Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.731
Cevap
24
Favori
116.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WolveriNeo

2.ana karakter gay mi talha usta öyle diyor

Yok Miçoş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Oyunu bitirmek 35 saat sürecek, yakında sistem gereksinimleride açıklanacak.

Oyun süresi çok iyi. Far Cry 3 ü tüm yan görevleri yaparak ve tüm karakolları alarak, sindire sindire 20 saatte falan bitirmiştim sanırım.

20 saatmi? o kadar kısa sürmüyordu sanki.

Yada ben yanlış hatırlıyorum.
  • Far cry 3 için önerilen sistem gereksinimlerinde i3530 - amd phenom ıı x2 işlemci 4 gb ram gtx480 / amd 5770
    optimal sistem gereksinimlerinde i7 2600k - fx4150 8 gb ram ekran kartı olarak gtx670 / hd 7970 istiyordu.
    Videolardan gördüğüm kadarıyla grafikler farcry 3 e göre çok fark yok.Yine aşağı yukarı aynı sistemi ister.
    Optimal için öngörüm İ7 3770 - amd fx 8350 8gb ram ekran kartı için gtx760-770 amd r270/280x gibi bir şey ister.HAtta işlemci daha da düşük olabilir.
  • benim favori FPS oyunum sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

JackFrags yeni video paylaşmış. Daha önce görmediğiniz yerler var izleyin.

Yılın en eğlenceli aksiyon oyunu olacak şimdiden belli, yapılan haberlerin aksine animasyonlarda fazla bir gelişme olmamış, oyunu kötülemek için demiyorum zaten yeterliydi. Far Cry 3'de DLC'ler bedavaydı keşke Season Pass sistemi olmasaydı, ama bu oyun için değer gibi görünüyor.
  • single playerın ciddi anlamda hakkını verenlerden.
  • Hayal kırıklığı yaşatıcak gibi geliyo bana
  • Yaklaşık 25 dakikalık yeni oynanış videosu var

• Açık dünya aksiyon oyunlarının merakla beklenenleri arasında yer alan Far Cry 4 bildiğiniz gibi önümüzdeki aylarda çıkışını yapacak. Oyunun dağıtımcılığını ve geliştiriciliğini üstlenen Ubisoft, Far Cry 4'ün season pass'ini detaylandırdı.

Xbox 360 dışında tüm platformlar için dijital olarak yayınlanacak season pass'de beş adet yeni içerik bulunuyor. Bunlar: The Syringe, Ajay ve Hurk'ün hapishaneye düşmesini konu alan Escape from Durgesh Prison, beş bölüm ve yeni silahlar içeren Hurk Deluxe Pack,

yeni bir PVP multiplayer modu olan Overrun ve Himalaya'da yaşandığı söylenen canavar Yeti'yi konu alacak Valley of the Yetis.

Oyunun season pass'i için belirtilen fiyat ise 23.99£. Far Cry 4; 20 Kasım'da PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 oyuncularıyla buluşacak.

BSC
  • Ubisoft oyunlarının ekstra içeriklerinden uzak durmanızı öneririrm her türlü, düzgün ek paket şekilden gelmedikçe.(bknz Far Cry 3 Red Dragon)
    Gerek ön sipariş bonuslar, gerekse gelen DLC ler hep "sığ" oluyor ve genelde kozmetik yarar sağlamaktan öteye gidemiyor. Özellikle AC oyunlarında ön sipariş ile gelen ek haritalar olmasa da olur denecek tipte yerler 1-2 tanesi dışında. Season pass alacak olanlar iki kere düşünsün derim.

FC4, 3 ün izinden giderse (ki öyle görünüyor) her türlü oynanır, ama eski fiyatı yok artık Ubi oyunlarının Aral'da, 70-80 liraya alıyorduk ne güzel...Steam Türk lirasına geçerse ve düzgün bir fiyat olursa oaradan alırım, diğer türlü ucuza bulunca alırım ancak.
  • Open world mu oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Open world mu oyun

EVET
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

Open world mu oyun

EVET

Tesekkurler ozaman on siparisi vereyim ps4e

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunia grafik motoru bence AC'de kullanılan AnvilNext'den daha iyi, Ubisoft olmasaydı Crytek ile Far Cry'ın adı anılmazdı seriyi bayağı geliştirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 24 Ekim 2014; 19:02:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

İlk Far Cry gibi efsane olsun inşallah.

2 ve 3 ilk oyunun yanına bile yaklaşamaz bilmem katılırmısınız. Heleki 2 nci oyun tam bir fiyasko. 3 ncüsü iyiydi
  • Helikopter sürme çok eğlenceli gözüküyor

• Bence 2014 yılında çıkan en iyi fps olacak fazlada rakibi yok açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

İlk Far Cry gibi efsane olsun inşallah.

2 ve 3 ilk oyunun yanına bile yaklaşamaz bilmem katılırmısınız. Heleki 2 nci oyun tam bir fiyasko. 3 ncüsü iyiydi

Fikirlerinize tabiki katılırım. İlk oyun o zamanın şartlarına göre mükemmeldi ve çoğu kişiye sistem yeniletmişti.
  • O değil de bu da AC Unity gibi minimum GTX 680 isterse yandık birkaç güne belli olur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.