Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modları paylaşırmısınız hocam?
  • arkadaşlar bir deney yapmanızı rica ediyorum sizden.
    kamera açık otomatik mod da beyaz yada açık renk bir zemine koyun sırt üstü.
    ne görüyorsunuz acaba???
  • Simsiyah bir ekran tabii ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    otomatik mod.
    ışıklı normal bir ortam beyaz kağıt üzerine denermisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

arkadaşlar bir deney yapmanızı rica ediyorum sizden.
    kamera açık otomatik mod da beyaz yada açık renk bir zemine koyun sırt üstü.
    ne görüyorsunuz acaba???

Siyah zemin ve beyaz zemin ekran görüntüleri bende böyle.
    (beyaz zeminde ekran görüntüsü alırken eliniz ile ışığı kesmemeye bakın)

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• Cnnk kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tam olmuş.
    açık renkliye dikkat ettin mi?
    pembelik var.
  • Türkiye Sony müşteri hizmetleri ile görüştüm şimdi. Cihazı önümüzdeki ay almanyada dan saturn yada mediamarkt dan almak istiyorum ve garantiyi sordum. Bir avrupa birliği ülkesinden aldığınız taktirde fatura fiş de alırsanız imei numarasıda yazarsa türkiye de 2 yıl garanti süresi olur dedi. Samsung bunu sağlamıyor onuda sordum. Acaba gerçekmidir ? sonradan demesinler bu cart şu curt diye ¿
  • Avrupa ve tr cihazi ayni kutu buyuk ihtimal dogrudur yine dee arastir ama.

• quote:

pembelik var.

İşte bundan da çok bahseden olmuş ve tedirgin olmadım desem yalan olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Modları paylaşırmısınız hocam?

Valla bir sürü deneme fotosu çektiğim için hangi foto hangi mod ile çekildi hiç hatırlamıyorum ama hemen hepsini 8 mp ile çektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LiLaLo

quote:

pembelik var.

İşte bundan da çok bahseden olmuş ve tedirgin olmadım desem yalan olur...

Yanlış anlamayın ama bu kadar absürt bir durumu kim hangi akla hizmet fotoğraflamak isteyip sonra da pembemsi çıkmış diye göstermek ister ki? Ben açık renk duvara yaslayıp çektim ve siyah çıktı.
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    sanırım bu sorun genel manada var.
    garanti konusuna gelince doğrudur. avrupa ülkelerinden alınan resmi sony garantisi türkiye de de geçerlidir.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    evet pembelik mevcut.

Şimdi testi iphone6 ve note 4 ile deneyip göndereceğim. kıyas yapma şansımız olur.
    Bana kalsa da absürt bi durum eyvallah. Lakin aradaki farkı görmek fikir sahibi olmak lazım diye düşünüyorum, kaldı ki İphone 5S'i satıp Z3 alan biriyim.
    Z3 kötü fotoğraf çekse bile kabulümdür, hiç dert değil. Zira ben fotoğraf çekeceğim zaman Mark II'mi kullanıyorum. (Gerçek fotoğraf bana göre o dur)

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

kardeş o nasıl oldu.
    çekim denemeleri yapıyordum. herkes saat çekince birde benim olsun dedim.
    o ara otomatik moda ve manuel mod da ayarlara bakıyordum.
    otomatik mod da telefonu beyaz zemin üzerine koydum tamamen tesadüf.
    önce ekran simsiyahtı sonra sanırm ışık alınca ekran açıldı ve ortasında pembelik fark ettim.
    bu manuel mod da oluyor mu diye baktım yok ekran simsiyah.
    onun için merak ettim ve sorma ihtiyacı durdum.
    yoksa keyfe keder yapılmış bir durum değil.
    saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnnk

Bana kalsa da absürt bi durum eyvallah. Lakin aradaki farkı görmek fikir sahibi olmak lazım diye düşünüyorum, kaldı ki İphone 5S'i satıp Z3 alan biriyim.
    Z3 kötü fotoğraf çekse bile kabulümdür, hiç dert değil. Zira ben fotoğraf çekeceğim zaman Mark II'mi kullanıyorum. (Gerçek fotoğraf bana göre o dur)

Ben de canon 650d kullanıyorum bir süredir.

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    Vala ben 40 sn bekliyorum çoğu zaman anlamadım bi türlü
    İnşallah FF makineye geçersin. FF işler çok farklı.. bende 30D ile başlamıştım yıllar önce.
    ışığın bol olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnnk

İnşallah FF makineye geçersin. FF işler çok farklı.. bende 30D ile başlamıştım yıllar önce.
    ışığın bol olsun

Şu sıralar makroya taktım. Full frame gibi bir beklentim yok. Ama iyi temennilerin için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 24 Şubat 2015; 16:41:58 >
  • buda benim z3 değerleri..
    sizce ekran filmsiz kullansak ne olur telefonu.. ekran filmi olunca çok leke kalıyor ekranda..
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.