Şimdi Ara

TOGG Nürburgring'de | Pist Turu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
2.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

yazdım da gerek yokmuş ,ne desem başka dala atlıyosun  

cevapların önceki mesajlarda , sayfada duruyor sen önce onları hazmet

eleştirdiğin ne varsa kendin yapıyorsun

Ne demiş atalarımız

El itini överken , Siz Aslanda kusur arıyosunuz

şimdi neyi nerene damlatıyosan damlat

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Bu yaşa kadar öğrenemediğin ve bilmediğin vize rejimi ile alakalı sana bilgi verdim

ve bunun zararlarını örneklerle anlattım

sana hayatın boyunca o anlattıklarımı kimse anlatmadı

ve o anlattıklarımı tv vs öğrenemezdin anlatmazlar

teşekkür edeceğin yerde konuyu alıp 1930 lara götürdün

çok ama çok boş yapıyorsun

atalarımızın söylediği her söz mantıklı olacak değil

el itini övmeye devam etsin

ben aslanımı aslan gibi eleştirip kusur arayacağım

ve sen bunu hiç bir zaman anlayamayacaksın

bal tutan parmağını yalar

bunu kimler söylemiş ? izlandalılar mı ?

sen viyana kapılarına dayandık diye böbürlenmeye devam et

ben viyana kapısına kadar gidip neden geri döndüğümüzü de irdeleyeceğim

bir ülkeyi senin kafa yapın değil benim kafa yapıp kalkındırır

bak damlattım yine

nasıl ?

• werneke W kullanıcısına yanıt

yaw her lafında bir aşağılamaya çalışma , şuyum buyum neysen ne umrumda değil

saçma sapan bir oradan bir şuradan daldan dala , hangi soruna cevap versem karşılık bulamıyosun başka dala atlıyosun , cevap bulamayınca bir oraya bir buraya

togg milli marka diyince sen değilmiydin , togg a yerli milli diyemezsin ,üretildiği tezgahlar ,yan sanayiinin kullandığı makineler yerli değil ,motoru pili ithal , onun için yerli değil diyemezsin diyen sensin

şimdi şakır şakır dökülüyorsun togg sayesinde baya iyi sipariş almışsınız

sipariş geldiğinde deseydin ya buna yerli diyosunuz bizim makineler yabancı , olmaz yerli birileri milli makinesi olan üretsin diye

peki sen nasıl beni ocu bucu diye yaftalayabiliyorsun , eleştirdiklerinden ne farkın kaldı , milli üretimden bahsedince ahaberci ,akp ci hemen yaftalama ,senin oculardan buculardan hiç fakın yok

milli markaya sahip çıkalım dedik mi hemen şucu bucu

sen hiçbir konuya vakıf değilsin ,kalkmışın birde o bilgiyi kulağına damlatırmışsın nerede damlatırsan damlat

milli sanayii tarihini uluslararası ilişkileri anlattım da kime anlatmışız hiçbirine cevabın yok boş boş atıyosun birde mütevazi olmayacakmış olsan ne olur pehh

boş boş avrupa gezeceğine otur biraz Türkiye tarihini uluslararası ilşkileri oku

Türkbirliği kuruldu Türk Dünyasını doğrudan bağladık ermenileri de ezerek bağladık Zengezur koridorunu kurduk ,sonunda Turan birliği gerçek oldu , sen ufak işlerle uğraş bunlara aklın ermez

Togg oralarda da satılacak çünkü Türk Dünyasının şu an en ileri teknoloji markası markası togg

vize konusunda da tekrar hatırlatayım ,pazar çeşitliliğinden diğer konulardan bahsettim de ,neyse

avrupa pkk ya fetöye gezicilere milli otomobil üretelim diyen ve öldürülen Özdemir Sabancının katiline vize uygulamıyor , vatandaşlık veriyor

togg için söylediklerini unutup cevap veremedin vizeye de uzunca cevap yazmıştım ona da cevap veremedin

togg yerli değil demedim ki , motoru pili vs demedim ki ben sen kiminle karıştırdın ?

yerli milli diye konuşup duruyorsun üretimin nasıl yapıldığıyla nasıl makinalar kullanıldığıyla alakalı fikrin var mı demeye getirdim

sipariş geldiğinde niye makian yerli mi diyeyim kardeş ? tüm dünyada kullanılan makinalar belli

Türk de danimarkalı da yunan da bulgar da aynı makinaları kullanıyor , ayıp değil ki

ama sen ve senin gibiler bilmediğiniz için ikide bir yerli milli yerli milli diye işi siyasete çekmeye çalışırsanız

birileri de kalkar sana bildiği şeyleri söyler , söylemesin mi ?

aynen dediğin gibi , boş boş atıp üretimin ü sü ile alakalı fikri olmayanı yakaladığım zaman tepeden bakıyorum

sen şimdi niye aslanda kusur arıyorsun ? idare etsene

şakır şakır döküldüğüm de yok , ben daha önce de bunu çoğu kez dile getirdim

şimdi ne olmuş olabilir de '' he bizde az iş yapmadık '' diyeyim ?

şimdi insanın da sorası geliyor

turan türk dünyası derken , bu kadar afgan paki vs ?

o konulara girmiyoruz dimi ?

yani sen yerli milli diyeceksin , ben vize ? demeyeceğim

sen turan türk dünyası diyeceksin , ben bu kadar göçmen falan ? demeyeceğim

doğru dimi ?

bu şekil mi sizin alışkanlıklar ?

ben sorarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 25 Nisan 2024; 23:37:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: werneke

togg yerli değil demedim ki , motoru pili vs demedim ki ben sen kiminle karıştırdın ?

yerli milli diye konuşup duruyorsun üretimin nasıl yapıldığıyla nasıl makinalar kullanıldığıyla alakalı fikrin var mı demeye getirdim

sipariş geldiğinde niye makian yerli mi diyeyim kardeş ? tüm dünyada kullanılan makinalar belli

Türk de danimarkalı da yunan da bulgar da aynı makinaları kullanıyor , ayıp değil ki

ama sen ve senin gibiler bilmediğiniz için ikide bir yerli milli yerli milli diye işi siyasete çekmeye çalışırsanız

birileri de kalkar sana bildiği şeyleri söyler , söylemesin mi ?

aynen dediğin gibi , boş boş atıp üretimin ü sü ile alakalı fikri olmayanı yakaladığım zaman tepeden bakıyorum

sen şimdi niye aslanda kusur arıyorsun ? idare etsene

şakır şakır döküldüğüm de yok , ben daha önce de bunu çoğu kez dile getirdim

şimdi ne olmuş olabilir de '' he bizde az iş yapmadık '' diyeyim ?

şimdi insanın da sorası geliyor

turan türk dünyası derken , bu kadar afgan paki vs ?

o konulara girmiyoruz dimi ?

yani sen yerli milli diyeceksin , ben vize ? demeyeceğim

sen turan türk dünyası diyeceksin , ben bu kadar göçmen falan ? demeyeceğim

doğru dimi ?

bu şekil mi sizin alışkanlıklar ?

ben sorarım

yine ben onu demedimler başlamış

üretimde arka planda kullanılan makineleri biliyorum ,kitabını yazarım ,tüm markaların üretim süreçlerini biliyorum ben araba manyağıyım ,senin bilmediklerini biliyorum ki sen iki parça üretimi gördün diye havalara girmişsin ,robotlar dünyanın en iyisi alman KUKA ,press makineleri de yabancı ,kaynak vs,enjeksiyon araçları da lazer kesimlerde , fiatın tezgah göndermek için elli tane teminat istediğini de biliyorum çünkü aynı tezgahlarda silah da üretilebiliyor

benim araç çizimlerimde var profosyonel ,aero yuda bilirim , peugeot un yarışmasına çizim göndermişliğimde var

sen istediğini de şampiyon sen varken bize laf düşmez

yanii Turan Birliği göçmen sorunun yanında ne ki değil mi ? Koskoca Türk Dünyası tamda Barış Mançonun 2023 şarkısındaki gibi kuruluyor ama bunlar diğerlerinin yanında basit işler demi

90 larda bir uçak bile gönderemediğin Azerbaycana , abd ve avrupa yı karşına alarak ermenileri , Azerbaycanlı Kardeşlerimizle ezmemiz bize vize uygulanmasının yanında ne ki

1912 de çıktığın Libyaya 2018 de tekrar ÜS kurman ne ki , Deniz yetki anlaşması imzalamanın ne önemi var ki

doğu akdenizde abd ye ingiltereye fransaya rağmen istediğin yerde sondaj yapabilmen şu pahalılığın yanında ne ki

ne önemi var doğuda terör bitmiş üstüne Gabar da petrol çıkmış ve üretmenin ne önemi var afganların yanında

ben togg başarılı diyince senin aklına vize afgan mülteci geliyormuş ,haklısın şampiyon :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa-x -- 26 Nisan 2024; 0:0:57 >

Adam kukayı biliyor
    Ben öğlen gideceğim yeri biliyorum
    Bide çizim yapmış
    Ok şamp. Bye

Hocam boşver bu fanatikleri.

Cahillikleri ile bilgi satmaya çalışan, uzmanlığı olmayan kon7ularda ahkam kesen kullanıcı doldu burası.

Blokla gitsin.

• İkiniz de anlamsız konuşuyorsunuz
    Vize muhabbeti Avrupa Birliğinin Türkiye'yi istememesinin,ağzında kuş tutsa dahi istememesinin klasik bir yansıması
    İki yanak oksatirsin gevsetirler,iki sert yaparsın sinirlarlar
    Göçmen meselesini hükümet yanlış Suriye politikası ile yüzüne gözüne bulaştırdi, sınırlarımız delik deşik oldu
    Üstüne çöplüğe dönen megakentlerle dolduk, kırsalda üretecek kimse kalmadı
    Buradaki hatayı kabul etmeyip konuyu başka yere çeken sensin
    70lerden beri pompalanan köyden indim şehire filmlerini gerçeğe dönüştürdük
    Sonuç et 600 lira
    Togg konusunda 3 5 tane ne yazdığını bilmeyen,bilse de onu yazacak haysiyetteki(!) Adamlara laf yetiştirmekle uğraşıyorsun,gerek yok ifşa et bırak
    Bak ben togg maket çakma İtalya Fransa almanya su bu diyen zibidileri anında togg sahiplerinin olduğu konularda etiketliyorum, kuyruklarını kistirip Merzifon merkebi gibi kaçıyor hepsi

• en1gma kullanıcısına yanıt
    Kaçırdın herhalde
    Ben Avrupa’nın uyguladığı vizeyi geçtim
    Türkiye’nin uygulamadıklarını uzunca örneklerle zararları ile anlattım tespitlerde bulundum
    Yorum değil yani
    O mesaj uçmuş

Peki bu kuka robotu bildiğini söyleyen arkadaş ne dedi biliyormusun ?
    “Benim yeşil pasaportum var ehe ehe”

Sonrada turan Türk birliği anlatmaya başladı vs

Türkiye neden vize uygulasn?

• araba için millet birbirini yemiş  

• en1gma kullanıcısına yanıt
    onu demiyorum
    Trükiyenin vize uygulamadığı ülkeler
    iran ırak tunus arap ülkeleri orta asya ülkeleri vs
    almana fransıza nereye vize uyguluyorsun
    gelmez adam
    ama ıraklıya iranlıya istanbulu muğlayı bodrumu izmiri bedavadan gösteriyorsun , mal mülk konularına girmiyorum
    Alman Türke / iranlıya vize uyguluyor
    Türkün irana gitme talebi yok İran vize uygulamıyor
    İranlı için Türkiye cennet Trükiye iranlıya vize uygulamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werneke -- 26 Nisan 2024; 17:57:22 >

Bahsettiğin Ortadoğu toplumları buraya geldiklerinde ciddi para harcıyor ondan olabilir mi?

Yani sen ondan vize almadiginda ve buraya rahat girip çıktığında daha fazla talep görüyorsun,daha fazla talep gördüğün için de daha fazla para kazanıyorsun çünkü buraya gelen İstanbul'u Muğlayi İzmir'i falan bedava göremez Türkler bile otellerin pahalılığından bezip Yunanistan'a kaçıyor

Sorun vizede değil, yanlış göç politikasında

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.