Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.551
Cevap
57
Favori
287.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tolga

Sivok Franco Ersan Ramon(İsmail) Atiba Veli(Necip) Oğuzhan Sosa Mustafa(sol kanat forvet) Ba
  • Çarşı'nın darbe girişimleri:

• Sivok sağda çok iş yapamaz gibime geliyor. Bi kere adam hızlı degil ileriye bindirme yapamaz ancak dediginiz gibi çakılı bek olarak oynar ki onun da artık modern futbolda yeri yok bence. Sadece hava toplarında iyi diye Bilic'in böyle bi macera arayacagını zannetmiyorum.
  • Sivok konusunda ben olumluyum orta açmayı doğru pas vermeyi ileri çıkmayı bilen bir adam . Bu yoklukta iyidir çünkü bu takım Ekrem Dağ'ı Serdar Kurtuluş'u gördü
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivok ileri çıkıp orta açsa geri dönemez ileriyi doldurup sivokla gol atarız diyolarsa niye sağ bek?? biliç heralde bunlar transfer döneminde ne konuşacaklar canları falan sıkılır deyip bunları yapıyor, yeni icat çıkarmasın.. 3 seçenek sunuyorum..

1) ismail oynar bekte..
    2) altyapıdan biri oynasın..
    3) necipi sağa çekip sivok önlibero oynasın, zaten necip fena değil bekte, sivokunda zaten oynamışlığı var orada..

sivoku sağbekte oynatacaksa bile ortada neciple başlasın maç içinde duruma göre değişim olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

sivok ileri çıkıp orta açsa geri dönemez ileriyi doldurup sivokla gol atarız diyolarsa niye sağ bek?? biliç heralde bunlar transfer döneminde ne konuşacaklar canları falan sıkılır deyip bunları yapıyor, yeni icat çıkarmasın.. 3 seçenek sunuyorum..

1) ismail oynar bekte..
    2) altyapıdan biri oynasın..
    3) necipi sağa çekip sivok önlibero oynasın, zaten necip fena değil bekte, sivokunda zaten oynamışlığı var orada..

sivoku sağbekte oynatacaksa bile ortada neciple başlasın maç içinde duruma göre değişim olur..

Sivok ön libero'da verimli olabilir bizim Veli ve Necip hava toplarında etkili değil en azından Sivok 185 boyuyla indirebilir de kimin yerine Atiba-Veli-Oğuzhan üçlüsü bozlurmu tartışılır.

Sosa gelince harbiden kadro kuramıyorsun.

her ne kadar yeteneksizde olsa Olcay var,Formda Pektemek,Ba söylemeye gerek yok. Töre'nin ne yapacağı belli değil

• Trabzonun yeni stadının ismi Recep Tayyip Erdoğan stadı olacakmış
  • sivok sag da oynarsa yedek stoperimiz atinc... bilic'in atinc'i goz onunde bulunduruyo olmasi hesaba katmasi demek bu ki cok guzel bisey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Trabzonun yeni stadının ismi Recep Tayyip Erdoğan stadı olacakmış

Stadyum: Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi Akp Arena
    Başkan: Reza Zarrab

• quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Trabzonun yeni stadının ismi Recep Tayyip Erdoğan stadı olacakmış

22 transferin teşekkürü heralde

• bu sene uefa ve lig şampiyonu olacağımızı düşünüyorum .
  • Sağ bek bölgemizde;

-Sürekli adam kaçıran Serdar
    -Defansif kalan,ileri çıkışları iyi olmayan Necip
    -Sol ayakla sağ bek bölgesinde oynamaya çalışan İsmail var.

Bu durum ve şartlar göz önüne alındığında Sivok'u sağ bek'te görmek isterim.
  • İbrahim toramandan sag bek olursa sivoktanda olur, antremanlarda deneyip begenmeden koymaz zaten oraya bilic sivoku merak etmeyin. Orada sivok olursa bilinki denenmis ve begenilmistir.

• twitterda bi belge görmüştüm ibrahim toraman schusterin antrenman programını sinan engine veriyordu o da aziz yıldırıma anlatıyordu sanırım öyle bir şey vardı tam anlatamadım ama geçerken görmüştüm şimdi kaybettim bilgisi olan var mı
  • Bilic devali yenilik pesinde bu harika ! Devamli arayis icinde.tek bir dusunce sistemde degil.

• # HATIRLATMA #

SLAVEN BILIC NTVSPOR'DA ALİ ECE VE GÜNTEKİN ONAY'IN SORULARINI YANITLAYACAK. SAAT 21:00'DA
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

twitterda bi belge görmüştüm ibrahim toraman schusterin antrenman programını sinan engine veriyordu o da aziz yıldırıma anlatıyordu sanırım öyle bir şey vardı tam anlatamadım ama geçerken görmüştüm şimdi kaybettim bilgisi olan var mı

tamam konusu varmış yeni gördüm
  • Konuyla alakasız ama Fenerbahçe vs Beşiktaş Fifa 15 Gameplayhttps://www.youtube.com/watch?v=6MYZ_M0v4I4&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: clarke06

Konuyla alakasız ama Fenerbahçe vs Beşiktaş Fifa 15 Gameplayhttps://www.youtube.com/watch?v=6MYZ_M0v4I4&feature=youtu.be

yav oyun çıkmadı nasıl oynuyor millet ?

Ba ve Töre dışında yüzler sallama olmuş
  • Slaven Bilic NTV Spor'un konuğu. Bilic'in Güntekin Onay ve Ali Ece'nin sorularını yanıtlayacağı Futbol Aktüel bugün 21:00'de NTV Spor'da.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.