Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ERTAN84

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Bizim Avrupa da para verip aldığımız oyunu adamlar Kore de WE2014 Online adında free to play olarak sunuyor ve online altyapısı parayla sattıkları PES ten daha iyi Bu da 2014 ten önce çıkardıkları F2P Winning Eleven :

bu oyunu bizim oynama imkanımız yok mu yaademekki neymiş her şey grafik değilmiş.Her zaman söylerim ben futbol oyunlarında oynanış hissi ve zevke bakarım.Benim için en son grafik gelir

Maalesef hocam keşke oynayabilsek :( Sitesinden tek tek çeviri yaparak zar zor üye oldum oyunu da indirdim ama son aşamada kaldım çünkü sosyal güvenlik numarası istiyor yani sadece Güney Kore vatandaşları oynayabiliyor. Yabancı forumlarda da konuları var oynamak isteyen çok ama neden sadece Kore ye özel yapmışlar anlamak mümkün değil. Birkaç sene önce sözde PES Online adında duyuru yapmışlardı ama çıkmayacak heralde.

• Bakalim ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

pc için next-gen olmayacak mı?

Umarim Konami de EA gibi yapmaz. PS4 FIFA ile PC FIFA arasinda daglar kadar fark var. Playstationdaki cok daha iyi, PC'deki tam mantar. PES'in en guzel yani tum platformlarda ayni oyunu sunmasi, EA gibi ayrim yok yani. Sadece PC donanim olarak daha iyi oldugu icin daha iyi ayarlarda PES oynananiliyor PC'de. Dilegim yine oyle olmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: hozes

pc için next-gen olmayacak mı?

Umarim Konami de EA gibi yapmaz. PS4 FIFA ile PC FIFA arasinda daglar kadar fark var. Playstationdaki cok daha iyi, PC'deki tam mantar. PES'in en guzel yani tum platformlarda ayni oyunu sunmasi, EA gibi ayrim yok yani. Sadece PC donanim olarak daha iyi oldugu icin daha iyi ayarlarda PES oynananiliyor PC'de. Dilegim yine oyle olmasi.

EA bile hatasını anladı Fifa 15 i PC-PS4-XBOX One için ignite motoruyla çıkaracak.
    PC için İgnite motoruyla çıkması dx11 şartı koyar.
    O şart ise 9800 gtx gibi sahip pc kullanıcılarının (mesela ben) oyunu oynayamamasını sağlar.

Fifa gözümde gittikçe küçülüyor.

• 3 Temmuz a için bir tweet okudum. Manchester şehri gösterilecek diyor ve Yeni kodların verileceğini söylüyor bu yeni kodların ne anlama geldiğini çözemedim bu sene acayip bir politika izleniyor yapımcı firma tarafından hakkımızda hayırlısı diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalGamer333

Bakalim ne olacak

yılın yorumu
  • E3 Fuarındaki Kei Masuda Röportajını Dinledim. Roportajdan aktaracağım bazı notlar :

- Oynanış konusunda çok ciddi gelişmeler ve geliştirmeler yaptıklarını söylüyorlar.

- Öncelik olarak oynanışın temeli üzerinde durduklarını söyledi.

- Yeni modların geleceğinden bahsetti. Mevcut modlarda geliştirmeler olduğundan bahsetti

- Online ve Offline arasındaki farkı sordu oradaki muhabir

- Konami nin online ı temeli hakkında geliştirmeler yaptıklarını söyledi

- Oyun içi futbolculara yeni özellikler eklendiğini söyledi

- Yağmur ve çevresel faktörler oyuna eklenmiştir dedi

- Saha içi detayların daha iyi olduğunu söyledi PES 15 de

- Fox engine i yeni nesilde tam olarak kullanıldığından bahsetti.

Şimdilik 4 dk lık roportajdan aktaracaklarım budur...

• PES 2015 Kontrol Ayarları Ekranı

• GOadvance kullanıcısına yanıt
    Bu sayfada bu tip bilgiler görmek istiyoruz. Teşekkürler hocam

• GOadvance kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

birkaç gün sonra önümüzdeki sis biraz daha açılmış olacak

trailerın niye kaldırıldığını twitter üzerinden soran oyunculara

oyuncuları heyecanlandıracak bir video hazırlıyoruz cevabı verilmiş
  • L1+üçgeni görmek bile rahatsız ediyor

bu sene L1+üçgenden nasıl soğuduysam seneye oyun açığı olmasa bile kullanamam sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Haziran 2014; 16:57:34 >
  • L1+üçgeni bende sevmiyorum tamam uzun top olurda ama her oyuncu aynı pası atıyor pirlo ile flamini pası arasında gerçekte nasıl daglar kadar fark varsa bundada öyle olmalı pes 2011de böyle L1+üçgen yoktu pes 2012den sonra hem oyun hız dayalı oldu hemde L1+üçgen oyunu hıza dayalı yapamasalar o zaman L1+üçgen işe yaramaz pes 2014 neydi öyle her oyuncu jet gibi nerdeyse
  • Dünya Kupasındaki görüntü gibi bir pes istiyorum üstelik o kale ağlarına hayranım. Dünya Kupasının kale ağları hep düzgün ve petek kale ağlarına sahip oluyor bendeki LG 42LM660S de TRT1 HD de görüntü de olağanüstü oluyor bu görüntüye benzer bir görüntü de PS4 de görmek istiyorum umarım başarırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

teşekkürler hocam

birkaç gün sonra önümüzdeki sis biraz daha açılmış olacak

trailerın niye kaldırıldığını twitter üzerinden soran oyunculara

oyuncuları heyecanlandıracak bir video hazırlıyoruz cevabı verilmiş

Pes CANDIR

• Şunu da araya katsınlar oyun hızı denilen şeyi kapatsınlar abi. Yemin ederim PS kafelerde +2 oynayanlar yüzünden Pes 2013 bile oynanmıyor. O kadar saçma bir hızda oluyor ki oyun anlamıyorum nasıl oynuyorlar. Bazen arkadaşlar arasında fazla görüşmediğim kişlerle Pes oynarken oyundan soğuyorum.
  • Pes 2014 ün oyun motorunu beğenmeyen arkadaşlar pes 2014 ün pc versiyonunun 1.06 ya kadar tüm sürümlerini oynayıp ondan sonra tekrar motorla ilgili yorumlar yapsınlar derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Haziran 2014; 19:47:38 >
  • PES 14 de güzel yapılan şeyler vardı elbette ama çok eskikleri vardı o yüzden yarım yamalak piyasaya sürülen bir oyun olarak tarihe geçmiştir. Çünkü oyunda içine düşülen hata şuydu PS3 sisteminin özellikleri hesap edilmeden radikal değişikliklere gidildi. Cihaz da oyunu kaldırmadı. Bence PS4 sistemi beklenebilirdi. Geçen seneki oyun motoru bu sene kusursuz bir biçimde iyi bir pazarlama stratejisiyle çok iyi bir şekilde sezona giriş yapabilirdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

PES 14 de güzel yapılan şeyler vardı elbette ama çok eskikleri vardı o yüzden yarım yamalak piyasaya sürülen bir oyun olarak tarihe geçmiştir. Çünkü oyunda içine düşülen hata şuydu PS3 sisteminin özellikleri hesap edilmeden radikal değişikliklere gidildi. Cihaz da oyunu kaldırmadı. Bence PS4 sistemi beklenebilirdi. Geçen seneki oyun motoru bu sene kusursuz bir biçimde iyi bir pazarlama stratejisiyle çok iyi bir şekilde sezona giriş yapabilirdi...

hiç katılmıyorum. abi futbol oyunu yapıyorsun gözünü seviyim motor ne kaldırmicak . bunlar hep konaminin bahanesi. yarım yamalak oyun yapmışlar doğrusun da motordan değil o beceriksizliklerinden.

• 2014 ün son halinden 106 ve önceki versiyonlarına dönebilen arkadaşlar bu oyunun oyuncu animasyonlarından top fiziğine kadar nasıl büyük bir gerileme yaşadığını görecektir

şu an 1.04 oynuyorum futbol gibi futbol oyunu yapmışlar

bunu yapan firma konami

demekki adamlar isteyince yapabiliyorlar
  • bence su anki en iyi sürüm 1.16... ondan sonra 1.13, sonra 1.01, daha sonra 1.06 gelir...

konami animasyonla ugrasmazsa o eski pes5-6 gibi bir oyun oynayabiliriz..nezaman fifa acayip hareketler cıkardı, milletin gözü dündü, pes te yapayım dedi ama futbol oyunu o acayip hareketler değil, salon macı yapmıyoruz ki, kacınız macta sürekli flip flap yapan veya top üstünde 360 derece dönen veya bu tarz hareketleri görüyor ki...eski peslerde iki tane hareket vardı, biri şaşırtma hareketi, biride 360 dönme...futbolda bu hareketlerle calım yapan bir iki futbolcu var, ronaldo messi iniesta vs vs...cogu zaman kosarak, mücadele ederek veya kosu yönünü değiştirerek adam geciyorlar zaten..umarım pes bu calım merakından vaz gecip eski pes serilerine dönüş yapar...
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.