Şimdi Ara

Apple'dan son çeyrekte 39 milyon iPhone satışı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
2.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

Orijinalden alıntı: kmlcck

quote:

quote:

Apple out
    Android 5.0 In,

Bu saatten sonra Iphone alan arkadaşlarım adına üzülüyourm, Zenfone 5 bile Iphonedan iyi iken birde 4 katı fiyat yazık ne diyim, isheeplere ne versen almaya devam edecek,

Tipik bir aldığı malı en kral sanan yurdum kekosu. Sana asus ile mutluluklar...

Iphone alınca mutlu olan (3000 TL verdim en iyisini aldığını zanneden) sizlersiniz bizler değil (3k TL harcayarak mutlu olan insanlara bak.) Sadece telefonda Facebook ve twitter kullanan birisi olduğun belli isheepliğe devam et ..

Yesinler seni koduğumun assosyali. Gören de seni marjinal olduğun için cool olduğun için Facebook kullanmıyorsun sanır. Yoo...
    tipik bir arkadaş çevren içinde adam yerine konulmayan malın tekisin.
    Kasma yani kendini

Gormemis olduğun imzandan belli, Telefonunu imzasına koyan, Özenti gençlik, Sizin gibi mallar sabahın köründe 3k Lira vermek icin sıraya giriyor, O telefona sahip olunca kimse seni adam yerine koymaz, Ki Adam olmadığından Ergen olduğun yazdığın kelimelerden belli oluyor, Ergenliğini her tarafta belli etme,

• quote:

quote:

quote:

Apple out
    Android 5.0 In,

Bu saatten sonra Iphone alan arkadaşlarım adına üzülüyourm, Zenfone 5 bile Iphonedan iyi iken birde 4 katı fiyat yazık ne diyim, isheeplere ne versen almaya devam edecek,

Iphone alınca mutlu olan (3000 TL verdim en iyisini aldığını zanneden) sizlersiniz bizler değil (3k TL harcayarak mutlu olan insanlara bak.) Sadece telefonda Facebook ve twitter kullanan birisi olduğun belli isheepliğe devam et ..

kendi autocad kullanıyo anasını satıyım telefonda proje tasarlıyo facebook twitter kullanmakmış .. hangi programı kullandığının önemi yok ne tür bi verimlilikle kullandığının önemi var ...gerçi suç yine insanlarda apple i statü göstergesi yaptıkları için daha ekran parlaklığnın pil ile ilgisi olup olmadıgnı bilmeyen insanlarda iphone kullanıp statü şov yapmaya çalıştığı için böyle bir antipati oluyo apple a karşı ... kim ne derse desin uzun süre bir çok farklı cihazda androidde kullandım ios da yazılımı donanım ile en bütünleşik şekilde aksatmadan çalışan tek telefon markası apple 2 .2 =4 ilk akıllı telefonu apple mı yaptı hayr android çok daha önceden piyasadaydı ama apple in ilk iphone ile sunduğu kullanıcı deneyimini (hız,yazılım) hiçbir firma sunamadı ee apple da yürüdü gitti ..

yok 2k ekranmış yok snapdrogan 2.5 ghz 8 çekirdekmiş yok 4 gg ddr3 rammiş .. adam çift cekirdek 1.4 ghz 1 gb ram ile senin 8 çekirdekli ddr3 lü cihazına fark atıyo hem kağıt üstünde hem son kullanıcıda android özgürlüktür bluetooth la foto atcam ben banane kassın olsun yavaş atsın çöksün ama o resimi atayım gerek yok bunlara 2500 tl veriyosan artık kasmasın bi zahmet o telefon

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    ağır konuşmussun ayıp kimseyle sen eziksin, adam yerine konulmuyorsun tarzında konuşamazsın.
    bana göre sende iphone alınca milletin seni zengin sanacağını zannediyorsun, kullanan adam olmadıktan sonra sana altın kaplama 6+ alalım gene farketmez, asosyelliğe gelince 5800 küsür mesajın var günde kaç saat bilgisayar kullanıyorsun merak ediyorum?
    ha birde gelip insanlara asosyel diye hitap ediyorsun? herhalde çok tecrübelisin adam yerine koyulmama konusunda baksana adam 2 satır birşey yazmış hemen bir çıkarımda bulunmuşsun?
    herkes yerini, haddini bilsin kimse kimsenin babasının oğlu değil

bu fanboylarda fazla olmaya başladı 2 metal parçası için birbirlerine neler söylüyorlar, ileride adamda öldürürsünüz artık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 21 Ekim 2014; 10:46:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Apple out
    Android 5.0 In,

Yesinler seni koduğumun assosyali. Gören de seni marjinal olduğun için cool olduğun için Facebook kullanmıyorsun sanır. Yoo...
    Kasma yani kendini

Gormemis olduğun imzandan belli, Telefonunu imzasına koyan, Özenti gençlik, Sizin gibi mallar sabahın köründe 3k Lira vermek icin sıraya giriyor, O telefona sahip olunca kimse seni adam yerine koymaz, Ki Adam olmadığından Ergen olduğun yazdığın kelimelerden belli oluyor, Ergenliğini her tarafta belli etme,

Sen facebook kullanmama nedeninin adam yerine koyan olmadığı gerçeğini kabul etsene len anten. Allah sonumu sana benzetmesin dinimiz amin. Ben ergen olmaya razıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haber basligi altinda hala daha apple'a atip tutan var ya.IQ seviyesi yerlerde gercekten.

• Apple`i Mac harici sildim. Bence sadece bilgisayar konusunda calissa daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Apple out
    Android 5.0 In,

Kasma yani kendini

Sen facebook kullanmama nedeninin adam yerine koyan olmadığı gerçeğini kabul etsene len anten. Allah sonumu sana benzetmesin dinimiz amin. Ben ergen olmaya razıyım.

Ergenliğini tamamladığında(21+) ve yazmayı oğrendiğinde tartışalım, Senin seviyene yaşım itibariyle inemem.

• brci B kullanıcısına yanıt
    haklı olduğun noktaları söyleyeyim:
    evet bazı cihazlar donuyor
    2k ekran gereksiz olabilir doğrudur

haksız olduğun yerler:
    sen real racing 3 ü düşükte dikiz aynan bile çalışmadan oynarken adam fullde akıcı bir şekilde onuyor?
    müzik vs birşey atman gerektiği zaman illa itunes u kurman gerekmiyor
    bluetooth derdimiz yok
    şarj cihazıyla dolaşmıyoruz?

tamam şimdi bunlar varda belki bende gidip bir 6+ alabilirim çünkü gerçekten beğendim. ben fanboy değilim hangisi iyiyse onu alır kullanırım bu fanboylarıda hiç anlamıyorum :)
    şuan elimde htc one x var wifi ve pilden çok çektim hatta hala serviste aynı problemden 4. kere servise verdim cihaz değişimi istedim bekliyorum bakalım ne yapacaklar

ben o telefonu 2 sene önce aldığımda benim 4 ve 4s kullanan arkadaşlarım oooo çok büyük ekran ne gereksiz diye atıp tutuyorlardı.
    ironiye bak ki şimdi apple'in en küçük ekranı 4.7 inç oldu ve 5.5 inçlik phablet üretir oldu?

bu arada internetten 6+ 64gb fiyatına baktım amerikada 1899 lira gibi nefis bir fiyata sahip ama biz %50 vergi ödüyoruz o yüzden 3 milyar fiyatı var ülkemizde!

turkcellde gittim gördüm iphone 6 ve iphone 6+ için kendi yorumum: "bu telefon olmuş" oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 21 Ekim 2014; 11:12:30 >

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    hocam yanlışın var z3 ün ağır kullanıma şarjı 2 gün yetiyor ve sony bunu sana garanti ediyor. 2 modlu güç tasarrufu var ilk mod 4 güne ikinci mod 9 güne kadar şarjı uzatabiliyor. benim gibi telefonu elinden düşmeyen kız arkadaşları olanlar için birebir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 21 Ekim 2014; 11:15:54 >
  • Samsung'un her ay sattigi rakamı son ceyrekte satmis

• bullx kullanıcısına yanıt
    real racing 3 en yüksek çözünürlükte açılıyo 6 da :)

ben android kullandıgımda da hep samsung kies programıyla dosya transferlerini gerçekleştirdim çünkü klasik sürükle cihazın içine bırak yöntemi ile attıgımda dosyaları sorun yaşabiliyordum mesela atıyorum mp3 dosyasını program kullanarak kies ile attıgımda albüm resmi gözükürken sürükle bırak yöntemi ile başka bir mp3 ün albüm resmi o parçanın üzerinde gözüküyordu :) yani program kullanmaya alışığım ayrıyetten piyasada olmayan albümleri itunes dan 3-5 tl ye satın alıp pcine atıp arkadaşlarnla paylaşabilmen çok güzel birşey ses kalitesi üzt düzey ..

bluetooth olayını gmail icloud ile çözebilirsin dosya paylaşımı için birçok alternatif var

şarj konusunda sana ss atıcam telefonumun hatta durhttps://twitter.com/brci/status/522462641936019456 bekleme süresine bak

bu arada alacaksan plus almanı tavsiye etmem hem bükülme sorunları hemde ekran çözünürlüğü aynı işlemciyi kullanmasına rağmen 6 dan daha yüksek 6 da çok sağlam performans alırsın ve plus i geride bırakıyo her uygulamada plus ın kamera sı biraz daha özellikli ois falan bide pil yüksek ama 6 2 saatte full dolarken plus 4 saatte doluyo oda var

büyük ekran olayına gelince benim bu zamana kadar iphone kullanmamamdaki tek sebep ekran küçüklüğüydi htc one x zamanlarnda bile keşke iphone büyük ekran olsa derdim :)

• Bu habere en çok Ekrem71 sevindi.Kulağımıza gelen dedikodulara göre sevincinden evinde küçük çaplı bir Apple partisi düzenlemiş olabilir. Evet sayın seyirciler bir sonraki magazin haberimize geçiyoruz.
    Konserlerinde coşturan Hadise'nin firikiği gösteriye damgasını vurdu, bu konuda Murat Boz'un açıkla.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starrk35 -- 21 Ekim 2014; 11:29:21 >
    ben şarjdan sıkıntılıyım testlerde 6+ ile 6 arasında 1 saat fark var, birde şöyle birşey var atıyorum şarjın bitti iphoneların şarjları çok hızlı doluyor o yüzden arkadaşlarım çok problem yaşamadıklarını söylediler. ben one x imi 2 senedir kullanıyorum 2 senedirde güç tasarrufunda kullanıyorum. bugattinin benzin tüketmesi gibi şarj tüketiyor. örnek clash of clans a giriyorum altınları iksirleri toplayıp çıkıyorum %5-10 şarjım gidiyor ve çok uyuz olduğum bir durum bu

6 nın çözünürlüğü daha düşük 6+ dan
    tikla ve gör

• Ekran büyütmenin parasını aldılar umarım diğer firmalar gibi 5,6,7 inçlik telefonlar ile devam etmezler

• bullx kullanıcısına yanıt
    tamm onu dedim bende 6 nın çöznürlük daha düşük olduğu için işlemciyi yormuyor plus kadar daha fazla verim veriyor :) kardeşim valla androidi kötülemek değil amacım ama android çok çok fazla donanım istiyor stabilite sunabilmek için ... yeterli donanım olsa bile bazı anlarda cihazına göre çoğu zaman kasma yavaşlama yapıyor ..

eğer yeni telefon almayı düşünüyosan 2000 tl üzeri para veririm diyorsan kesinlikle iphone 6 al derim asla pişman olmazsın apple in servis desteği de çok iyi diyelim sen cihazda problem yaşadın adamlar sana sıfırnı gönderiyorlar önce sen sorunlu telefonunu apple in gönderdiği cihaz geldiğinde kargoluyosun apple a

umarım iphone 6 alırsın derin bir oh çekersin gerçekten çok keyifli cihaz

eksileri

kasa çok narin dikkat gerktiriyor

ısınmayı aleminyum kasa çok hissettiriyo ama yine aleminyum olduğu için çabuk soğuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bullx

hocam yanlışın var z3 ün ağır kullanıma şarjı 2 gün yetiyor ve sony bunu sana garanti ediyor. 2 modlu güç tasarrufu var ilk mod 4 güne ikinci mod 9 güne kadar şarjı uzatabiliyor. benim gibi telefonu elinden düşmeyen kız arkadaşları olanlar için birebir :)

yok hocam z3 ten bahsetmedim, arkadaşta xperia z var yani 1, onda da aynı.
  • Kim ne derse desin Windows Phone

Nasil bi mantiga sahipsin sen? Çozünürlükle verim mi ayni kefeye koyuyosun.. Teknik bilginde mi yok? Iphone 6 Plus in verim vermeme sebebia su an icin uygulamalarin optimize edilemeyisi.. iphone 6 da a9 var sanki. Butun donanimi aynii 6yla.. Sadece su an icin uygulamalar ona gore degil..

• BurcuHale kullanıcısına yanıt
    çözünürlükle verim aynı kefeye konulurmu mu ???? anam tamam cevap vermeye gerek yok
    Verecek cevanin olmadigindan mi? Tum donanimi ayni 2 telefondan bahsediyosun farkliymis gibi..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.