Şimdi Ara

‖‖ Piranha ZEN - ANA KONU ‖‖ (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.899
Cevap
40
Favori
291.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bende o şekilde bütün oyunlar uygulamalar çalışıyordu . mutlaka biyerde bir yanlış yapıyorsundur . bende de indirmeden direk karta attığım oyunların çalışması zaman almıştı . çünkü bazı şeyleri yanlış yapıyordum . mesela obb dosyasını direk obb klasörüne atmak gibi . öyle yaparsan çalışmaz. oyunun obb dosyasını mesela örnek vereyim asphalt 8 i atacaksın sd kartta android / obb /com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM klasörüne atman lazım
    ve eğer depolama kısmını değiştirmeden önce yüklediysen ilgili uygulamayı kaldır tekrar yükle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IWaTCHMaNI -- 25 Şubat 2014; 20:16:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

valla bende o şekilde bütün oyunlar uygulamalar çalışıyordu . mutlaka biyerde bir yanlış yapıyorsundur . bende de indirmeden direk karta attığım oyunların çalışması zaman almıştı . çünkü bazı şeyleri yanlış yapıyordum . mesela obb dosyasını direk obb klasörüne atmak gibi . öyle yaparsan çalışmaz. oyunun obb dosyasını mesela örnek vereyim asphalt 8 i atacaksın sd kartta android / obb /com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM klasörüne atman lazım
    ve eğer depolama kısmını değiştirmeden önce yüklediysen ilgili uygulamayı kaldır tekrar yükle

bende bu şekilde yapıyorum.telefon belleğine yükleyip oynayabiliyorum ama sd kartta bir türlü olmuoyr.yüklememde hata olduğunu sanmıyorum.aynı oyunu aynı şekilde discovery e yüklüyorum o açıyor.bu telefonda oyun kurulumu yapma fırsatınız oldumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal okur -- 25 Şubat 2014; 20:43:06 >
  • Arkadaşlar zen in grande den üstün yönü ne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi telefonu alsak kılıf falan kolay bulunur mu piranha sonuçta ondan soruyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceman05

Şimdi telefonu alsak kılıf falan kolay bulunur mu piranha sonuçta ondan soruyorum?

BLU çıkarttığı an Aliexpress'e d¨¹şer
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal okur

quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

valla bende o şekilde bütün oyunlar uygulamalar çalışıyordu . mutlaka biyerde bir yanlış yapıyorsundur . bende de indirmeden direk karta attığım oyunların çalışması zaman almıştı . çünkü bazı şeyleri yanlış yapıyordum . mesela obb dosyasını direk obb klasörüne atmak gibi . öyle yaparsan çalışmaz. oyunun obb dosyasını mesela örnek vereyim asphalt 8 i atacaksın sd kartta android / obb /com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM klasörüne atman lazım

bende bu şekilde yapıyorum.telefon belleğine yükleyip oynayabiliyorum ama sd kartta bir türlü olmuoyr.yüklememde hata olduğunu sanmıyorum.aynı oyunu aynı şekilde discovery e yüklüyorum o açıyor.bu telefonda oyun kurulumu yapma fırsatınız oldumu.

yardım edecek varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: iceman05

Şimdi telefonu alsak kılıf falan kolay bulunur mu piranha sonuçta ondan soruyorum?

BLU çıkarttığı an Aliexpress'e d¨¹şer

Teşekkürler

• kutu içeriğinde 1 adet kılıf vermiyomu.Sitesinde şöyle yazıyo ön sipariş veren herkese zen kılıf hediye
  • benim telefonum discoverydi ablamın telefonu bozulunca ona verdim 1 ay içinde yeni bi telefon alıcam büyük ihtimal tercihimi zen den yana kullanırım
    zen discoveryden daha iyi bi telefon gibi duruyo
  • Arkadaşlar grande neden daha ucuz binen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: kurugürültü

Güya her zaman forumun dediğini dikkate alacaklardı.ama nerdeeeeeee!

Biz Rıdvan Bey 2 GB telefon getirecek misiniz dedikçe üzerinde çalışıyoruz mutlaka gelecek diyolardı.

Allah aşkına Piranha ZEN den bu yeni telefonun ne farkı var?? 1000 kere dendi yahu ! 2 GB RAM den aşağısı paklamaz Androidi diye,,Milleti ne diye gerizekalı yerine

koyup satacaksınız bu ürünü?

Güncelleme vermeyeceğiniz garantidir zaten,,Hemde Teknik Servisinizin vereceği hizmetin garantisinden daha fazla,,,Teknik servisi yok,,Güncelleme yok,,Garanti yo,,Anlayış yok!!!,,

Benim için bitmiştir Piranha!

Bi daha da zaten görmezsiniz bu sayfada beni,,

Sayın kurugürültü,

Yeni gelecek üst seviye ürünlerin bilgisi kesinleştikçe forumda paylaşacağım. Şu anki yeni modelimiz düşük fiyatlı orta seviye bir üründür. Ayrıca buradaki yazışmaları her gün kontrol ediyorum eğer bana bir soru gelirse cevaplıyorum. Ayrıca forumda piranha destek konusunda günlük yazışmalarım var.

Kolay gelsin.

phaplet tarzı birşey almayı düşünüyorum fiyatı uygun gözüküyor bu yeni modelinizin sormak istediğim kısım telefonda şebeke üzeri görüntülü konuşma var mi batarya dahili mi çıkarılabilir batarya mi bir de tam olarak ne zaman satışa çıkacak bu grande modeliniz

Sayın şakirdayı,

Şebeke üzeri görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Batarya çıkarılabilir bataryadır, bu hafta içerisinde satışa sunulacaktır.

Kolay gelsin.

telefon güzele benziyor çözünürlük ram yeterli benim için zen modelindeki gibi sony kamera sensörü mü kullanıldı üretici firma yanılmıyorsam micromax hindistan peki kılıf batarya desteği nasıl olacak paket icerigine koruyucu kapakli kılıf dahil mi şarj soketi problemi gibi kronik problemlerle ugrasmayiz umarım teknik servis malum:-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grande nin fiyatı belli oldu kendi sitesinde 699 TL olarak gözüküyor.

http://store.piranha.com.tr/Grande_1025.html

Bari zen in fiyatını 600 e çeksinler arada bir fark olsun :)
  • Eğer mediatek kaynak kodlarını verip 4.4.x surumunu vermezseniz burada isyan çıkar Rıdvan Bey

• quote:

Eğer mediatek kaynak kodlarını verip 4.4.x surumunu vermezseniz burada isyan çıkar Rıdvan Bey

MediaTek kaynak kodlarını yayınladı

• quote:

Eğer mediatek kaynak kodlarını verip 4.4.x surumunu vermezseniz burada isyan çıkar Rıdvan Bey

İşlemcinin teknik detaylarını pm atar mısın
  • Grande icin 699 iyi bi fiyat olmus. insanlari buyuk ekran da 1500-2000 tl olan markalarin tekelinden kurtariyor ama neden bu telefonlari surekli note 2 note 3 cakmasi gibi yaparlar anlamiyorum. Bi kasa tasarimi bu kadar mi zor yani.

• +1

• inceleme gelmesi güzel
  • Piranha'nın yeni telefonu Grande ile Zen arasında bi fark yok sadece ekran büyük keşke grandeye 2 gb ram koyup piyasaya sürselerdi o zaman bir çok kişinin tercihi olabilirdi[simage][/simage]
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

inceleme gelmesi güzel

İnceleme ne incelemesi zen mi grande mi ?

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.