Şimdi Ara

Togg'a beklenen zam geldi! İşte yeni fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
2
Favori
11.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boldrex kullanıcısına yanıt

rahip bronson da bırakılmayacaktı, faiz artmayacaktı, nas vardı.. siz masallara inanmaya devam edin.

MB denizcilik parasına para katıyor.

• Yediğimiz içtiğimiz şeylere sürekli zam geliyor togga zam gelmesine neden bu kadar şaşırdınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aman ha hemen zam getirin alırız veya araba erişebilir seviyeleri gelir aman aman dikkat edin

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    xdd

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloodin kullanıcısına yanıt

İşin kötü yanı bu araçta bile bizim vergilerimiz var. Sözde babayiğitler var ama devlet kim bilir kaç milyar dolar harcıyor sırf milleti kandırmak, oy almak için.

Yerli demek uygun olması demek. Ne anladım bu işten? Bu fiyatlara tr de bile satamaz ki globalde başarı yakalasın.

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    İnanmadık zaten ortadaki tezatlığı yazdım hocam. Bi tek saray kabul etmiyor enflasyonu

• Boldrex kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam ben de zaten genel olarak inanan saflara yazdım. Erkan Baş'ın son konuşmasını bir izleyin. Gazze gazze diyenlerin arka kapıda hangi ticaretleri çevirdiklerinden bahsediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 30 Kasım 2023; 23:8:9 >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    Hükümetin iki ortağından da nefret ediyorum. Özellikle de küçüğünden. Fakat burada bir marka yaratılmaya çalışılmasını da takdir edebiliyorum. Bu iş, maaliyetinin 2.5 katına otoyol yapmak gibi bir şey değil. Bu iş yeni markaların önünü açacak. Knowhow yaratacak. Az biraz daha yakından bakmakta fayda görüyorum.

• Desenize, daha da indirim bekleyenler, fiyatlardan sadece markaları sorumlu tutanlar, ilk yüksek zammı yerliden yedi!

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt

Ben saçma buluyorum. Dünya devleri ortaklık kurarken, Çinliler gümbür gümbür geliyorken, rekabet hat safhaya çıkmışken nasıl marka kurabilir, nasıl rekabet edebilirsin? Devlet desteği ile. O da bir yere kadar.

Onun yerine ortaklık kurulsa, ortak üretim yapılsa çok daha iyi knowhow sahibi de olurdu ticari fayda da sağlardı.

• togg u enflasyona edirmedik diye birde haber yaparlar, hani emeklileri de ezdirmediler ya enflasyona...

• Almak mantıkdışı kaldı denebilir artık. kar kapısını iyice araladılar. O kadar zam geldi o kadar yatırım yapıldı ne oldu tl değer kaybettide bizden mi saklıyorlar

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Haklısınız çok zor bir piyasa.

• Az buz da zam gelmemiş . Bu fiyatlara togg almak mantıklı mı bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.