Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
24
Favori
116.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Far Cry 3 yakaladığı büyük başarıdan sonra, pek çok oyuncuyu heyecanlandıran Far Cry 4 hakkında oyunun kreatif yönetmeni Alex Hutchinson oyun hakkında bazı detayları GameInformer paylaştı. Biz de bu detayları hemen aşağıda sizler için listeledik.
    - Oyunun haritası genel olarak Far Cry 3 ile aynı büyüklükte, ancak önceki oyundaki kadar deniz olmadığı için daha çok içerik bulunuyor.
    - Dean Evans ve ekibi oyunun bir seriden farklı görünmesini istiyor. Bir Blood Dragon 2 göremeyebiliriz ancak beklenmedik şeylere hazır olmamız söyleniyor.
    - Geliştiriciler modlamayla ilgileniyorlar ve mod yapan toplulukla birlikte 'extreme' bir Far Cry'ı görebileceğimiz söyleniyor. Soğuktan etkilenme, hayvanlar tarafından ısırılmanın ölüme yol açması, kalıcı ölüm gibi dinamikler direkt olarak oyunun normal modunda bulunmuyor ama yapımcılar ilgi gelirse ekleyebileceklerini söylüyorlar.
    - Far Cry 4'te köpek balığı bulunmayacak. Onun yerini 'Demon Fish' almış bulunmakta. Ayrıca oyunda bal porsukları da bulunuyor.
    - Oyunda bazı dağlık bölgelerde oksijen yetersizliği yaşayacaksınız ve az da olsa oksijen gerekecek.
    - Oyunda çığ düşmüş yerler bulunacak ancak oyuncular çığ tetikleyemecekler.
    - Oyunun PS4/PS3 sürümünü alanlara 'Keys to Kyrat' adındaki anahtarlar verilecek ve bunları arkadaşlarınıza verip, siz oyunu oynuyorken, onların tam bir oyuna sahip olmalarını sağlayabiliyorsunuz.
    - 'SplitScreen' co-op özelliği bulunmuyor.
    - Far Cry 4'te rekabetçi multiplayer modları bulunacak. Far Cry 3'te çok başarılı olamayan ekip, derslerini aldıklarını ve öğrendiklerini Far Cry 4'te uygulayacaklarını söylüyorlar.
    - Oyunun erken aşamlarında Wing Suit'e sahip olabileceksiniz.
    - Oyunun sinematiklerinde gösterilen hareketlerle Far Cry 3 kıyaslanırsa, yeni oyunda 'Quick Time Event' bulunmayacak veya azaltılacak gibi görünüyor.
    - Araba sürüyorken, diğer arabalara bomba atabileceksiniz.
    - Yayılan alev dinamiği Far Cry 4'te de bulunuyor.
    - Hutchinson dışkınızı oyunda kullandırmayı düşündüklerini söylüyor. Zehir ve özel oklar yapmada kullanılacak olan dinamiğe takım karşı çıkmış.
    - Artık oyundaki HUD'ı ve deneyim puanı gösterimini istediğiniz gibi kapatabileceksiniz.
    - Yine birden fazla son bulunacak ancak, oyunda daha az karakter var.
    - Farklı gruplar içinde tarafınızı seçebiliyorsunuz ve bu diğer karakterlerle ilişkinizi etkilediği gibi oyunun sonunu da etkiliyor.
    - Outpost'ları sıfırlama özelliği gelebilir, ancak buna düşük bir ihtimalle bakılıyor.

Kaynak bsc

• Güzel yenilikler var,umarım en az önceki oyun kadar iyi olur
  • Outpost'ları sıfırlama özelliğini engellemeye hiç gerek yok,saçma sapan kısıtlamalar oyuncuyu tiksindirir.Modlama kısmında ise iyice genişletme yapmalılar,hikaye kurgulama ve mod oyununu Crysis 2 deki gibi topluluklara sunma olmalı.Bu sayede oyun uzun ömürlü olur,yeni fikirler,tasarımlar hayat bulur.Yoksa Ubi sadece prof. modcular için izin verip sadece MP haritaları tasarımına izin verirse olmaz.
  •  Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

Daha fazlası.
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Far_Cry_4un_Konsept_Tasarimlari_ve_Ekran_Goruntuleri_Yayinlandi-67115.htm

• önce ki oyun harikaydı bunu da öyle olacağını eminim bakalım bekliyoruz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultralisan -- 14 Ağustos 2014; 17:04:47 >
  • Farklı atmosferler olması iyi olmuş,merakla beklediğim oyunlardan biri
  • Oyunu bitirmek 35 saat sürecek, yakında sistem gereksinimleride açıklanacak.
  • Yakında çoklu oyuncu modu ile ilgili video yayınlanacakmış.
  • multiplayer tutarsa orjinal alırım, tutmazsa almam.
  • Vay be adamlar yapmış.Bu oyunda multiplayer tutsa ne olur tutmazsa ne olur.

• Bu senenin en bomba oyunlarından olacağını düşünüyorum.Gümbür gümbür geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimlerini merakla bekliyorum. Bu senenin oyunlarıyla yaklaşık olarak aynı şeyi isterler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gameplaylerde oyun çok güzel gözüküyor
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Şu oyunu gamepadle oynamaya nasıl dayanıyorlar anlamıyorum denedim zamanında ama her türlü oyunu gamepadde oynarım FPS'yi oynayamam, şekil A'da da zaten eleman berbat oynuyor kaç kere öldü bi gameplayde Bu arada video PS4'te sanırım ama draw distance çok kötü yaw ilk başlarda helikopter gibi alette uçarken uzaktaki nesneler dibine girene kadar belirmiyor kötü olmuş Onun dışında oyun mekanikleri falan Far Cry 3'ün aynısı sadece farklı mekanda, ama o zaten harikaydı bu da her türlü oynanır ön siparişi verdim bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Şu oyunu gamepadle oynamaya nasıl dayanıyorlar anlamıyorum denedim zamanında ama her türlü oyunu gamepadde oynarım FPS'yi oynayamam, şekil A'da da zaten eleman berbat oynuyor kaç kere öldü bi gameplayde Bu arada video PS4'te sanırım ama draw distance çok kötü yaw ilk başlarda helikopter gibi alette uçarken uzaktaki nesneler dibine girene kadar belirmiyor kötü olmuş Onun dışında oyun mekanikleri falan Far Cry 3'ün aynısı sadece farklı mekanda, ama o zaten harikaydı bu da her türlü oynanır ön siparişi verdim bekliyorum

Bende sadece spor oyunlarında kullanıyorum gamepadi geri kalan herşey klavye&mouse

Oyun zaten Far Cry 3 dinamiklerini alıyor bunu yapımcılarda inkar etmiyor zaten. FC3 güzel oyundu FC4 üstüne biraz daha koyarak gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Oyunu bitirmek 35 saat sürecek, yakında sistem gereksinimleride açıklanacak.

Oyun süresi çok iyi. Far Cry 3 ü tüm yan görevleri yaparak ve tüm karakolları alarak, sindire sindire 20 saatte falan bitirmiştim sanırım.
  • JackFrags yeni video paylaşmış. Daha önce görmediğiniz yerler var izleyin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.