Şimdi Ara

Xiaomi, Oppo ve OnePlus'ın Türkiye'de şansları ne? özel video (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
3
Favori
11.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oppo O fiyattan gelicekse hiç gelmesin burda zaten iş yapamaz. Şahsen bende masada o kadar telefon olsa hepsi aynı fiyatta G3 Cat 6 derim ben. Çünkü oyun oynayan biriyim azda olsa.

Xiaomiyi Xiaomi yapan fiyat avantajı zaten bunu aynı şekilde sürdürürse ben her zaman onu seçerdim. Ama bu aralar Xiaomi durağanlaştı trene sonradan bindi bana göre.S801 ile gelmesi ve tasarım olarak daha çok Iphone benzemesi biraz değiştirdi.S805le gelmesi çok önemli değildi ama genellikle öyle bir beklenti vardı. Ama her türlü benim beklentimi karşılayacak bir telefon.1200den yukarısı olmaz 64 gb model için diyorum. Türkiye fiyatı.

One plus One ise türkiyede iş yapıcak bir telefon gerek ekranı ve tasarımı konusunda ama bir G3 değil tabi ama fiyat avantajı elinde. Arayüz olsun Cyanogen modu olsun bence üst düzey bir telefon benim gözümde ama bana hitap etmez çünkü çok büyük gerçekten.Ama burda olsaydıda hayır demezdim.

Güzel bir sobetti.

• Bütün marka-modeller en fazla 1100tl olmalı benim fikrim. Bu fiyatın üstünde olursa pararel ithalata bakarım hocam.

• Mi4 şöyle 1000tl'ye gelseydi keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • one plus one - 1050-1100
    mi4 - 1200-1250
    oppo find7- 1600-1650 bandında piyasaya girer bence. bu durumda da oppo hiç iş yapamaz. one iyi satış rakamını yakalar.

• fiyat en önemli kriter tabi ki telefonlar her ne kadar iyi olsalarda 1000-1200 bandında olurlarsa belki guzel satıs rakamları olabilir.

• One plus 1200 lira olsa sorgusuz sualsiz alırım. Xiaomi için de 1300 liradan fazlasını vermek istemem

• One plus one :1100?(64gb)
    Oppo find 7:1350?
    Xiaomi mi4:1250? (64gb)
    Olması gereken fiyat bandı bu olursa türk halkı alacaktır yoksa hiç şansları yok boş yere gelmesinler.

• hepsi aynı fiyat seviyesinde olsa tabiki z2.

• 1000 liradan 1 lira fazla vermem. Telefon sektörü sizin dediğiniz gibi 6 ayda bir neredeyse tamamen güncelliyor kendini. Ucun olsun güncelleme alsın alabildiği kadar gerisi boş benim için.
    Ha 1000 liradan fazla olursa paralel alırım. Şuanki telefonumda paralel ithalat.

S3 kullanmadıgım halde s3 e güncelleme vermemesi şahsen samsung a olan güvenimi yerlere indirdi.

• lg g3 2k yerine full hd olaydı 801 ile hiç düşünmeden g3 denebilirdi aslında. fakat sıcaklık + batarya sorunu g3un, oneplus oneı öne taşır
  • Mesut beying imei konusundaki fikirlerine katılıyorum ve teşekkür ediyorum..

Çinli üreticilerin bir alternatif oluşu sadece fiyat ucuzluğu sebebiyledir bununda anahtarı ürünün aliexpres vb sitelerden 2. veya 3. kanaldan alınmasıdır bu ürünler türkiyede satılmaya çalışılırsa devletimiz ve getiren distribitör üzerine kar ve vergi koyacağı için fiyat makul olmayacaktır ..

Saygılar

• Mi4 16 gb versiyonu 1000 liranın üstünde olursa kesinlikle satmaz. 64 Gb versiyonu da 1200 den fazla olmamalı yoksa ilk tercihim parelel ithalat 32 Gb Lg G3 olur.

• Bunlar Türkiye'ye gelecek mi?

• ya mesutun kafası küçülmüş ya erdinin kafası büyümüş. erdide tam matematikçi kafası var. alnı geniş ve kafası genele göre daha büyük.

• Beklenmedik anda gelen Videonun verdiği tebessümle seyredelim bakalım :)

Not:
    Seyrettim. Şuan oneplus one 64gb kullanıyorum.tüm üst seviye telefonlar aynı fiyat olsaydı alma sıralamam şöyle olurdu;
    1 g3 32gb
    2 mi4 64gb
    3 oneplus one 64gb
    4 Xperia z2
    5 htc m8
    6 galaxy s5

Ayrıca bana oneplus one 300 Euro + davetiye parası + pasaport kaydı + birkaç aksaklık farkı 1100 TL Ye mal oldu.
    Türkiyeye 1200 TL en yüksek olması gereken fiyat.
    Mi4 ise 1350 yi geçmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barish -- 2 Eylül 2014; 23:20:38 >
  • OnePlus One : 1300 tl max.
    Oppo Find 7 : 1200 tl max
    Xiaomi Mi 4 vs : 1000 tl max.

• Sony,LG,Samsung gibi kaliteli bilindik markalar varken onlarla aynı fiyata piyasaya girerlerse zarar ederler eminim,ama %10 bile daha düşük fiyata piyasa girerlerse tutabilir.

• 1250 ye g2, 1700 e g3 varken bu telefonları almamızı istiyorlarsa çok ucuza satmalılar

• Erdi ile Mesut futbol maçı yorumlasa izlerim arkadaş. Çay ile birlikte süper gitti bu güzel sohbet.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.