Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.625.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gs01

Arkadaşlar benim yakınlık algılama sensörü mü diyeyim ne diyeyim ama işte o sensör cloudyflexte çalışmıyor Şöyle ki elimle sensörü kapatıp çift tıklama yapıyorum ekran açılmıyor. Ama elimle sensörü kapatarak power tuşuna basınca ekran açılıyor. Böyle olunca telefon cebimde alakasız yerlere giriyor. Var mıdır bunu bir çözümü?

Yok mu arkadaşlar bu durumu yaşayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Softkeyz deneyen ve çalıştırabilen var mı Cm kullananlar da

• Legend. kullanıcısına yanıt
    Dört gözle kuracağın kamerayı bekliyorum

• Bu şeffaf hava temasını cloudy flexe Deneyen oldu

• Flex in kamerası kötü mü cidden? Bu arada ben de stok kitkat ı modifiye ediyorum.İnternetten birkaç kernel tweak buldum.Bazı kernel yönetici programlar vasıtasıyla ayar falan çektim. Sistemdeki gereksiz şeyleri sildim,yine internetten GFlex klavye temasını entegre ettim.Hoş oldu valla.

• Arkadaşlar bu akıllı ekran tam ekranda pdf okurken aktif olmuyor mu...

• Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    baktın gelıstırıcılerde ıs yok kolları sıvadım dıyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

bir yarım saat girmedik foruma :/ neyse şuan çekmeye başlıyorum umarım tam gaz indirir de 15 dakikaya kurarım sorunsuz şekilde...

kurdum bende dokunmatık tus ayarları yok yanı prodaki gibi

cloudyfa dan mesaj var

I'm not sure but I'll take a look in later version

sonraki versiyonda bakacağım demiş portlamakta sorun olmazsa gelecek versiyonda bu özellikte eklenmiş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackcodetech -- 10 Nisan 2014; 20:42:05 >

• Arkadaşlar şimdi stock 20b den CLOUDYFLEX 2.0 a geçiş yapıyorum. Şu an JB ye downgrade yaptım. Root ve twrp kurup CLOUDYFLEX 2.0 romu flashlayacağım fakat şu baseband olayını anlamadım. Baseband yüklemem gerekiyor mu? ya da kısaca ne yapmam gerekiyor tarif edebilir misiniz?
  • arkadaşlar 4.4.2 [Stok ROM] JassyKernel Release 1 deneyen oldumu hiç kitkatta
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam rom kurup durmaktan daha keyifli.Vay arkadaş simdi oldu derken baska birşey çıkıyor,düzeltiyorsun falan daha eğlenceli. Farkli uygulamalardan yardım alıyorsun, onları deniyorsun.Olanı adam etmeye adadım kendimi gibi birşey. Oturdu ama cidden guzel oldu.

• McMannes kullanıcısına yanıt
    Hocam xposed yükle
    app settings yükle
    sonra istedğin uygulamaya gidip fullscreen modunu immerse yap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Arkadaşlar şimdi stock 20b den CLOUDYFLEX 2.0 a geçiş yapıyorum. Şu an JB ye downgrade yaptım. Root ve twrp kurup CLOUDYFLEX 2.0 romu flashlayacağım fakat şu baseband olayını anlamadım. Baseband yüklemem gerekiyor mu? ya da kısaca ne yapmam gerekiyor tarif edebilir misiniz?

full wipe +kk_baseband+ cloudyflex şeklinde kurulumu yapacaksınız
  • Press_Play_On_Tape kullanıcısına yanıt
    ozel dosyaları ayırıp bı yedek alıp bızlede paylasırsın o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac

arkadaşlar 4.4.2 [Stok ROM] JassyKernel Release 1 deneyen oldumu hiç kitkatta

D801 for now only!

sakın denemeyin bootloop ta kalırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: *President*

Arkadaşlar şimdi stock 20b den CLOUDYFLEX 2.0 a geçiş yapıyorum. Şu an JB ye downgrade yaptım. Root ve twrp kurup CLOUDYFLEX 2.0 romu flashlayacağım fakat şu baseband olayını anlamadım. Baseband yüklemem gerekiyor mu? ya da kısaca ne yapmam gerekiyor tarif edebilir misiniz?

full wipe +kk_baseband+ cloudyflex şeklinde kurulumu yapacaksınız

Teşekkür ederim
  • blinkfield ı attım guzel olsu one m8 gazımı aldı biraz
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Bu akıllı ekran için değil mi hocam...

• altunok kullanıcısına yanıt
    Olmuyor, illa üzerindeki kamera olması lazım sanırım. Başka kamera eklendiği zaman kamera kayboluyor. Belki de ben de olmadı ama daha önce yaptığım işlemler, olması lazımdı. Xda daki kamerayı denedim APK olarak yükleniyor ama olmadı

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Hocam tabii ki.Aslinda recovery olsa sostem yedeği alıp bir kenara atacağım da yok ışte.

• 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.