Şimdi Ara

Babam hediye G3 almış SSli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
5.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traktorrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Orijinalden alıntı: Traktorrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Bizde bayramda para gelirde Moto G alırız diye bekliyoruz

Bende ondan alcam zööô

Al kardeş,Diskavri almada

Şuan disjavri var değiştircem

İlk kez alsaydın Moto g alabilirdin ama üstüne para verip değiştirmeye değmez bence. Aralarında ahım şahım bir fark yok, üstüne biraz para koyup ikisinden de daha üstün bir telefon alabilirsin, g2 mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: kreuzberg12

Nasıl telefon performans şarj olarak

Daha kullanıyorum bakalım ama şunu da belirtmeliyim ses çıkışı inanılmaz güzel. Nicki Minaj Super Bass ile test ediyorum şuan

• Bi g2 kullanıcısı olaraak söyliyim baban çok doğru bir tercih yapmış Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • Güzel telefon Güle güle kullan.Bir babanın bilmeden bu telefonu almasınıda manidar buldum
  • Bize doğum günümüzde t-shirt gelse sevinçten havaya uçardık ne babalar var be

• Güle güle kullan muazzam cihaz.Babanın bu denli iyi tercih yapmasına şaşırdım

• hobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Not: Direksiyon seti sandım sonradan uyandım onlar g27 falandı.
  • Bende de note 2 var. Tablet almaya gerek var mi dersiniz ? Film izleme amacli. Uniye gidecem de pc de istemiyorum.

??

• nereden aldıgını bilmiyorum ama iyi ordaki elamanlar babanı kandırıp samsung telefon aldırmamışlar
    bu arada güle güle kullan
  • Erdi abi ofiste kullandırmıştı iyi telefondu
  • dandroid.
    not: ne ios ne windows fanıyım. Sadece o kadar para verdiğim makine "bilmem bişey durduruldu" hatası verince kafam atıyor.
    kasması ayrı
  • hayırlı olsun hocam, beni delirten bazı sebeplerden ötürü bir daha android kullanmayacağım fakat g3 gerçekten güzel telefon

----------------------

@PetyrBaelish

aman diyeyim o telefonu çöpe at
  • Bende bugün samsungun s3 miniye benzeyen bi telefonunu aldım.Elimde normal tuşlu bi telefon vardı film izlerim kitap okurum diye aldım yoksa elimdeki işimi görüyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saf köylü

hayırlı olsun hocam, beni delirten bazı sebeplerden ötürü bir daha android kullanmayacağım fakat g3 gerçekten güzel telefon

----------------------

@PetyrBaelish

Ben telefonu asiri begendim yalniz. Yegane problemi bazen cok isinmasi. En kucuk bi donma falan da yok. Ucuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

quote:

hayırlı olsun hocam, beni delirten bazı sebeplerden ötürü bir daha android kullanmayacağım fakat g3 gerçekten güzel telefon

----------------------

@PetyrBaelish

Ben telefonu asiri begendim yalniz. Yegane problemi bazen cok isinmasi. En kucuk bi donma falan da yok. Ucuyor

telefonun performansı yerinde ama malzeme kalitesi çöp. bir sene orijinal TPU kılıfıyla kullandım arka kapak mahvoldu. şimdi bırak kılıfı ekran koruyucu bile kullanmıyorum, telefonu şamar oğlanım ettim

android'in sıkıntılarına gelirsek de wakelock denilen olay baya bir canımı sıktı, illallah ettim Android'den, şimdi sorunu çözdüm ama hala ince bir kin besliyorum Android amcaya

• Ne babalar var yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı Olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TırnakMakasındaKiZincir

Babam hediye G3 almış SSli

Telefon harika bir şey
    Gold almış

Telefonu G2 ilemi çektin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

quote:

----------------------

@PetyrBaelish

telefonun performansı yerinde ama malzeme kalitesi çöp. bir sene orijinal TPU kılıfıyla kullandım arka kapak mahvoldu. şimdi bırak kılıfı ekran koruyucu bile kullanmıyorum, telefonu şamar oğlanım ettim

android'in sıkıntılarına gelirsek de wakelock denilen olay baya bir canımı sıktı, illallah ettim Android'den, şimdi sorunu çözdüm ama hala ince bir kin besliyorum Android amcaya

Bence Kral gibi. Ole kolay kolayda memnun olmam biseylerden.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.