Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.551
Cevap
57
Favori
287.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım Musa antrenman ve akademide iyi performans gösterir de 18 yaşında sağ beke monteleriz, 15 yıl da sağ bek sorunu çekmeyiz. Çok mu iyimserim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Umarım Musa antrenman ve akademide iyi performans gösterir de 18 yaşında sağ beke monteleriz, 15 yıl da sağ bek sorunu çekmeyiz. Çok mu iyimserim

bence 1 maç ilk 11 bile başlamasına şükredelim şimdilik
  • O değil de Almeida kulüp bulana kadar fona para ödemeyeceğiz galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: biheppi*

"Para hiç sorun değildi. Ama sanki para sorunmuş gibi yansıtıldı. G.Saray beni kandırdı. Beşiktaş'ı ve taraftarı daha şimdiden özledim. Şimdi istesinler buradan (Mecidiyeköy) Ümraniye'ye koşarak gider antrenmana çıkarım" diyerek günah çıkardı. Çin ve Katar'dan teklifler alan Almeida, Avrupa'dan bir takıma transfer amacında.,

Almeida

uza
  • ben Almeida'nın yerınde olsam 35 e kadar falan oynarım Katar-Çin akarım mis gibi para ohhhhhhhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Bilic'in sezon sonu sözleşmesi bitiyor, elit liglere kaptırmayalım diyeceğimize derbi kazanamazsa ipini çeker falan diyoruz. Muhteşem zihniyet.

Everton istesin sözleşmeyi fesheder ilk uçakla gider sene sonu.12. sıra ve altı ekiplerden biri isterse de bizden gelen teklife bağlı epey düşünür.

Yalnız sözleşmesi 3 senelik.

Benim aklımda yanlış kalmış o zaman ama yine de aynı durum geçerli. İngiltere'de çalışmak istediğini çok iyi biliyoruz zaten, her fırsatta söylüyor. Arsenal maçından sonra Wenger'den kişisel olarak övgü aldığını da söyledi. Bu takım Tottenham'a karşı da başarılı sonuçlar alıp güzel futbol oynarsa elimizde zor tutarız. Yöneticilere büyük iş düşüyor bu aşamada. Eften püften sebeplerle adamın güvenini sarsmamak lazım. Burada bir şeyler başarabileceğine inansın adam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Bilic'in sezon sonu sözleşmesi bitiyor, elit liglere kaptırmayalım diyeceğimize derbi kazanamazsa ipini çeker falan diyoruz. Muhteşem zihniyet.

Everton istesin sözleşmeyi fesheder ilk uçakla gider sene sonu.12. sıra ve altı ekiplerden biri isterse de bizden gelen teklife bağlı epey düşünür.

Yalnız sözleşmesi 3 senelik.

Benim aklımda yanlış kalmış o zaman ama yine de aynı durum geçerli. İngiltere'de çalışmak istediğini çok iyi biliyoruz zaten, her fırsatta söylüyor. Arsenal maçından sonra Wenger'den kişisel olarak övgü aldığını da söyledi. Bu takım Tottenham'a karşı da başarılı sonuçlar alıp güzel futbol oynarsa elimizde zor tutarız. Yöneticilere büyük iş düşüyor bu aşamada. Eften püften sebeplerle adamın güvenini sarsmamak lazım. Burada bir şeyler başarabileceğine inansın adam.

korkmayın.

SERGEN YALÇIN'ı getiririz

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Umarım Musa antrenman ve akademide iyi performans gösterir de 18 yaşında sağ beke monteleriz, 15 yıl da sağ bek sorunu çekmeyiz. Çok mu iyimserim

15 yıl bizde kalacak yabancı oyuncu yok abi , 22 sinde gider iyi olursa. kötü olursa zaten fesih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Trabzonun yeni stadının ismi Recep Tayyip Erdoğan stadı olacakmış

bizim stadın ismi rte olsa, bir daha beşiktaşlıyım demezdim

O halde sadece şunu söyle hocam "İyi ki Beşiktaşlıyım!"
  • Bilic'i bende seviyorum ancak nedir bu elde tutma arzusu sanki bulunmaz hint kumaşı sanki ilk senesinde şampiyonluk yada ne bileyim avrupada elle tutulur bir başarı sergiledi.
    Altını çiziyorum bilic'i bende seviyorum. Ama gitmek isterse de 1 teklif yapılır 2 teklif yapılır 3. de hayatta başarılar denilir gibime geliyor ki böylede olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmooN

Bilic'i bende seviyorum ancak nedir bu elde tutma arzusu sanki bulunmaz hint kumaşı sanki ilk senesinde şampiyonluk yada ne bileyim avrupada elle tutulur bir başarı sergiledi.
    Altını çiziyorum bilic'i bende seviyorum. Ama gitmek isterse de 1 teklif yapılır 2 teklif yapılır 3. de hayatta başarılar denilir gibime geliyor ki böylede olması lazım

Bilic takimin basina cok yaksiyor 3 yillik kontratini her turlu doldurmali
    Ancak bu ulkede 2 sene ust uste sampiyon yapmis koskaca f terim gonderiliyor.Ersun yollaniyor .Bilic bu yilda sampiyon yapamazi gectim . 2 3 mac sallansin .yollarsa hic sasirmam. ligimizde rezil ve kepaze gibi sistem var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

quote:

Bilic'i bende seviyorum ancak nedir bu elde tutma arzusu sanki bulunmaz hint kumaşı sanki ilk senesinde şampiyonluk yada ne bileyim avrupada elle tutulur bir başarı sergiledi.

Ancak bu ulkede 2 sene ust uste sampiyon yapmis koskaca f terim gonderiliyor.Ersun yollaniyor .Bilic bu yilda sampiyon yapamazi gectim . 2 3 mac sallansin .yollarsa hic sasirmam. ligimizde rezil ve kepaze gibi sistem var.

Hocam ben zannetmiyorum bu yönetim Bilic konusunda duyarlı ve arkasındalar. İlk başta Bilic'i istemeyen ANÇ bile Bilic'in bir dediğini iki etmiyor. Bilic'ten öyle kolay vazgeçeceklerini zannetmiyorum.

• biliçi satalım bence 10m e falan kulübün paraya ihtiyacı var, takas + para da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

quote:

Hocam ben zannetmiyorum bu yönetim Bilic konusunda duyarlı ve arkasındalar. İlk başta Bilic'i istemeyen ANÇ bile Bilic'in bir dediğini iki etmiyor. Bilic'ten öyle kolay vazgeçeceklerini zannetmiyorum.

Umarim haklisindir. dedigim gibi bir rezilligin icindeyiz.bilic sampiyon olamadan 3 yillik kontratini tamamlasin bizim icin sampiyonluktan degerlidir. Ulke futbolu icinde milattir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

biliçi satalım bence 10m e falan kulübün paraya ihtiyacı var, takas + para da olabilir

Bence Holosko+bir miktar paraya Rize'ye verelim bu sene inancım tam takıma da bilice de iki kupa da bizim(lig ve Avrupa)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendes bu seferde Monaco'luları kızdırmış

Monaco antreman tesisleri önü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

quote:

biliçi satalım bence 10m e falan kulübün paraya ihtiyacı var, takas + para da olabilir

Bence Holosko+bir miktar paraya Rize'ye verelim bu sene inancım tam takıma da bilice de iki kupa da bizim(lig ve Avrupa)

noboa + sağ bek (linnes, musa hangisi olursa) olmadan olmaz.. ben avrupa için daha çok güveniyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

quote:

noboa + sağ bek (linnes, musa hangisi olursa) olmadan olmaz.. ben avrupa için daha çok güveniyorum..

Noboa bence gelecek zaten büyük ihtimalle hep bize yazıyor adam. Linnesle de anlaşmışızdır heralde devre arası için

• quote:

Bilic+5 milyon euro=Mourinho?

• quote:

West Ham'a verelim 8m€ + Sam amca karşılığı.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.