Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ruca ederim :) mikrofonun bozulduguna dua et. Ekran kırılsaydı yanardın valahı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Antivirusu kaldirdim,telefonu kapatip actim yine ayni.Sadece klavyeyi rom uzerine kurmak gibi bir durum olabilir mi ? Yoksa en basindan romu indirip wipeleri yaparak romu sifirdan kuracagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea kullanıp hız sorunu yaşayan arkadaşlar muhtemelen düzelmeyecek veya düzelmesi uzun sürecek.

Bende Kamu Mega tarifesi var 4GB internet var, hızımı 1mbit olarak sınırlamışlar. 4-5 gündür böyle. Forumda konusu falan var baya kişiyi mağdur ettiler.

Bugün de bi yerde Woops tarifesinin hızını 2mbit ile sınırladıklarını okudum ne kadar doğru bilmiyorum.

Müşteri hizmetlerini 5-6 kez aradım bu hız sınırlamalarını inkar ediyorlar. Ayrıca Avea 3g Modem kullanıyorum onun hızı da bu aralar berbat.

Turkcell 25 liralık güzel bir paket çıkarmış aslında ona geçip tüm bu dertlerden kurtulmak en iyisi
  • Legend. kullanıcısına yanıt
    Hocam Xdabbe ve Jishnu nun kameralarını denedim ama çalıştıramadım bir türlü. Başka modlu bir kamera var mı?
  • flex 2 kurdum

canımı sıkan tek şey otg den bağladığım flash diski görüyor ama dosyaları göstemiyor(içeriği boş gösteriyor)

buna çözüm var mı acaba
  • mathman20 kullanıcısına yanıt
    bendeki klavyeyi titanium backup ile yedekleyip atıyorum hocam birazdan size
    sizde bu sürede
    https://www.dropbox.com/s/rq1immyzpk1imya/Titanium%20Backup%20Pro%20v6.1.5.3%20apkmania.com.apk

bunu indirip kurun telefona
    size attığım titanium backup klasörünü ana hafızaya atın restore edin...
    nasıl yapacağınızı gösteririm yine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 10 Nisan 2014; 17:59:08 >
  • yenibeyin Y kullanıcısına yanıt
    Ben de sorun yok bu arada kamera da ne sorun var da şikayet ediyor arkadaşlar .

• Free WiLL kullanıcısına yanıt
    dosya sistemi olarak fat ve fat32 olunca okuyor

ntfs okumuyor buna çözüm varmı ?
  • yenibeyin Y kullanıcısına yanıt
    paragon ntfs indir marketten
    tabi telefonun root lu olması lazım...
  • 1)dual window
    2) sanal tuşları istediğin uygulamada kapama ve sanal tuş sayısını 5 e kadar çıkarma
    3) mini view ekranı küçültme
    4) pencereli kılıfta kamerayı kılıf penceresinden kullanma ve pro 2 de olan diğer pencere özelliklerini kullanma
    5) knock kode ( benim için bu saydıklarım içinde en önemsizi olan ki g2 mede güncelleme ile bu özellik gelecekmiş pek umursamıyorum ama neyse)
    6) 4k çekim ve slow mation 120 fps
    7) selfie çekerken ekranda beyaz çerçeve oluşarak flaş etkisi yaratma
    8) foto çektikten sonra odağı isteiğimiz ögeye çekebilme
    9) birde romlara bakarken gördüğüm güzel bi özellik bu alttan yukarı doğru çektiğimizde google arama voice gibi şeylerin çıktığı yere farklı ögeler ekleyebilme gördüğüm romda quick remote eklenmişti bencede oldukça mantıklI
    BU ÖZELLİKLERİ KAPSAYAN Bİ ROM VARMI BUNLARIN HEPSİNİ PORT ETME GİBİ ŞANS VARMI YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM BU ÖZELLİKLER GELİRSE BU TELDEN EN AZ 3 YIL AYRILAMAM

• Arkadaşlar kamerası en iyi olan rom hangisi sizce? birde cm ve Lightning haricinde bütün kitkat romlarda
    arama ekranı çok geç geliyor bildiğiniz bir çözümü varmı şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xperius -- 10 Nisan 2014; 18:54:37 >
  • eray_07_91 E kullanıcısına yanıt
    4 harıc(odaolabılır) sonu pro olan romların hepsınde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

ben avea kullanıyorum ve stock 20b yükledim.fakat internetim H+ olmuyor ve çok yavaş nasıl düzeltebilirim ? avea dan internet ayarlarını mesaj olarak aldım fakat durum hala aynı

Avea da genel sorun mevcut. Bugun benımde 3g ye aldıgım zaman şebeke gıdıyordu. Şuan düzeldi. Sizinde kısa sürede düzelir bence. Avea saolsun çöktü resmen :)

2g/3g yi stock romda seçebilme şansım yok diye biliyorum.baya kurcaladım ama bulamadım

Tüm romlarda 2G/3G ayarları seçilebilir. Bildirim ekranında data ikonuna uzun basıp yada ayarlardan mobil şebekeleri açarsanız, şebeke modu seçeneğinde 3 düğme görürsünüz.
    Sadece 2G
    Sadece WCDMA
    2G/WCDMA Otomatik
    Seçenekleri anlatmaya gerek yok. İsimlerinden belli. WCDMA modu 3G olan moddur.
    Rom'lar ve operatörler arasında fark olabilse de temelde bildirim çubuğunda 2 farklı mod belirir. E harfi Edge yani 2G bağlı olduğunuzu belirtir. Hemen tüm rom ve operatörlerle bunda bir fark olmaz. Ancak 3G bağlantıya geldiğimizde, 3G,H,H+ gibi ibareler görürüz. Aslında hepsi temelde aynı kapıya çıkmaktadır. Sizin paylaştığınız resimde de görüldüğü üzere H harfi, telefonunuzun 3G olarak bağlandığını göstermektedir. Hızının yavaş olmasının birsürü nedeni olabilir. Farklı bir lokasyonda yapacağınız denemelerle sorunun telefondan mı yoksa oparatörden mi kaynaklandığı ortaya çıkacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eray_07_91

1)dual window
    2) sanal tuşları istediğin uygulamada kapama ve sanal tuş sayısını 5 e kadar çıkarma
    3) mini view ekranı küçültme
    4) pencereli kılıfta kamerayı kılıf penceresinden kullanma ve pro 2 de olan diğer pencere özelliklerini kullanma
    5) knock kode ( benim için bu saydıklarım içinde en önemsizi olan ki g2 mede güncelleme ile bu özellik gelecekmiş pek umursamıyorum ama neyse)
    6) 4k çekim ve slow mation 120 fps
    7) selfie çekerken ekranda beyaz çerçeve oluşarak flaş etkisi yaratma
    8) foto çektikten sonra odağı isteiğimiz ögeye çekebilme
    9) birde romlara bakarken gördüğüm güzel bi özellik bu alttan yukarı doğru çektiğimizde google arama voice gibi şeylerin çıktığı yere farklı ögeler ekleyebilme gördüğüm romda quick remote eklenmişti bencede oldukça mantıklI
    BU ÖZELLİKLERİ KAPSAYAN Bİ ROM VARMI BUNLARIN HEPSİNİ PORT ETME GİBİ ŞANS VARMI YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM BU ÖZELLİKLER GELİRSE BU TELDEN EN AZ 3 YIL AYRILAMAM

Hiç biri tek romda yok.

Ama bir çok özellik olan CloudyPro dene bir çoğu var onda.

• Led titanium bekup la aldığım yedeği telefondan bilgisayara atayım diyorum ama telefonda görünüyo bilgisayardan bakınca tel hafızasına yedek görünmüyo
  • sarac kullanıcısına yanıt
    telefonda iken klasörü zip e at öyle yedekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

telefonda iken klasörü zip e at öyle yedekle...

teşekkür dostum
  • Bana göre cloudyflex 2.0 baya başarılı olmuş..

knock code var..

alt bar tuşlarını gizleme ve sağa çekip küçültme mevcut..

flex var..

daha ne olsun :)

Beni CM den vazgeçirdi köftehor :)
  • sirnatli21 kullanıcısına yanıt
    Alt bar tuşları ana menüde nasıl gizliyoruz...

• düzeltme : alt bar tuşları tasmamen gizleme yok.. ama ayarlar- ekran *ön dokunmatik tuşlar - gelişmiş ayarlar bölümünde gizleme seçeneği mevcut..
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.