Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.040
Cevap
44
Favori
257.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olaylar iyice karıştı bidahaki bölüm sezon finali olur olayları ilerletip cevapsız burakırlar diğer sezonda yine Poyraz şansı ve harika zekası ile olaylardan sıyrılır ve yoluna devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün izleyemedim nasıldı bölüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya sezon finali degilde final olsa hiç saşırmam.
    Poyraz Yakalandı artık bu istende sıyrilmamasi lazim
    Zafer ölecek. Olaylar bitti bakalim ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Haftaya sezon finali degilde final olsa hiç saşırmam.

2.sezon için anlaşılmış diye biliyorum

• şu poyrazın polislik olayını tam anlamıyla anlatabilcek olan var mı poyrazın lindeki belgenin sahte olamaz mı
  • Bu dizi bana kafayı yedirtecek. Müthiş ya.
  • Son bölüm nispeten son 3-4 bölüme göre keyifliydi tabi bazı olayların daha farklı işlenmesini izlerdim son sahnedeki oyunculuklara hayran kaldım bu oyunculuğa daha farklı şeyler yazılabilirdi daha farklı olarak Poyraz ile Ayşegül yüzleşmeliydi Begüm ortaya çıksa bile 2.sezonda gelmeliydi hiç araya girmemeliydi açıkcası benim hayalimdeki yüzleşmede Necmi'nin yerinde Poyraz ve Ayşegül'ün iki tek atarken açıklamasını beklerdim sanki daha farklı olurmuş sonuçta bu dizinin ana temasının aşk üzerinde girdiyse öyle olmalıydı diye düşünüyorum haftaya olaylar karışacak bende Zafer ölecek diye düşünüyorum ama Polis'ler Ayşegül'ü alıcaklar felan ordan birşeyler olur Zafer kurtabilir neyse haftayı bekliyelim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCRiMiNaL.

Son bölüm nispeten son 3-4 bölüme göre keyifliydi tabi bazı olayların daha farklı işlenmesini izlerdim son sahnedeki oyunculuklara hayran kaldım bu oyunculuğa daha farklı şeyler yazılabilirdi daha farklı olarak Poyraz ile Ayşegül yüzleşmeliydi Begüm ortaya çıksa bile 2.sezonda gelmeliydi hiç araya girmemeliydi açıkcası benim hayalimdeki yüzleşmede Necmi'nin yerinde Poyraz ve Ayşegül'ün iki tek atarken açıklamasını beklerdim sanki daha farklı olurmuş sonuçta bu dizinin ana temasının aşk üzerinde girdiyse öyle olmalıydı diye düşünüyorum haftaya olaylar karışacak bende Zafer ölecek diye düşünüyorum ama Polis'ler Ayşegül'ü alıcaklar felan ordan birşeyler olur Zafer kurtabilir neyse haftayı bekliyelim artık.

Son sahneyi izleyemedim tam olarak orda ne oldu?

• Evrak, Mümtaz'ın her şeyi gibi sahte büyük olasılıkla; gelecek bölümde ne olur bir şey demek zor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaferi Kaldırdıkları yere, savcıyı getirdiler, kulaklarıyla duymasını istediler.

Begümden o kadar nefret ediyorum ki, evlilikle ilgili yaklaşımım zaten negatifti iyiden iyiye buz gibi oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Haftaya sezon finali degilde final olsa hiç saşırmam.

2.sezon için anlaşılmış diye biliyorum

Saolun hocam sevindim şimdi
    Zaten sezon finali 24. Bölüm olacakmış
    Olaylar nasil düzelecek hic bilmiyorum. Bu kadar Dobra dizi olursa zor senaryo yetişir gibi

• Bende şimdi izledim bölüm iyiymiş merakla gelecek haftayı bekliyicez artık

• Çok iyi bölümdü bence.Sezon finalini bekliyorum neler olacak bakalım.

• Sezon finali 24. bölüm.

• Sezon finalinin 23. Bölüm olacağı söyleniyordu, değilmiş demek.
  • sema olayından sonra soğudum bundan. dizide sürekli poyrazin basina bi sey geliyo sonra ustesinden geliyor
    bu ne la arada farklılık gerek hep ayni hep ayni gitmiyor

• Sema'nın annesi intihar etmiş orası net, Bahri kime atarlanıyor çözemedim ama Poyraz'ın kalkıp bu şekilde bir nevi ötmesi karaktere yakışan bir durum değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

Sema'nın annesi intihar etmiş orası net, Bahri kime atarlanıyor çözemedim ama Poyraz'ın kalkıp bu şekilde bir nevi ötmesi karaktere yakışan bir durum değil...

Eninde sonunda bunu yapmak zorundaydı zaten amacı buydu ama ayşegüle yazık oldu inşallah sezon finaline kadar araları düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

Sema'nın annesi intihar etmiş orası net, Bahri kime atarlanıyor çözemedim ama Poyraz'ın kalkıp bu şekilde bir nevi ötmesi karaktere yakışan bir durum değil...

Eninde sonunda bunu yapmak zorundaydı zaten amacı buydu ama ayşegüle yazık oldu inşallah sezon finaline kadar araları düzelir.

Elbette ortaya çıktı ancak bu şekilde olmamalıydı en azından.

--
    Bu bölümde fragmana göre bizi şaşırtacak durumlar olacak diye düşünüyorum bakalım ne derece gerçekleşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Haziran 2015; 11:36:56 >
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.