Şimdi Ara

tm3 14500 dokuz eyluk hukuk gelirmi lutfen yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Dokuz eylul tm2de 18700 ile aliyormus gecen sene ama puan turu degisti, 14500 ile tm3 te deu hukuka girme sansim nedir lutfen yardim edin kafayi yicem

• Yok mu yardim edecek birileri?
  • mahirsinan kullanıcısına yanıt
    gelir hocam. hayırlı olsun. değişimler bu sıralamada 4 k etkilemez.
  • Basa marmara io yazacagim onun gelecegini sanmiyorum ama 9 eylul bari gelse diyodum tesekkurler cevap icin
  • Up
  • Up yok mu baska fikri olan?
  • mahirsinan kullanıcısına yanıt
    Hocam netlerinizi ve obp yazar misiniz gelicektir yuksek ihtimal
  • Up
  • Rahat geleceğini düşünüyorum 15k ya kadar olan kişiler bence deu hukuk için şimdiden kahvesini yudumlasin 3k dan fazla sıralama oynamaz
  • Marmara ikinci öğretim gelir. Eğitim sistemi dokuz eylülden kaliteli. Hocaları da hakeza öyle. 2. Öğretim birinci öğretim farkı yok. İstediğin zaman derse gir. Yoklama diye birşey yok. 3. Sınıfta 2. Öğretim 1. Öğretim birleşiyor ders olarak.
  • Hepinize tesekkur ederim. Yardimci olabilecek baska arkadaslarim varsa yardimlarini beklerim.
  • Bence de cok rahat olur dusunmeyin bile 2 binden fazla oynamaz hayirli olsun simdiden
  • Tesekkur ederim, icim rahatladi yeminle. Hepiniz sagolun cok rahatladim. Umarim hepinizin bekledigi yer gelir. Diger arkadaslarin da yardimlarini bekliyorum, tavsiyelere ve yeni goruslere ihtiyacim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahirsinan

Tesekkur ederim, icim rahatladi yeminle. Hepiniz sagolun cok rahatladim. Umarim hepinizin bekledigi yer gelir. Diger arkadaslarin da yardimlarini bekliyorum, tavsiyelere ve yeni goruslere ihtiyacim var.
    Son yazan ben olayım sende daha düşünme.

Marmara hukuk gelme ihtimali var.
    Ama Dokuz Eylül kesin gelir .Yani gelmezse çok fantastik şeyler olması gerekir.

Sende rahatla .Hedefin dokuz eylül hukuk sa keyfine bak.
  • birader 150 ankara 150 ist 100 Marmara diye düşünürsen senin önündeki kontejan azalışını 400 en fazla 500 gibi bişey yapar. 500 kişilik daralma da 4 bin etkilemez sıralamayı
    en fazla 1000 1500 etkiler hatta hiç etkilemiyebilir çünkü hukuk sıralamaları 1000 kişi civarı gevşeme yapıyo. ondan dolayı dokuz eylülü hiç kafana takma . marmaradan da
    ümidini kesme derim. ayrıca puan türünün değişmesinin hiç bi etkisi yok sıralaman neyse odur
  • hatta daha ötesini söyliyim Marmara hayırlı olsun sana
  • Hepinize tesekkurler Ikinci ogretim ucretleri hakkinda bilgisi olan arkadaslarin yardimlarini beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanıyom

quote:

Orijinalden alıntı: feyk_

Marmara ikinci öğretim gelir. Eğitim sistemi dokuz eylülden kaliteli. Hocaları da hakeza öyle. 2. Öğretim birinci öğretim farkı yok. İstediğin zaman derse gir. Yoklama diye birşey yok. 3. Sınıfta 2. Öğretim 1. Öğretim birleşiyor ders olarak.

3. Sınıfta harç alınıyor mu hocam bir de kalacak yer sorun bir de yaz okulundan 3.5 senede bitirme şansı var mu

İlk dönem %10luk dilime girersen ödediğin harç iade edilir ve hiç harç ödemezsin. Marmara hukuku it gibi çalışırsan gece gündüz çalısirsen sosyal hayatın olmazsa yaz okuluyla 3.5 senede bitirebilirsin. Ben 4 senede bitirirsem şükür. Şimdiden alttan bir sürü dersim kaldı. Zor. Biz de çalışırız ne var 3 senede bitiririz ortalama yapar gs hukuka geçeriz diyorduk. İşler öyle olmuyor :)

• Yok mu yorum yapacak yigit?
  • 19.837 ile antalya hukuk şansım sizce nedir ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.