Şimdi Ara

TMye geçsem mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sizi bekletmeden netlerimi koyayım

TMye geçsem mi?

feni görüyorsunuz arkadaşlar, ve kimyam 10 dogru 3 yanlış, fizik + biyoloji toplam 11 dogru, 16 yanlış düşünün yani.

şu an ne istediğimi bile bilmiyorum meslek olarak, ancak biyoloji ve kimyaya zerre ilgim yok. sadece fiziği severim o da çok fazla değil.

tmye geçmeli miyim sizce arkadaşlar?

• Bence sayısalın daha iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borusän

Bence sayısalın daha iyiymiş.

matematik - geometri haricinde çok kötü bence. türkçem de fena sayılmaz (soru bile çözmedim türkçeden, maalesef ki 5 yanlışım dil bilgisinden)
  • Matematiğine yazık olmuş cidden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyRock!

quote:

matematik - geometri haricinde çok kötü bence. türkçem de fena sayılmaz (soru bile çözmedim türkçeden, maalesef ki 5 yanlışım dil bilgisinden)

Kardeş senin bileceğin iş hedefini belirle o yönde ilerle.Ama bu sırayı lys fenin iyise ve mat2in daha ileri çekersin.Boşuna edebiyat riskine girme derim.(Temelin yoksa.)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyRock!

quote:

Kardeş senin bileceğin iş hedefini belirle o yönde ilerle.Ama bu sırayı lys fenin iyise ve mat2in daha ileri çekersin.Boşuna edebiyat riskine girme derim.(Temelin yoksa.)

biyoloji sıfır benim, fizikte elektrik - optik baya iyi bilirim, onun dışında diger konuları da az çok biliyorum. kimya da da temelim var.

edebiyatta ise temel bile yok o derece yani, ama dil anlatım ile ilgili konuları yapabilrim.
    matematik tek güvendiğim ders. integral - türev haricinde bilmediğim konu yok. geometri de fena sayılmaz.

@Wilshere evet öyle oldu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyRock! -- 2 Nisan 2013; 16:41:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.