen bulacak, işaretle gıcık olduğun programı sil. Yalnız dikkat et, bulduğu her şeyi silme
  • evet aynısı banada oldu.cok uyuzlar.hijackthisle hemen kaldırabilirsin.ama gercektende dikkatli olmalısın
  • 180 search explorera yerleşenlerdense hijack this kracaksın taratacaksın karşına çıkan seçeneklerden sol tarafta 03 yazanların içinde arayacaksın 180 search ü sonra fix checked işlem tamam
  • kaspersky kur update yap ve güvenli kipde tarattır siliyo ben böyle kurtuldum
  • Ad-Aware se 1.06 sürümünü tek geçerim
  • symantec sitesinde arattır.Sadece bunu silmek için özel bir tool hazırlamışlardı.Bende vardı bulamıyorum sitesinden bulabilirsin.
  • nod kullan uğraşma
  • SpyBot Search&Destroy BURADAN İndirip Kurabilirsin Tükçe Desteği Mevcut+Ücretsiz
    Kurduktan Sonra Update Etmeyi Unutma
    Başarılar
  • arkadaşım 180 search asistans trojen değildir ama en bela spy yazılımıdır sistemi tehdit etmekdedir donanım ekle kaldırdan kesinlikle kaldırmazsın regedıt ayarları ile hiç oynama derim ben sana sana tek tavsiyem norton antivirüs 2005 programını pc ne yükle sonra bilgisayarını güvenli modda açıp tarat norton bunu çok rahat siliyor
    kolay gelsin
  • silme ve taratma işlemlerini güvenli kipte yapın pls
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.