Şimdi Ara

Apple'dan son çeyrekte 39 milyon iPhone satışı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
2.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlısıyla alıcaz bakalım inş bir oh çekicez :), şu anda bilgisayar ihtiyacım var artık battlefield 3 de yeterince stress atamıyorum mağlum fps iyice düştü 8 yıllık bilgisayar var :D ruslarda banlamıyorlar artık serverlardan eskiden derlerdi BLOODY TURKISH JET!!!! vs vs. sonra ban yerdik neymiş jet ile helikopter pilotu vurulmuyormuşta hack yapıyormuşuz da fasa fiso

çizik konusunda ben çok titizim, one x imde çizik yok aldığımdan beri kılıfla jelatinle kullanıyorum pislenirse değiştiriyorum jelatinide :) zaten ince telefon 0,7mm birşey kılıf ne olcak kullansak?
  • BurcuHale kullanıcısına yanıt
    onu diyorum ya işte yüksek çözünürlüklü ekran daha fazla donanım ister :) pc de çalıştrdığın bir oyunda grafik ayarlarını yükselttiğinde oyunun kare sn. oranı neden düşer ??????
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    anladım tamamdır hocam :)
  • bullx kullanıcısına yanıt
    spigen in kılıfları çok başarılı :)
  • Toptan satsan bu kadar satamazsın ha :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brci B kullanıcısına yanıt
    Biri alsin sunu surdan Insan biraz arastirir ve bilirde konusurr.. iPhone 6 nin ve iphone 6 plusin grafik islemcisi; PowerVR GX6650'dir. Bu islemci 1920x1080 cozunurluge gore tasarlanmistir.. Yani plus in cozunurlugu.. yeni oyunlar ve uygulamalar ciktigi zaman 6 mi verimli plus mi hep birlikte gorecegiz

http://www.youtube.com/watch?v=7ZqXAGAbBVI al bu videoyu da kapa çeneni artık !

bu beyninle muatap olma zaten benle sevinirim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brci -- 21 Ekim 2014; 12:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

quote:

Orijinalden alıntı: ooodbooo

--2014 yılında toplam 169.2 milyon iPhone satıldı. Bu rakamla birlikte Apple’ın bugüne kadar sattığı iPhone sayısı 590 milyona ulaştı.
    --2014 yılında toplam 68 milyon iPad satıldı. Bu rakamla birlikte Apple’ın bugüne kadar sattığı iPad sayısı 237.2 milyona ulaştı.
    Bu çeyrekte ise mac ilginc derecede cok satmıs bunun nedeni windowsun basarısızlıkları olabilir
    apple'ın suan borsa istanbuldaki bütün sirketleri iki kez satın alacak gucu varmıs
    ulkemizde inşaata-tarıma yatırım yapacagımıza biraz teknolojiyle ilgilenseydik suan bambaska yerlerde olabilirdik,bunun en guzel ornegi guney koredir

nice

Borsadaki butun sirketleri nasil aliyor hangi kafayla yazdin bunu

İstanbul borsasında işlem gören şirketlerden bahsediyor. Türkiye'nin en değerli şirketi 20 milyar dolar ile Garanti Bankası. Sonra 18 milyar dolar ile Akbank ve 14 milyar dolar ile İşbank geliyor. Apple'in değeri 585 milyar dolar...

İstanbul borsasindaki sirketlerin toplam degeri nedir iki kere satin sozu bence cok iddali

Oof oof. Uygulamalar su an plus a gore degilden ne anliyor bu ya?

canım benim güzel kardeşim cihazın açılma hızının kameranın açılma hıznın uygulama optimizasyonuyla ne alakası var öğretecem sana bunu bugün bıkmadan yorulmadan farkındaysan videoda 5s hepsinden önce açılıyo neden içinde ekran çözünürlüğü en düşüğü o offf valla anlatamıyorm derdimi şaka gibi xperia z3 ile z3 compact kıyaslaması gibi düşün tamam optimize edicekler iphone 6+ a ki plus zaten yavaş bi telefon değil ama 6 ya göre bi nebze daha yavaş milisaniye fark bile olsa
    Telefon 10 sn erken aciliyor diye hizli mi oldu simdi? Attigin videoda ikiside ayni hizda kendi ios uygulamalarinda. Neyse anlican sen bi kac ay sonra

tamam canm benm ben derdimi gayet açık anlattığımı düşünüyorum iphone 6+ çok çok güzel bi telefon çok da hızlı tamam hadi sağlıcakla kal
    Iphone 6, iphone 6 plustan daha verimli demede cahil oldugunu anlamasinlar sadece. Atasozuyla bitirmek istiyorumm..

Bir şey biliyorsan konuş alim sansınlar. Bir şey bilmiyorsan sus adam sansınlar..

ooovvv Atasözüde biliyorrr.... harikasın başarılarının devamını diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brci -- 21 Ekim 2014; 13:02:43 >
  • Yanlış bilgi ya da yanlış bilinen bilgi yüzünden neden hakaret ederek doğrusu öğretilmeye çalışılıyor bunu anlamadım? Size okulda hocalarınız zamanında hakaret ederek mi birşeyler öğretti? Ki öğretmeye çalışılan bilginin %90'ı yanlış öğrenilmiş bilgi. Millet tüm gün sevgilisinden, patronundan, okulda hocasından yediği fırçanın hışmını burada birbirinin anasına avradına söverek atıyor sanırım.

PowerVR GX6450 grafik birimi, Full HD de destekleyecek şekilde tasarlandı, sadece Full HD destekleyecek şekilde değil önce bu konuda anlaşalım. Optimizasyon yapılsa bile, iPhone 6+'ın ekran çözünürlüğü itibari ile, inç başına düşen ve işlenmesi gereken piksel sayısı daha fazla olduğu için, iPhone 6'ya nazaran daha düşük bir performans sergilemesi normal ancak bu düşük performans kesinlikle kötü değil. iPhone 5s ile kasan bir oyun ya da uygulama henüz görmedim ki bu cihazda kassın. Apple mühendisleri bunu düşünecek kadar zeka sahibidir merak etmeyin :)

Ne yazık ki 10 sene önce işlemci ile başlayan, daha sonra ekran kartlarına sıçrayan şimdi de mobil cihazlara yapışan "donanımı iyiyse bu cihaz iyidir" kafası bizim millete has. "BUNUN 2 CİGOLAYT HAFIZASI" var diye Mayın Tarlası oynatmaktan aciz ekran kartlarını, dünya harikasıymış gibi alıp burada kavga ettiniz.

Güzel kardeşim bak şimdi; BBC kanalındaki Top Gear programını hayatında en az 1 kez izlemişsindir, tv de olmadıysa Facebook'ta görmüşsündür. Bu adamlar her bölümde bir spor otomobil ile, kendi pistlerinde 1 tam tur atarak zaman ölçümü yapıyorlar. 800-900 beygirlik BAZI araçlar (4 CİGOLAYT HAFIZALI EKRAN KARTI + 8 GB DDR3 RAM + 2.5 GHZ 8 ÇEKİRDEK CPU), 600 beygirlik BAZI araçların arkasında kalıyor (1 CİGOLAYT HAFIZALI EKRAN KARTI + 2 GB DDR3 RAM + 1.4 GHZ 2 ÇEKİRDEK CPU). Peki sevgili zeka küpüm, bilgi hazinem, sence bu düşük güçlü aracın, yüksek güçlü aracı geçmesindeki tek etken motor mu? Senin bakış açınla evet. (800 beygir > 600 beygir e o zaman 800 daha iyi 600 ezik ahahah salak xxx firması). Bunun yürüyen aksamı var (işletim sisteminin çalıştığı sanal makina), şanzımanı var (işletim sisteminin derleyici motoru), süspansiyonu var (işletim sisteminin hata ayıklama modu).

Ayrıca imzaya forum kuralları gereği isteyen istediğini koyar, neden koyun oluyoruz onu da anlamadım?

Benden önce 947 kişi daha bunu açıklamıştı lakin ben de bir şansımı deniyim dedim. Hala anlamadıysanız ya zekanızda bir problem var (hakaret değil ciddi tıbbi anlamda) ya da tükürdüğünüzü yalamak istemiyorsunuz. Son olarak, Android fanı bir arkadaş "Samsung 1 ayda bu kadar sattı" demiş. 50 farklı kategoride, 50 farklı cihaz ile bir zahmet iPhone toplamı kadar cihaz satsın değil mi?

Senelerdir "Apple batıyor" diyen ekonomi ve finans uzmanı arkadaşları bir görebilir miyim?

Bana gelip "Apple çok pahalı" de, "Pil ömrü nispeten kötü" de, "Özelleştiremiyor olmam canımı sıkıyor" de ciğerimi ye ama kalkıp "1 CİGOLAYT REMİ VAR AHAHAHA MAL APTAL EPIL KOYUN AYFONCU EZİKLER" (Bu mesaj Galaxy Ace 2 ile gönderildi) DEME!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcankaynak -- 21 Ekim 2014; 13:27:54 >

• apple battı batıyor
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    cahil diyene bak kardeşimde 5s var 1günü değil akşam 5 i çıkarmıyor ben ise 1gün + diğer gün sabaha %10 şarjım kalıyor telefonum xperia z z1 de bu süre 2 tam gün beyin bedava
    not: telefon yoğun kullanım altında bu sonucu veriyor..

• kcankaynak kullanıcısına yanıt
    hakaret karşılıklı olunca ediliyor .. nasıl görmek istiyosan öyle bakmışsın yazdıklarıma ben diyorumlki aynı motoru arazi aracı ve bine otomobile tak binek otomobil daha hafif diyorum sen demişsin ki ben 600 beygir 800 den düşük ozaman 800 iyi demişim vs bilmemne iphone6+ ın iphone 6 ya göre daha yavaş oldgnu sağır sultan biliyor burda hala böyle ufacık incir çekirdeğini doldurmıyacak bir konudan tartışma cıkıyor yok yanlışmış bilmemne

hayır benim anlamadığım şu ben başka bir arkadaşa tartışmada değil tavsiye verrken gayet seviyeli bi şekilde ne diye atlanıyor araya höööööö 6+ yavaş değil 6 dan tamammmoooo ne diosunn sen diye ???

geç git arkadaşım yanlış biliyorsam ki değil yanlış bildiğimle kalayım sonra yok niye hakaret yok nie tartışma bilmemne
  • kcankaynak kullanıcısına yanıt
    hocam benim tek appledan soğuma sebebim ekranı olmuştu adamlar onuda yaptılar. bu seri olmuş kısacası :) pilden biraz korkuyorum çünkü htc one x kusura bakmayında anamı ağlattı pil konusunda
    yani bu one x tecrübesi bende biraz pil fobisi oluşturdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 21 Ekim 2014; 13:18:15 >
    Ben size "yanlış" demedim, biraz sakin ol güzel kardeşim bi sigara yak (kullanıyorsan) bi kahve iç ve mesajımı tekrar oku, kime hak verdiğimi anla. He ben seni şimdiki mesajın ile yanlış anladıysam da kusuruma bakma.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.