Şimdi Ara

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD! (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.339
Cevap
19
Favori
54.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+1 saat eklenecek...

FIBA Dünya Kupası 2014 | Abd 129-92 Sırbistan | Şampiyon ABD!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 24 Ağustos 2014; 22:07:01 >
  • ben kadroyu beğenmedim melih kalmalıydı doğru dürüst şans verilmedi vasat oyuncular ile şampiyonaya katılıyoruz tek avantaj rakipler kötü...

şu kadroda metecan birsen , okben , furkanlar olaydı da kaybetsek bile heyecanlı heyecanlı izlerdik maçları :I milli takım oyuncu yetiştirme yeri değildir sözüne katılmıyorum ,, bu kadro ile fıtık olacağımıza geleceğin takımı olan gençleri bu ortama alıştırmak çok daha kazançlı olur bizim için.. bu kadro ile yapacağımız max çeyrek final olur o da olacığını hiç sanmıyorum , aynı başarı sıralamasını gençler ile de yakalarız..

bu arada takımda oyun kurucu hiç yok, cediye dip köşeden pozisyon hazırlanıldığını hatta değil cedi kimseye pozisyon hazırlanıldığı yok basit ikili oyunlar , o ana göre bireysel oyunlar ile düzen dışında geliştiği gibi oynuyoruz.. her şeyi emirin üstüne yığdık sonumuz hayırlısı
  • Basketbolu pek takip etmem, ama sonuçta Dünya Kupası ve Milli takımımız katılıyor. Yorumlar ve hazırlık maçlarında sonuncu olmamız beni hayal kırıklığına uğratmadı değil ama yinede Milli takımımızın arkasındayım, maçları da bekliyoruz. Hangi kanal verecek arkadaşlar biliyor musunuz? Bu arada bugünkü Türkiye-Avustralya Zafer Kupası(bayan) final maçı müthişti. Umarım Dünya Kupası maçları da bu heyecanda geçer. Taraftarların az olması büyük bir eksiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Basketbolu pek takip etmem, ama sonuçta Dünya Kupası ve Milli takımımız katılıyor. Yorumlar ve hazırlık maçlarında sonuncu olmamız beni hayal kırıklığına uğratmadı değil ama yinede Milli takımımızın arkasındayım, maçları da bekliyoruz. Hangi kanal verecek arkadaşlar biliyor musunuz? Bu arada bugünkü Türkiye-Avustralya Zafer Kupası(bayan) final maçı müthişti. Umarım Dünya Kupası maçları da bu heyecanda geçer. Taraftarların az olması büyük bir eksiydi.

Ntvspor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sound of Perseverance

ben kadroyu beğenmedim melih kalmalıydı doğru dürüst şans verilmedi vasat oyuncular ile şampiyonaya katılıyoruz tek avantaj rakipler kötü...

şu kadroda metecan birsen , okben , furkanlar olaydı da kaybetsek bile heyecanlı heyecanlı izlerdik maçları :I milli takım oyuncu yetiştirme yeri değildir sözüne katılmıyorum ,, bu kadro ile fıtık olacağımıza geleceğin takımı olan gençleri bu ortama alıştırmak çok daha kazançlı olur bizim için.. bu kadro ile yapacağımız max çeyrek final olur o da olacığını hiç sanmıyorum , aynı başarı sıralamasını gençler ile de yakalarız..

bu arada takımda oyun kurucu hiç yok, cediye dip köşeden pozisyon hazırlanıldığını hatta değil cedi kimseye pozisyon hazırlanıldığı yok basit ikili oyunlar , o ana göre bireysel oyunlar ile düzen dışında geliştiği gibi oynuyoruz.. her şeyi emirin üstüne yığdık sonumuz hayırlısı

oyun kurucumuz yok gerçekten..şutörümüz de yok...emir oyun kurucu gibi oynuyor..kısa forvet olmasına rağmen mecburen uzun forvet pozisyonunda oynuyor...oyun kurucu ile uzunlarımız arasında ikili oyunlarımız da yok ...aslında bırakın milli takım olmayı takım bile olunamamış...fazla bir beklentim yok bu takımdan...

• quote:

Orijinalden alıntı: ati39

quote:

Basketbolu pek takip etmem, ama sonuçta Dünya Kupası ve Milli takımımız katılıyor. Yorumlar ve hazırlık maçlarında sonuncu olmamız beni hayal kırıklığına uğratmadı değil ama yinede Milli takımımızın arkasındayım, maçları da bekliyoruz. Hangi kanal verecek arkadaşlar biliyor musunuz? Bu arada bugünkü Türkiye-Avustralya Zafer Kupası(bayan) final maçı müthişti. Umarım Dünya Kupası maçları da bu heyecanda geçer. Taraftarların az olması büyük bir eksiydi.

Ntvspor

Peki, teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

Ntvspor

Peki, teşekkürler.

rica ederim...spor denince ilk akla gelen futbol olunca kimse dikkate almıyor diğer spor branşlarını ..halbuki kızlarda basketbolda iyiyiz..euroleague de iki takımımız finali oynadılar...bu sene de dünya şampiyonusundan iyi neticeler bekliyoruz...nitekim Avustralya maçını çok ciddi bir şekilde oynadılar..bana göre kadın basketbolunda Amerika dan sonra Avustralya geliyor...onlarında bu hazırlık turnuvasına WNBA de oynayan önemli oyuncuları gelmemiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 25 Ağustos 2014; 23:28:48 >

• isim olarak tarih olarak baktığımızda grupta amerika tüm maçları kazanır türkiye sadece amerikaya yenilir diğer takımlarda gruptan çıkma mücadelesi verirdi

şimdi ukrayna mı biz mi 4. oluruz yarışı vereceğiz gibi

hatta ilk maçta yeni zelandaya yenilirsek geçmiş olsun
  • Geçen sene tanjeviç kerem tunçeriyi takıma almadığında guard yok diye yorum yapılıyordu bu sene ergin hoca keremi takıma aldı gene guard yok diye yorumlar yazılıyor anlamış değilim.. Geçen sene hidayet rezil bir turnuva geçirdi ve hidayete denilmeyen şey kalmadı bu sene milli takımı bıraktı aranılan adam oldu... Enes her sene aynı milli takıma gelmemek için bahaneler buluyor yok sakatım yok nba e hazırlanmak için yaz liginde oynayacağım vs vs hala enes niye yok diye yorumlar yapılıyor.. Artık gerçekti olalım duruma göre yorum yapalım elimizdeki en iyi kadro bu.. Furkan Aldemir yerine semih erden mi olsaydı ? Semihe yapılan yorumlarda belli.. Eminim ergin hoca bu işi benden sizden daha iyi biliyordur.. Bence artık Ergin Ataman hocanın kararlarına saygı duyup milli takımı desteklemeliyiz...

Bence bu yabancı sayısının artmasıyla birlikte gençlerimiz daha çok çalışıp ve oynayabilecekleri takımlara gitmeli ve ileride milli takımda başarılı olmaları gerekiyor ve böyle olacağını düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayan takımımız erkekleri yener

• quote:

Orijinalden alıntı: The Sound of Perseverance

ben kadroyu beğenmedim melih kalmalıydı doğru dürüst şans verilmedi vasat oyuncular ile şampiyonaya katılıyoruz tek avantaj rakipler kötü...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ntvspor

Peki, teşekkürler.

rica ederim...spor denince ilk akla gelen futbol olunca bir de tüm kanallarda sadece futbol olunca kimse dikkate almıyor diğer spor branşlarını ..halbuki kızlarda basketbolda iyiyiz..euroleague de iki takımımız finali oynadılar...bu sene de dünya şampiyonusundan iyi neticeler bekliyoruz...nitekim Avustralya maçını çok ciddi bir şekilde oynadılar..bana göre kadın basketbolunda Amerika dan sonra Avustralya geliyor...onlarında bu hazırlık turnuvasına WNBA de oynayan önemli oyuncuları gelmemiş...

Ben yeterince hatta hiç reklam yapılmadığını düşünüyorum. Şimdiye kadar NTVSpor dışında hiçbir kanalda FIBA Dünya Kupası reklamı görmedim. Bir kaç sene önce tam hatırlamıyorum yine Dünya Kupası vardı Biz finalde Amerika'ya yenilmiştik, o sene reklam çok iyi yapılmıştı.

• açıkcası fazla beklentim olmadan izleyeceğim turnuvayı 2 yada 3 galibiyet alırsak bir üst gruptada es kaza 2 galibiyet alırsak çeyrek final oynar ve eleniriz..gerçekten son yılların en kötü milli takımı..geçmiş yıllarda çok iyi sonuçlar alamadık (kendi evimizdekiler hariç) ama yine o zaman heyecen vardı şimdiki milli takımda heyecan duyulacak oyuncumuzda yok maalesef..
  • Oyun kurucu sorunumz yok evet ama bu yeni bir sorun degil.sistmemiz de yoktu asil sorun buydu sutor oyuncumuz da yok yine bu sorun da yeni degil yillardir var .2009 dan beri sutor oyincu 2007 den beri de oyun kurma sikintimiz var.
    Bunun icin iste langford getirilmeye calisildi.olsaydi ataman in sisteminde rahay esecektik hucumda
    Ersan buyuk kayip olacak
    Gecen yillardan sonra eksik olan sey ise omer asik ve kerem gonlum un formsuz bir hazirlik gecirmeleri. Tanjevic varken pota alti yipratici idi bu oyuncularin fprmu ile.ama henuz degiiler
    Yine de turnuva da hazir olacaklardir zira cok onemliler bu yuzden elestirmek biraz yanlis hazirlik maclari icin
    Emir cedi cenk formdalar bu gayet iyi sevindirici
    Ataman ile milliler hucumda bir seyler yalmaya calisiyor savunmada oturunca daha iyi olacagiz ama sanki biraz hizli tempolu oynamayi tercih etsek daha iyi olacak gibi.4 gun kaldi bekleyip gerecgiz
    Keske ersan olsaydi..

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

açıkcası fazla beklentim olmadan izleyeceğim turnuvayı 2 yada 3 galibiyet alırsak bir üst gruptada es kaza 2 galibiyet alırsak çeyrek final oynar ve eleniriz..gerçekten son yılların en kötü milli takımı..geçmiş yıllarda çok iyi sonuçlar alamadık (kendi evimizdekiler hariç) ama yine o zaman heyecen vardı şimdiki milli takımda heyecan duyulacak oyuncumuzda yok maalesef..

Gecmis yilarda heyecan derken ? 2010 demek istediyseniz eyvallah ama yok digerinden bahsediyorsaniz olmadi yani ))

Bir de ben anlamiyorum arkadas neden bu kadar karamsarsiniz ? Yani gecmis yillarda olan artik olmayan nedir ki yaa yok bu sene is cikmaz diyorsunuz ? İsi gucu bitmis olan milli takim da yillarca bencil oynayan takimi baltalayan hidayet yok diye mi ? Omer birakti diye mi ? Yoksa ersan yok diye mi ? Bir tek ersan kabul edileblir.ama zaten bu isimler varken ne oynuyorduk alah askina ? Ya da oynayaniliyor muyduk ? ( 2010 falan yazmayin simdi )
    Farkimiz farkli olan su ana kadar gordugum kadari ile daha formsuz bir pota alti (turnuva da insallah baska olacak)
    Daha formda bir emir cenk daha formsuz bir tunceri ender daha iyi bir coach teknik ekip ve hucumda istenilen duzeyde degilsek bile daha farkli bir milli takim.

Evet belki daha genc kadro ile gidilebilr idi ama belli ki ataman tercih etmemis bence cok da kotu yapmadi metecan falan tamam ama bu genc formda bir sezon gecirmedi ki ? Obradovic in verdigi sansi yeterli kulanamadi ki ? Egemen falan yaziyorsunuz da simdi allah askina genc turnuva oncesi kac kisi biliylrdu da bu adami mvp olduktan sonra niye gelmiyor diyorsunuz ? Kerem kac yasinda olursa olsun o forma ona verilir arkadas cunku hakkini veriyor ayrica zaten bu sene son kendisinin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mali_1907

en geç 2-3 seneye şu kadroyu izleyebilsek keşke
    kenan-cedi-okben(metecan)-ersan-ömer

benim ilk 5 te ömer aşık yok...benim ilk 5 : Kenan-Cedi-Okben-Ersan-Enes

bunların içine kendini biraz daha geliştirirse özellikle atletik özellikleriyle Furkan Kormaz'ı da koyabiliriz..benim en çok beğendiğim oyuncu bu .....

Olimpiyara gidersek.insalah bu takim olur zaten.
    Kenan cedi metecan okben furkan ..

• Ergin Ataman bugün canlı olarak TRT Spor a verdiği röportajda ''karamsarlar çok şaşıracaklar'' dedi....umarım şaşırtırlar
  • Ben bu takima guveniyorum en iyisiini yapacaktir gubumuz da kolay ceyrek final diyorum )

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Oyun kurucu sorunumz yok evet ama bu yeni bir sorun degil.sistmemiz de yoktu asil sorun buydu sutor oyuncumuz da yok yine bu sorun da yeni degil yillardir var .2009 dan beri sutor oyincu 2007 den beri de oyun kurma sikintimiz var.
    Bunun icin iste langford getirilmeye calisildi.olsaydi ataman in sisteminde rahay esecektik hucumda
    Ersan buyuk kayip olacak
    Gecen yillardan sonra eksik olan sey ise omer asik ve kerem gonlum un formsuz bir hazirlik gecirmeleri. Tanjevic varken pota alti yipratici idi bu oyuncularin fprmu ile.ama henuz degiiler
    Yine de turnuva da hazir olacaklardir zira cok onemliler bu yuzden elestirmek biraz yanlis hazirlik maclari icin
    Emir cedi cenk formdalar bu gayet iyi sevindirici
    Ataman ile milliler hucumda bir seyler yalmaya calisiyor savunmada oturunca daha iyi olacagiz ama sanki biraz hizli tempolu oynamayi tercih etsek daha iyi olacak gibi.4 gun kaldi bekleyip gerecgiz
    Keske ersan olsaydi..

İyi savunma yapıp feast break atarsak çok rahatlarız.. Biraz sistem böyle olacak galiba bunun içinde cedi ve Sinan çok önemli..

• Aynen sanki geçen sene kupa aldık şampiyon oldukda o takımdan oyuncu alınmamış gibi eleştiri yapılıyor...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.