Şimdi Ara

Cemaat - Siyaset (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.326
Cevap
52
Favori
242.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    verilen faizde montajdır
    bakma sen
    dış güçler vermiştir o parayı
    almanya ile israil ödemiştir faizi..
    devletin kasasından cıkmamıştır o
    yandaş (mulafelet medyasının) işidir o
    sienen bibisi doyçevele zaman samanyolu yazmıştır o haberleri

yalandir o iftiradır o.
    inanmayın kanmayın
    bunlar devletin kalkınmasını istemiyorlar korkuyorlar kıskanıyorlar

o dış mihraklar yok mu o dış mihraklar..
    topunu yiğit buluta send ediyorum :)
  • Davutoğlu: Yolsuzluk yapan kardeşim bile olsa kolunu koparırım

Sarraf Efendinin hakikaten tasirken kolu kopacak mis az kalsin.... :P
     Cemaat - Siyaset
  • Biraz hort olacak ama, dünkü (gezi davası) duruşmamda olan bir alakalı sahneyi buraya yazmak istedim. Ülkenin halini özetler bir durum

Artık duruşma sonlara yaklaşmış, hakim celse vereceğim dedi. Sonradan gelen bir sanık işte salon küçük olduğu için ayakta, "hakim bey ben ..." diye yüksek sesle seslendi. Ama o arada başka konuşmalar da vardı ve araya kaynadı, konuşmalar da zaten dava saçma niye uzadı tarzı avukat hakim arasında, bir avukat "(sanıkları kastederek) bakın burada genç arkadaşlar var, onların kamuda işe girme olanaklarını zorluyorsunuz davayı gereksiz sürdürerek" falan dedi. Neyse biraz daha dava ilerledi, hakim dükkanı kapatıyoruz minvalinde konuşmaya başlayınca tekrar bu bağırdı "hakim bey ben de bir şey söyleyeceğim". Hakim "ben seni dinledim zaten arada" dedi, iki duruşma arasındaki zamanı kastederek. "Ama hakim bey bakın ben 2009'dan beri Ak Parti'liyim, 20xx'den beri de Ak Parti üyesiyim." Burada salonda gülüşmeler başladı, o sırada da herhalde yakınındaki bir avukat bir şey dedi ona hafiften dönerek: "Şimdi burada davam var, (cemaatten değil de yakın olduğu bir üstü anlamında) xx abi şeyapıyo, paralelci gibi gözüküyorum, kamuya atanamıyorum" derken hakim "burası şov yapma yeri değil" diye bağırıp susturdu

Ne günlere kaldık, adam akpli olunca kamuya gidecek de üstünde paralelci OLABİLECEĞİNE dair damga var diye işe alınmıyor, üstüne akpli olduğu için davadan beraat istiyor

• Aziz NESİN
    Aziz NESİN
    Aziz NESİN
  • Ülkenin hali vahim, buyrunuz..
    Fuat Avni 1 Kasım seçimlerine giderken "Terör azdırılacak"
    http://www.presshaber.com/fuat-avni-1-kasim-secimlerine-giderken-sarayi-yazdi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unique For All

Okullar, dershaneler yurtlar camiler açıyolar. Vatana millete hayırlı insanlar, dini bütün insanlar yetiştirmeye çalışıyorlar. (tabi bazı insanlar anlayamaz bunu) Bu yetişen insanlar Türkiyede iyi konuma geliyor ve bazende kritik kurumlarda rol alıyorlar. (İşte bu ençok erdoğan a batıyor, neden bende böyle insanlarımı kurumlarıma bunlar gibi rahat yerleştiremiyorum diye dershanelere yükleniyor. Yani erdoğan kibir'ine yeniliyor) Bunların aynılarını yurt dışındada yapıyorlar. Hem oradalarda insan yetişirip oralardaki insanların hayır dualarını alıyor hemde ülkenin ihtiyacı olan insanları getiriyolar. ha cemaat devlet e sızıyor diyorlar, adam kendi vatandaşını kendi devlet kurumlarına yerleştirmek suçmu oluyor ? cemaatin yaptığı tek şey bu ama insanalar nankör oldukları için bunları anlayamazlar.
    Cemaat yani Fetö azılı bir terör örgütüdür.

• 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.