Şimdi Ara

Babayi polo aldirmakdan vazgeciremiyorum yardim.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
2.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mitsubishielectric

quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

quote:

Abiler iyi aksamlar. Daha once de arac arayisi icinde oldugumuzu soylemistim. Bugun tekrar konusu acildi peder beyle, en sonunda polo alalim uzatmayalim dedi 54bin tl comfortline 2014) . Ben gerek diger siteler gerek burdan cesitli dezavantajlarini sundum, forumda dile getirdigim gibi bu araba bu parayi hak etmez desem de vw diyor dunya markasi diyor baska bisey demiyor.
    Isin acikcasi bende bu butcede onune fazla secenek de sunamiyorum (50-55bin civari) o yuzden diretemiyorum da.
    Sizce ne yapmaliyim, kafalardaki vw saglamdir kalitelidir algisindan kurtaramiyorum. Bir jetta veya golf olsa neyse ama polo modeli resmen cop benim gozumde. oneri ve direktiflerinizi bekliyorum tesekkurler

almak istiyorsa alsın polo kötü araba değildir hatta yolda gördüğümde gözlerimi alamadığım pololarda olmuştur . şuanda bende araç bakmaktayım ve her fiyat aralığında senin gibi kararsızlık yaşanıyor . bence millete çok bakma herkes atar tutar .golf olsa neyse demişin ozamanda golfe 70-80 verilmez diceklerdi :) . git babanla deneme sürüşü yapın hoşuna gidecektir diye tahmin ediyorum . hadi hayırlısı olsun :)

Hocam tesekkur ederim yorumun icin, hersey olacagina varir benim de fazla dayatmaya calismam saygisizlik olur zaten

Problack hocam, makyajli kasada dedigin extralar gelirse bizi hayli uzer, ama onun fiyati da artacaktir heralde dogal olarak

önemli değil kardeşim . sen sıfır diyorsun diye ben böyle bir yorum yaptım tabiki 2. el olursa baya alternatif var . ama sıfırın alternatifi yok millet avensis demiş ilk önce gidip bi sıfır fiyatına baksınlar :) ... sen milletten sıfır polonun yerine 54 bin tlye önerebilecekleri sıfır araba söylettir bakayım ne diyebilecekler :) +

• quote:

2013 sifir opel astra 1.4 140hp active select enjoy active modeli 56bin tl.
    sizce bu cok daha iyi bir alternatif degil mi ne dersiniz?

opel astra iyidir fakat yakıt tüketimine bakacaktır baban onları bir incele birde 2013 model oluşuna takabilir :) + onun haricinde iyidir
  • Poloyu kotulemek gibi olmasinda benim gözümde en full gti modelinin edeceği 50bin tl. Polo nedir la çok afedersin?. Ne demişler parayı nasıl kazandığınız önemli nasıl harcadığınız daha önemli. Neymiş comfortlinemis tovbe tovbe gedin allani severseniz. Kardeş yanlış anlama ama baban gibilere poloyu 70bine satacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Poloyu kotulemek gibi olmasinda benim gözümde en full gti modelinin edeceği 50bin tl. Polo nedir la çok afedersin?. Ne demişler parayı nasıl kazandığınız önemli nasıl harcadığınız daha önemli. Neymiş comfortlinemis tovbe tovbe gedin allani severseniz. Kardeş yanlış anlama ama baban gibilere poloyu 70bine satacaksin.

alternatif önerseydin iyidi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaaaan_95

hocam babaya şöyle şeyler gösterin birde audiye yönelin daha çabuk kabul edecektir audinin volkswagen grubuna ait olduğunu söyleyin babanız belli ki toplumdaki vw algısından etkilenmiş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2012-model-audi-a3-1.2-tfsi-attraction-105-ps-beyaz-160954429/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2011-dizel-sahibinden-kazasiz-boyasiz-yakit-cimrisi-beyaz-160908058/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2012-insignia-2.0-cdti-otomatik-49.000km-160568077/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-saylamlar-dan-2011-bmw-116i-comfort-otomatik-isik-paket-160898929/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-doktordan-temiz-bmw-1-serisi-daha-20.000-km-bile-degil-160916564/detay

İkinci ele antipatik. neden diye sorarsan Bende anlayamıyorum

luhnker abi dediğin gibi fiyat aralığı verip sıfır araç istesen ortaya adam gibi birşey çıkmıyor, seattan bahsettim mesela, diyorum ki ''efenim vw grubunun alt ürünü e hani dünya markasıydı ya bizim bu vw, onu alalım diyorum, onunda atmosferi düşük diyor. Tuttuk bi vw pesinden gidiyoruz bakalim@lunhker

• Bu cumartesi arkadasim 59 bine vw 1.2 tsi manuel comfortline surus konfor paketli golf 7 aldi. 5 daha cikin golf alin.

• O paraya ben olsam 2011 alfa Romeo gulliyetta alırım

• İllede VW olsun derseniz 1.2 TSI Golf 7 alın,

VW dışı alternatiflere de göz gezdirin derim ama...
  • quote:

quote:

Poloyu kotulemek gibi olmasinda benim gözümde en full gti modelinin edeceği 50bin tl. Polo nedir la çok afedersin?. Ne demişler parayı nasıl kazandığınız önemli nasıl harcadığınız daha önemli. Neymiş comfortlinemis tovbe tovbe gedin allani severseniz. Kardeş yanlış anlama ama baban gibilere poloyu 70bine satacaksin.

Ben buraya mükemmel araçlar koyabilirim. Ama sizin kriterleri bilmiyorum. Bana kalırsa zaten sıfır alinmamali. Sonra kesinlikle vw alinmamali bir ara mb den hep kıro inerdi mb bıraktım şimdi vwden sonradan görme cahiller indiği için baştan elerdim. 55bin tl hic hic az bir para değil. Premium dan girersek bmw e60(tertemiz bir e39da olabilir) veya mb w211 veya jaguar x type 2.0D alırdım. (Arabadan anlayanlarin alacağı araclardir yani herkezin harcı yemez genelde alirken cevrenden hep laf ederler alincada vayyy uff seklinde içine dusecekleri araclardir) Neyse sonuç olarak hayatta almanlarin en ucuz halk arabasina hemde onun en dandik bir arabasina 55 bin vermezdim canım kardeşim. Sahibindene gir fiyat aralığını gir premium araçlara bir bak neler alabiliyorsunuz. En az d segment bir araç alınır o paraya yada normal bir e segment

• Benim pederdede renault sevdalısı yeni clio alıcaktı oparaya deymez dedim zar zor vazgeçirdim kolay gelsin sana :)

• quote:

quote:

quote:

Ben buraya mükemmel araçlar koyabilirim. Ama sizin kriterleri bilmiyorum. Bana kalırsa zaten sıfır alinmamali. Sonra kesinlikle vw alinmamali bir ara mb den hep kıro inerdi mb bıraktım şimdi vwden sonradan görme cahiller indiği için baştan elerdim. 55bin tl hic hic az bir para değil. Premium dan girersek bmw e60(tertemiz bir e39da olabilir) veya mb w211 veya jaguar x type 2.0D alırdım. (Arabadan anlayanlarin alacağı araclardir yani herkezin harcı yemez genelde alirken cevrenden hep laf ederler alincada vayyy uff seklinde içine dusecekleri araclardir) Neyse sonuç olarak hayatta almanlarin en ucuz halk arabasina hemde onun en dandik bir arabasina 55 bin vermezdim canım kardeşim. Sahibindene gir fiyat aralığını gir premium araçlara bir bak neler alabiliyorsunuz. En az d segment bir araç alınır o paraya yada normal bir e segment

SIFIR ARAÇ ? SIFIR ? 0 ? arkadaşın sıfır araç önerisine ihtiyacı var ... mükemmel araçlarından koyda kardeşimize fikir olsun

• O para Polo'ya verilmez, babanızı kesinlikle vazgeçirin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

SIFIR ARAÇ ? SIFIR ? 0 ? arkadaşın sıfır araç önerisine ihtiyacı var ... mükemmel araçlarından koyda kardeşimize fikir olsun

Tamam haklısın.Lutfen bir daha alintilama.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

O para Polo'ya verilmez, babanızı kesinlikle vazgeçirin...

doğru o para poloya verilmez gidip o paraya sıfır Ferrari alsın :) +
  • 1.0 ecobost onerisi yapmissin hocam, 1.0 cok dusuk bir hacim degil mi? Biraz yokuslu ve engebeli bir mevkide oturuyoruz. Acaba bu konuda yetersiz kalir mi ki?
    @zotacing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitsubishielectric -- 17 Nisan 2014; 0:00:22 >
  • Babani test surusune gotur 2 kasisten gecsin zaten direk vazgececektir

• quote:

Orijinalden alıntı: santa FE

Babani test surusune gotur 2 kasisten gecsin zaten direk vazgececektir

+1111111111111111111

al babanı teste çıkart aracada 4 kişi binin bi kasis bi rampa sonra baban zaten kendi vazgeçer.. evde var bitane ağustosu bekliyoruz hanım emekli olsun ilk işim değiştirmek olacak....
  • 54 bin tl=Polo=Aile
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

O para Polo'ya verilmez, babanızı kesinlikle vazgeçirin...

doğru o para poloya verilmez gidip o paraya sıfır Ferrari alsın :) +

Polo kuyruğundan yazıyorsunuz sanırım...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.