Şimdi Ara

Cemaat - Siyaset (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.326
Cevap
52
Favori
242.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darknesr

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/173904/joseph-gordon-levitt-fatih-1453-ses-kaydi-alo-fatih-soguyorum

Video Koyamadım iyimi

Şu tür videolar yayınlanıyor, her türlü hakaret ediliyor, bir yazar "sensin terörist" diye ünlüyor, bir başkası hırsız ilan ediyor, bir başkası hıyar demeye getiriyor, sırf hükümet aleyhine yazmak için kurulan gazeteler günlük olarak çıkıyor.
    Ve Erdoğan diktatör oluyor.

• Sibel Eraslan'ın kaleminden Bilal Erdoğan;

Geçen yıl Gazze bombalanırken, Bilal Erdoğan'la birlikteydik bombaların altında. 500 metre ötemizde patladı bombaların birisi, iki gazeteci arkadaşımızı kaybettik. Üzerimdeki elbise sığındığımız Şifa Hastanesindeki ölü ve yaralıların içinde kana boyanmıştı. O mazlumların kanı da şahittir Bilal'e...

Somali'de beraberdik... Havaalanı bile olmayan Somali'ye inerken, uçağımızın sağ kanadı çatlamıştı. Mogadişu'da bir çadırdan diğerine gözlerimizin önünde son nefesini veren çocuklar arasında koşuştururken, Bilal Erdoğan'ın yüzündeki derin keder, altüst oluş bugün gibi gözümde. Somalili gençlerin zapzayıf elleriyle bizlere koşup, iniltiler halinde sarılmaları o Ramazan gününde... Ağlayarak kıldığımız namazın ardından hafifçe yağan yağmur da şahittir Bilal'e... Hayırseverlerin burslarıyla okutup desteklediğimiz Somalili tıpçı kızlar, mühendislik tahsili gören zayıf oğlanlar da şahittir Bilal'e...

Van'ın insanı donduran karakışı, Urfa'nın kavruk düzlükleri, Karadeniz'in haşin dalgaları... Bilal Erdoğan'ın hayat defterinde kayıtlı nice köy ve kasabanın arasında 'kimsesizlerin kimsesi' olmaya adanmış genç bir idealistin hayat hikayesiyle örgülüdür...

Herkes bildiğini, kendince şahit olduğunu yazacaksa... Benim bildiğim de budur.

• ByJanuS kullanıcısına yanıt
    Vah vah yazık Bilal oğlana ne mücadele ne mücadele.

Bu ülkede soğuktan ölen bebekler var.Bilaloğlan Gazzede Somali de özel uçaklarla korumalarla,Türkiye'de Mercedeslerle gezerken bu ülkede insanlar hala asgari ücretle geçinmeye çalışıyorlar.

Beyefendi de ada alıp rüzgar isine girmeye çalışıyor gerçekten gözlerim yaşardı.
  • Adamların kendileri yetmiyor bir de fakeleriyle uğraşıyoruz.

Bu fotoğraf Balıkesir mitinginden, klasik akp fotoşok işleri. Stadı sıfırlamışlar.

Cemaat - Siyaset
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByJanuS

Sibel Eraslan'ın kaleminden Bilal Erdoğan;

Geçen yıl Gazze bombalanırken, Bilal Erdoğan'la birlikteydik bombaların altında. 500 metre ötemizde patladı bombaların birisi, iki gazeteci arkadaşımızı kaybettik. Üzerimdeki elbise sığındığımız Şifa Hastanesindeki ölü ve yaralıların içinde kana boyanmıştı. O mazlumların kanı da şahittir Bilal'e...

Somali'de beraberdik... Havaalanı bile olmayan Somali'ye inerken, uçağımızın sağ kanadı çatlamıştı. Mogadişu'da bir çadırdan diğerine gözlerimizin önünde son nefesini veren çocuklar arasında koşuştururken, Bilal Erdoğan'ın yüzündeki derin keder, altüst oluş bugün gibi gözümde. Somalili gençlerin zapzayıf elleriyle bizlere koşup, iniltiler halinde sarılmaları o Ramazan gününde... Ağlayarak kıldığımız namazın ardından hafifçe yağan yağmur da şahittir Bilal'e... Hayırseverlerin burslarıyla okutup desteklediğimiz Somalili tıpçı kızlar, mühendislik tahsili gören zayıf oğlanlar da şahittir Bilal'e...

Van'ın insanı donduran karakışı, Urfa'nın kavruk düzlükleri, Karadeniz'in haşin dalgaları... Bilal Erdoğan'ın hayat defterinde kayıtlı nice köy ve kasabanın arasında 'kimsesizlerin kimsesi' olmaya adanmış genç bir idealistin hayat hikayesiyle örgülüdür...

Herkes bildiğini, kendince şahit olduğunu yazacaksa... Benim bildiğim de budur.

Helal olsun be Bilal'e donumuza kadar soysa bizi birşey demem artık

Not: İroni içerir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan709

Dokunulmazlık olduğu sürece kim gelirse gelsin Türkiye gibi memlekette yolsuzluk bitmez Şu anda biz demiyoruz ki muhalefetten biri iktidara geldiğinde hersey güllük Gülistan olacak diye ama Diyoruz ki yapılan yolsuzluğa hirsizliga sahip cikilmasin, bu kadar koru körüne baglanilmasin. Ama aldığımız cevap ne : sandıkta göreceksiniz. Arkadaş sanki sadece kendimizi düşünüyoruz sadece kendi paranızı korumaya çalışıyoruz.

Ayrıca şunu da söylemek lazım ortada güçler ayrılığı diye birşey kalmadı.Yasama yürütme yargı hepsi birleşti birbiriyle paylaşıyorlar memlekette. Gözlerinizle goruyorsunuz adamlar işlerine gelmeyen bır durumda davaya istedikleri hakimi savciyi atıyorlar. istediklerini yapıyorlar.

Siyasetin görmemesi gereken sporla adamlar içiçe durumdalar. Bır futbol kulübü başkanı sırf yalakalik olsun diye ülkede 20 milyon GS taraftarı şu partiye oy verdi diyebilir mi. Diyor işte. Adam bır ali yapıyor kendine karşıt görüşlü olan insanları kanallardan artırıyor. Adını lazım değil olan takımın üst lige çıkması için herşeyi yaptı geçen sene. final maçını izleyin yeter zaten. şimdi de fenerbahçe ile uğraşıyorlar.

Resmen diktatörlüğe döndü durum. Geceleyin meclis tv kapatmalar, Yıldırım hızında yasa geçirmeler. ..

Nereye gidiyoruz?

İyi de siz ortada bir yolsuzluk var diyorken bir başkası hükümete karşı bir darbe girişimi var diyor.
    Siz başbakan olsanız ve hükümetinize karşı seçim öncesi bir yolsuzluk adı altında bir darbe girşimi olsa nasıl davranırsınız?
    Birbiriyle alakası olmayan davalar birleştiriliyor ve aynı güne denk getirilerek hükümetin yolsuzlukla anılmasını ve istifa ettirilmesine uğraşılıyor.
    Dikkat edin son iki ay içinde ak ve kara yer değiştirdi.
    Bugün bu olaylar karşısında devlet olarak sağlam duramazsak yarın başka oyunların muhatabı olacağız.

Dostum hükümeti desteklersin herhangi bir sorun yok anlarım da, Kabataş olayı gibi foyalar ortaya çıkınca ne hissediyorsunuz ? Cidden hiç demiyor musunuz acaba yalan mı lan diye ? Kayıtları hiç dinlemiyorsundur mesela, gerçek olabilme korkusu vardır çünkü içinde tahmin edebiliyorum.

Sanki yalan söylüyormuşuz gibi davranıyorsunuz bize, Bilal Erdoğan'ın o kadar gemiciği var, Başbakan milyar dolarlarla oynuyorken sen nasıl halen ortada yolsuzluk iftirası var diyebiliyorsun ? Yalan söylemek istemeyen imamı da farklı camiye süren bu adamlar değil mi ? Başbakan normal maaşıyla nasıl bu kadar zengin olabilir ? Hiç mi kuşkunuz yok, apaçık körü körüne bağlısınız adamlara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Helal olsun be Bilal'e donumuza kadar soysa bizi birşey demem artık

Not: İroni içerir.

Küfürbaz Haydo: ...ler bişey demem.
  • quote:

quote:

quote:

Dokunulmazlık olduğu sürece kim gelirse gelsin Türkiye gibi memlekette yolsuzluk bitmez Şu anda biz demiyoruz ki muhalefetten biri iktidara geldiğinde hersey güllük Gülistan olacak diye ama Diyoruz ki yapılan yolsuzluğa hirsizliga sahip cikilmasin, bu kadar koru körüne baglanilmasin. Ama aldığımız cevap ne : sandıkta göreceksiniz. Arkadaş sanki sadece kendimizi düşünüyoruz sadece kendi paranızı korumaya çalışıyoruz.

Ayrıca şunu da söylemek lazım ortada güçler ayrılığı diye birşey kalmadı.Yasama yürütme yargı hepsi birleşti birbiriyle paylaşıyorlar memlekette. Gözlerinizle goruyorsunuz adamlar işlerine gelmeyen bır durumda davaya istedikleri hakimi savciyi atıyorlar. istediklerini yapıyorlar.

Siyasetin görmemesi gereken sporla adamlar içiçe durumdalar. Bır futbol kulübü başkanı sırf yalakalik olsun diye ülkede 20 milyon GS taraftarı şu partiye oy verdi diyebilir mi. Diyor işte. Adam bır ali yapıyor kendine karşıt görüşlü olan insanları kanallardan artırıyor. Adını lazım değil olan takımın üst lige çıkması için herşeyi yaptı geçen sene. final maçını izleyin yeter zaten. şimdi de fenerbahçe ile uğraşıyorlar.

Resmen diktatörlüğe döndü durum. Geceleyin meclis tv kapatmalar, Yıldırım hızında yasa geçirmeler. ..

Nereye gidiyoruz?

İyi de siz ortada bir yolsuzluk var diyorken bir başkası hükümete karşı bir darbe girişimi var diyor.
    Siz başbakan olsanız ve hükümetinize karşı seçim öncesi bir yolsuzluk adı altında bir darbe girşimi olsa nasıl davranırsınız?
    Birbiriyle alakası olmayan davalar birleştiriliyor ve aynı güne denk getirilerek hükümetin yolsuzlukla anılmasını ve istifa ettirilmesine uğraşılıyor.
    Dikkat edin son iki ay içinde ak ve kara yer değiştirdi.
    Bugün bu olaylar karşısında devlet olarak sağlam duramazsak yarın başka oyunların muhatabı olacağız.

Dostum hükümeti desteklersin herhangi bir sorun yok anlarım da, Kabataş olayı gibi foyalar ortaya çıkınca ne hissediyorsunuz ? Cidden hiç demiyor musunuz acaba yalan mı lan diye ? Kayıtları hiç dinlemiyorsundur mesela, gerçek olabilme korkusu vardır çünkü içinde tahmin edebiliyorum.

Sanki yalan söylüyormuşuz gibi davranıyorsunuz bize, Bilal Erdoğan'ın o kadar gemiciği var, Başbakan milyar dolarlarla oynuyorken sen nasıl halen ortada yolsuzluk iftirası var diyebiliyorsun ? Yalan söylemek istemeyen imamı da farklı camiye süren bu adamlar değil mi ? Başbakan normal maaşıyla nasıl bu kadar zengin olabilir ? Hiç mi kuşkunuz yok, apaçık körü körüne bağlısınız adamlara ?

Peki siz 11 sene boyunca iktidarda olan bir partinin bugüne kadar yolsuzlukla alakalı olaylar yokken birden bire bu olayların patlaması ve ardı ardına bir grubun hükümeti hedef almasında bir gariplik görmüyor musunuz?
    Kabataş olayı olsa ne olur olmasa ne olur? Yani biz gezi eylemcilerinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu zaten bizzat gördük.
    O kadar araç yakılıp o kadar milletin malına zarar verildi. Şimdi kimden yana olalım.
    Erdoğan'ın mal varlığı ortada ve isteyen araştırıp bulabilir.
    Siz hiç demiyor musunuz bu adam ülkeye 10 senede Cumhuriyet tarihinden daha fazla hizmet etti diye.
    Daha düne kadar memur maaşları imf den borç almadan verilemeyen, yaprak sallansa kriz çıkan ülke nasıl bu hale geldi.
    Biraz vicdan yahu.

• quote:

Peki siz 11 sene boyunca iktidarda olan bir partinin bugüne kadar yolsuzlukla alakalı olaylar yokken birden bire bu olayların patlaması ve ardı ardına bir grubun hükümeti hedef almasında bir gariplik görmüyor musunuz?
    Kabataş olayı olsa ne olur olmasa ne olur? Yani biz gezi eylemcilerinin nasıl bir karaktere sahip olduğunu zaten bizzat gördük.
    O kadar araç yakılıp o kadar milletin malına zarar verildi. Şimdi kimden yana olalım.
    Siz hiç demiyor musunuz bu adam ülkeye 10 senede Cumhuriyet tarihinden daha fazla hizmet etti diye.
    Daha düne kadar memur maaşları imf den borç almadan verilemeyen, yaprak sallansa kriz çıkan ülke nasıl bu hale geldi.
    Biraz vicdan yahu.

11 yıldır burda herkes söylüyordu çalıyorlar satıyorlar diye, o kadar firma özelleştirildi, satıldı, yandaşlara o kadar para verildi gözleri açılmadı kimsenin, cemaat her zaman akp tarafındaydı çünkü...Şimdi ise AKP dersanelere sarınca ceamaat ile ters düştü, cemaat de elınde ne var ne yok döküyor, çküz öldü ortaklık bozuldu derler işte o hesap...

Başbakanı araştır diyorsun, belli değil mi mal varlığı ? Peki Bilal Erdoğan ? Gemicikleri ? 10 senede Cumhuriyet tarihinden daha fazla hizmet etmiş, o kadar vergiyi, özelleştirmeyi, satışları ben yapsam merak etme ben de yol yaparım senin evinin önüne yeter ki sen bana körü körüne oyunu ver...Şu anda ekonominin güçlü oldugunu sananlardansın sanırım.Pamuk ipliğine bağlıyız, Dolar 2 , euro 3 tl oldu, ülke sıcak parayla geçiniyor üretim yok, yumurta 35 kuruş, ekmek 70 kuruş olmuş, enflasyon pinpon topu, cımbız üzerinden hesaplanıyor...Etin kilosu olmuş 25-30 tl ama yok arkadaş adamlar hizmet etti...Sen geziyi yandaş kanallardan izleyenlerdensin sanırım, tiyatroları izleyenlerdensin...Aralarına girseydin görürdün neleri korumaya çalıştıklarını...Ama yok ülke iyi gidiyor, komplo var, darbe yapılmak isteniyor...

• @ByJanuS

Merak etme mantıklı düşünen birisi 11 yıldır ne yapıldığının farkındaydı biliyorduk yani. Ne oldu sadece olan biten kamuoyunun bilgisine sunuldu. Ortada bir iddia var ve başbakanın bu iddiaları çürütmek yerine ortaya konuyla ilgisiz doneler atıyor sizin gibiler yiyor işte.
  • quote:

quote:

Biraz vicdan yahu.

11 yıldır burda herkes söylüyordu çalıyorlar satıyorlar diye, o kadar firma özelleştirildi, satıldı, yandaşlara o kadar para verildi gözleri açılmadı kimsenin, cemaat her zaman akp tarafındaydı çünkü...Şimdi ise AKP dersanelere sarınca ceamaat ile ters düştü, cemaat de elınde ne var ne yok döküyor, çküz öldü ortaklık bozuldu derler işte o hesap...

Başbakanı araştır diyorsun, belli değil mi mal varlığı ? Peki Bilal Erdoğan ? Gemicikleri ? 10 senede Cumhuriyet tarihinden daha fazla hizmet etmiş, o kadar vergiyi, özelleştirmeyi, satışları ben yapsam merak etme ben de yol yaparım senin evinin önüne yeter ki sen bana körü körüne oyunu ver...Şu anda ekonominin güçlü oldugunu sananlardansın sanırım.Pamuk ipliğine bağlıyız, Dolar 2 , euro 3 tl oldu, ülke sıcak parayla geçiniyor üretim yok, yumurta 35 kuruş, ekmek 70 kuruş olmuş, enflasyon pinpon topu, cımbız üzerinden hesaplanıyor...Etin kilosu olmuş 25-30 tl ama yok arkadaş adamlar hizmet etti...Sen geziyi yandaş kanallardan izleyenlerdensin sanırım, tiyatroları izleyenlerdensin...Aralarına girseydin görürdün neleri korumaya çalıştıklarını...Ama yok ülke iyi gidiyor, komplo var, darbe yapılmak isteniyor...

Yahu hala bu adama cevap yazıyosunuz ya inanamıyorum adam 3 maymunu oynuyor arkasından partiyi övüyor 11 yıldır neden yolsuzluk olayı ortaya çıkmamışmış 11 yıldır beraber ülkeyi soyduklarından olabilirmi acaba ??

ben hiç bir partiye güvenmiyorum bu ülkede 2 dönemden fazla iktidar olan parti kendini mandıra sahibi sanıyor ,akp zaten 11 yıldır götürmedi önce zemini sağlamlaştırdı sonra 11 yılın verdiği güvenle işe giriştiler ,benim tahminim yetmez ama evetten sonra rahata erdiler ve full gaz götürdüler çünkü bu kadar evet alacaklarına kendileri bile inanmıyorlardı bunuda alınca ultra bir güven geldi üstlerine.

• quote:

quote:

Biraz vicdan yahu.

Şimdi gezide eylem yapanlar bu araçları yaktı mı yakmadı mı? Milletin o kadar malına zarar verdi mi vermedi mi?
    Bu eylemciler hükümetten hangi taleplerde bulundu? Bunları yandaşı, candaşı ya da malu mu yok..
    Gezi eylemcileri Erdoğan'ın çalışma ofisine saldırmak istedi mi istemedi mi?
    O kadar yakılıp yıkılan memleketi görmemek için kör olmak gerekir.
    Böyle yıkımcı bir kesime kimse güvenmez kimse itimat etmez.
    Asla aralarına girmedim, ben milletin malını yakacak kadar düşmedim daha.

Bilal Erdoğan'ın kaç gemisi var? 2
    Şimdi başbakan oğlusun, her türlü iktidar nimetlerinden faydalanabilecek ve her türlü banka kredisini alabilecek konumdayken armatörlük yapan bir adamsın.
    Senin burada eleştirebileceğin tek şey o gemiyi almak için banka size nasıl kredi verdi?
    Bankadan kredi çekilmeden alındıysa bunu da ispat etmek lazım.

Şu özelleştirmelerden elde edilen gelirleri hesaplayıp yapılan hizmetlerle karşılaştıralım.
    Bir vicdan muhasebesi yapmak gerekir. Ülke yandı bitti diyenler acaba o eylemleri hangi amaçla yaptı.
    Ülke yansın bitsin diye hangi projelerin durdurulması istendi.
    Aynı şekilde cemaatin istekleri aynı doğrultuda değil mi?

Soruyorum;
    Sen asgari ücret yükselsin diye eylem yapan gördün mü?
    Sen benzin ucuzlasın diye eylem yapan gördün mü?
    Sen ekonomi yandı bitti diye eylem yapan gördün mü?

Yine soruyorum;
    Sen üçüncü köprü durdurulsun yoksa eylemler devam edecek diyenleri görmedin mi?
    Sen Kanal İstanbul durdurulsun diyenleri görmedin mi?

Ve son olarak;
    Ak parti cemaat ile dershane konusunda ters düşünce cemaat elindekini döküyor diyorsun!
    Erdoğan sizin söylediğiniz gibi çıkar düşkünü bir adam olsa bir adım geri atıp çıkarlarını korumak adına dershane konusunda cemaatle işbirliğine gider miydi gitmez miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: geberit
    Yahu hala bu adama cevap yazıyosunuz ya inanamıyorum adam 3 maymunu oynuyor arkasından partiyi övüyor 11 yıldır neden yolsuzluk olayı ortaya çıkmamışmış 11 yıldır beraber ülkeyi soyduklarından olabilirmi acaba ??

ben hiç bir partiye güvenmiyorum bu ülkede 2 dönemden fazla iktidar olan parti kendini mandıra sahibi sanıyor ,akp zaten 11 yıldır götürmedi önce zemini sağlamlaştırdı sonra 11 yılın verdiği güvenle işe giriştiler ,benim tahminim yetmez ama evetten sonra rahata erdiler ve full gaz götürdüler çünkü bu kadar evet alacaklarına kendileri bile inanmıyorlardı bunuda alınca ultra bir güven geldi üstlerine.

Hocam vallahi yoruluyorum yazarken adamlara bizim gibi düşünsünler demiyorum sadece düşünsünler diyorum ama yok olmuyor...En son bir video çıkacak o zaman inanacaklar belki diyorum da bu konuşmalarını görünce ona da montaj diyecekler diye korkuyor insan...

• quote:

quote:

quote:

Biraz vicdan yahu.

Ülkeyi kimin ateşe verdiğini çok iyi biliyoruz.
    11 senede yapılanları Cumhuriyet tarihinde hiç kimse yapamadı.
    Milletimiz tam huzura kavuşacakken içeriden ve dışarıdan müdahalelerle memleket ateşe verilmek istendi.
    Mısır gibi olalım, Suriye gibi olalım istendi.
    Kim bunlara taşeronluk yaptıysa şimdi vatan sevgisi falan diye suçunu bastırma ayağına yatmasın.
    Vatan sevgisinden mi onca araç ateşe verildi.

• Block tuşu bunun gibiler için var sanırım.
  • Sarıgül sapıtmaya başladı.
    Sarıgül'den vatandaşa fırça: Ya alkışla ya kaybol
  • quote:

quote:

Hocam vallahi yoruluyorum yazarken adamlara bizim gibi düşünsünler demiyorum sadece düşünsünler diyorum ama yok olmuyor...En son bir video çıkacak o zaman inanacaklar belki diyorum da bu konuşmalarını görünce ona da montaj diyecekler diye korkuyor insan...

Şimdi şu mantığı anlamıyorum.. 21 milyondan fazla Ak Parti seçmeni yanlış düşünüyor ancak siz gayet mantıklı düşünüyorsunuz?
    Bakın Erdoğan'ı eleştirenlere millet güvenmiyor.
    Kaale dahi almıyor. Millet hizmeti görüyor geçmişi biliyor ve yine evet diyor.
    Aydınlıkmış karşıymış sözcüymüş doğanmış chp imiş mhp imiş falanmış filanmış millet asla itibar etmiyor.
    Çünkü bu zihniyetin bu memlekete vereceği hiç bir şey olmadığını çok iyi biliyor.
    Yalan dolan haberciliğe pirim vermiyor halk.

quote:

Block tuşu bunun gibiler için var sanırım.

Beni bloklasınız ne olacak, benim gibi düşünen 21 milyon insan varken ülkede her seçimde benim gibi düşünenlerin dediği olacaksa burada bloklasan ne ben kaybederim ne de ülke.
    Gene siz kaybedeceksiniz Ak Parti yine iktidar olacak.

•  Cemaat - Siyaset
  • Sizde şu mantık var: "Çoğunluğun dediği her zaman doğrudur." Hayır efendim değildir. Peygamber Efendimiz (sav) zamanını hatırlatırım size. Hz İsa zamanını hatırlatırım. Belki bir avuç insandılar ama hakkı temsil ettikleri için sonunda galip geldiler. Seçimlerde yine AKP iktidar olabilir. %60 oy da alabilir. Ama iktidar olması veya %60 oy alması sizin haklı olduğunuz, AKP'nin masum olduğu anlamına gelmez.

@ByJanuS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 3 Mart 2014; 13:27:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Sizde şu mantık var: "Çoğunluğun dediği her zaman doğrudur." Hayır efendim değildir. Peygamber Efendimiz (sav) zamanını hatırlatırım size. Hz İsa zamanını hatırlatırım. Belki bir avuç insandılar ama hakkı temsil ettikleri için sonunda galip geldiler. Seçimlerde yine AKP iktidar olabilir. %60 oy da alabilir. Ama iktidar olması veya %60 oy alması sizin haklı olduğunuz, AKP'nin masum olduğu anlamına gelmez.

@ByJanuS

Çok haklısın buna bir şey dediğim ya da itiraz ettiğim yok.
    Şimdi tam tersinden burada ki sadece Ak Parti karşıtlarının mesajlarını bir okuyalım.
    Bir kaç kişi dışında hakaret etmeden yazabilen var mı?
    Peki bu zihniyete sahip insanların Ak Partiyi eleştirmesi bir anlam ifade eder mi?
    Bu zihniyetin sözüne güvenilir mi? Bunlar daha iyi denilebilir mi?
    Ben kimseye hakaret etmiyorum ama al bir mesaj üstte bile troll diyen bir şahıs.
    Hepsi aynı kalıptan çıkmış gibi hakareti bir ahlaki yapı haline getirmişler.
    Erdoğan kötüyse bu zihniyet hepten çürük hepten kokmuş.

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.