Şimdi Ara

TM3 6465 ANKARA HUKUK GELME İHTİMALİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aslında ankara istiyor muyum bilmiyorum ama bir yanım istiyor gibi babam da çok ısrar ediyor yazmam için sizce 1. sıraya yazayım mı gelme ihtimali nedir son okuduğum yazılarda herkes hukuk yerinde sayıcak diyor bu durumda 1.sıraya yazarsam giriyorum sizce yazayım mı ankara mı istanbul mu??

• quote:

Orijinalden alıntı: HukukcuKız

arkadaşlar aslında ankara istiyor muyum bilmiyorum ama bir yanım istiyor gibi babam da çok ısrar ediyor yazmam için sizce 1. sıraya yazayım mı gelme ihtimali nedir son okuduğum yazılarda herkes hukuk yerinde sayıcak diyor bu durumda 1.sıraya yazarsam giriyorum sizce yazayım mı ankara mı istanbul mu??

sen yaz gelirse pişman olmazsın gelmezse istanbulda okursun kendini zora sokma bence biraz araştır ankarayı okulu falan inan bana seversin
  • ötedeoyna kullanıcısına yanıt
    hocam birkaç arkadaşım dedi ankara hukuk kötü ist ondan iyi diye falan aklımı karıştırdılar ankara hukuku araştırdım baya da başarılı bi okul içim ısındı ama çok ikilemdeyim yazmazsam ve gelme şansıda olursa bu sefer daha da pişman olucam sanki
  • HukukcuKız H kullanıcısına yanıt
    neden pişman olacaksın onu anlamadım ben ha diyorsan ki benim hayalim istanbul o zaman o senin bileceğin iş ona bir şey diyemem
    Ankara Hukuk'un temel olarak iki eksisi var:
    1) Kontenjan(azaldı ama hala 650. İçeride kalanlar, aflılar falan derken gene kalabalık olacak)
    2) Kampüs: Öyle bir şey yok. Avlusu var.

Bir de ekstradan DTCF kadar olmasa da mülkiye ile yan yana olduğu için olay-eylem çıkabilir. Küçük bir kampüs olduğu için eğitimi ve sosyal hayatı olumsuz etkiler.

İşte Ankara Hukuk temelindeki bu iki sorun yüzünden ilerleyememektedir. Ancak hala ülkenin en iyi kadrosuna sahip hukukudur(en kötü ilk 3). Ayrıca kendi içinde bu eksiklikler avantaja dönüşebilir.

Ankara Hukuk kötü diyen arkadaşlarınız ya art niyetli ya cahil. Kesinlikle isteyen için harika bir yerdir.

İstanbul hukuk ise gene kontenjan sıkıntısı çeker ama kaliteli bir hukuktur. Hayır buralar kötü ise iyi neresi? Selçuk mu DEÜ mü Erzincan mı?

Sizin sıralamanız ise sanırım Ankara Hukuk için fazla. Dediğim gibi İstanbul da pişman etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burock1997

Ankara Hukuk'un temel olarak iki eksisi var:
    1) Kontenjan(azaldı ama hala 650. İçeride kalanlar, aflılar falan derken gene kalabalık olacak)
    2) Kampüs: Öyle bir şey yok. Avlusu var.

Bir de ekstradan DTCF kadar olmasa da mülkiye ile yan yana olduğu için olay-eylem çıkabilir. Küçük bir kampüs olduğu için eğitimi ve sosyal hayatı olumsuz etkiler.

İşte Ankara Hukuk temelindeki bu iki sorun yüzünden ilerleyememektedir. Ancak hala ülkenin en iyi kadrosuna sahip hukukudur(en kötü ilk 3). Ayrıca kendi içinde bu eksiklikler avantaja dönüşebilir.

Ankara Hukuk kötü diyen arkadaşlarınız ya art niyetli ya cahil. Kesinlikle isteyen için harika bir yerdir.

İstanbul hukuk ise gene kontenjan sıkıntısı çeker ama kaliteli bir hukuktur. Hayır buralar kötü ise iyi neresi? Selçuk mu DEÜ mü Erzincan mı?

Sizin sıralamanız ise sanırım Ankara Hukuk için fazla. Dediğim gibi İstanbul da pişman etmez.

Deü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzde 51 gelmez diye düşünüyorum

• burock1997 B kullanıcısına yanıt
    hocam sıralaman fazla derken gelmez mi diyorsunuz.? ben de gelmez diye düşünüyorum da bi kaç uzman sıralamalar aynı kalıcak diyince bi an tereddüt ettim
  • ötedeoyna kullanıcısına yanıt
    hocam şey mesela 6500 ile kapadı diyelim ben de yazmadım yazsam gelicekti ama, bunun pişmanlığını yaşarım diye korkuyorum.
  • StereoLove kullanıcısına yanıt
    11 6 30
    33 12 29

Bu sayılar rastgele sayılar değiller. Yukarıdakiler DEÜ Hukuk'taki Prof., Doç. ve Y. Doç. sayıları. Aşağıdakiler ise Ankara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock1997 -- 11 Temmuz 2015; 21:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock1997

11 6 30
    33 12 29

Bu sayılar rasgele sayılar değiller. Yukarıdakiler DEÜ Hukuk'taki Prof., Doç. ve Y. Doç. sayıları. Aşağıdakiler ise Ankara.

hocam istanbul varsa onu da yazabilir misiniz?
    Evet gelmez diye düşünüyorum.
    İstanbul: 30 26 35 ancak İÖ ile ortak hocalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock1997 -- 11 Temmuz 2015; 21:40:21 >
  • burock1997 B kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler:)
  • Gelmez.
  • up
  • up
  • up
  • Bence gelmez ama ben senin yerinde olsam ankara hukuku yazardım

• hacettepe hukuk yazmayı unutma.
  • Up

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.